Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Zuzana Chromá

Romantická Šumava - Kašperské hory

Romantická Šumava - Kašperské hory

Šumava je pro svoji polohu uprostřed hustě osídlené střední Evropy, s vysokou zachovalostí přírody a vodních zdrojů často nazývána „Zelené plíce Evropy“. Poznejte i vy její bohaté přírodní bohatství, které oprávněně láká k turistickým, wellness a relaxačním pobytům.
14.6.2009, Zuzana Chromá
Finanční plánování II

Finanční plánování II

Dnes navážeme na náš předchozí článek o finančním plánování. Minule jsme si ukázali návod, jak si stanovit naše přání a cíle. Tentokrát se zaměříme na cesty, které vedou k vlastní realizaci našich cílů. Většinou se setkáváme pouze s cestou zadlužení, proto se více zaměříme i na cestu plusovou, kde úroky hrají v náš prospěch.
9.7.2008, Zuzana Chromá
Finanční plánování

Finanční plánování

Plánování se v životě stalo již samozřejmostí. V létě si naplánujeme dovolenou, víkend, návštěvu rodičů, dlouhodobě si plánujeme lepší bydlení...Plány jsou běžnou součástí našeho světa. Přesto, když se jedná o finance, jako bychom najednou zapomněli, co to plánování je. Neustále se honíme od výplaty k výplatě a myšlenky, co bude s našimi penězi zítra, necháváme raději na zítřek. Přitom dobrý finanční plán je prvním krokem ke splnění našich přání.
23.6.2008, Zuzana Chromá
Finanční rezerva do nepohody

Finanční rezerva do nepohody

V minulém článku o financích jsme se dozvěděli, co je to finanční bilance naší rodiny a jak ji správně vyplnit. Pokud si ji vyplníte opravdu poctivě několik měsíců po sobě, zjistíte, jak na tom objektivně s penězi jste. Na to, aby však rodina s penězi bez problémů vyšla, není třeba mít jen kladnou finanční bilanci, ale i dostačující finanční železnou rezervu, o níž se budeme bavit dnes.
12.6.2008, Zuzana Chromá
Úspěšný přijímací pohovor krok za krokem II

Úspěšný přijímací pohovor krok za krokem II

V minulém článku jsme se zabývali přípravou přijímací pohovor a nejčastějšími otázkami, které zazní u pohovoru. Dnes se zaměříme na neverbální komunikaci, která může již v prvních vteřinách rozhodnout o výsledku našeho přijímacího pohovoru. Přinášíme vám také tipy, jak zvýšit úspěšnost u pohovoru.
11.4.2008, Zuzana Chromá
Úspěšný přijímací pohovor krok za krokem

Úspěšný přijímací pohovor krok za krokem

S přijímacím pohovorem se setká každý z nás - každý bude minimálně jednou v životě v pozici uchazeče o zaměstnání. Jelikož výsledek tohoto pohovoru může ovlivnit celý náš budoucí profesní život, přinášíme vám rady, jak se na přijímací pohovor důkladně připravit.
9.4.2008, Zuzana Chromá
Vrásky - tipy, jak se zbavit vrásek

Vrásky - tipy, jak se zbavit vrásek

Ať děláme, co děláme, vrásky se udělají každému. Otázkou pouze zůstává, kdy. Nejdříve se objevují vrásky kolem očí a mezi nosem a ústy a postupem doby se prohlubují. Takové „stárnoucí“ oblasti vzniknou v každém obličeji, ovšem kdy a v jaké míře se to stane, závisí na zděděných dispozicích, typu pleti a také na tom, jak člověk se svým dědictvím zachází.
29.6.2007, Zuzana Chromá
Znáte svůj typ pleti?

Znáte svůj typ pleti?

Správná péče o pleť je nezbytná pro udržení mladistvého vzhledu. Abychom se dokázali dobře o naši pleť postarat, musíme vědět, jakým typem pleti jsme přírodou obdařeni. Existují hned čtyři základní typy pleti – suchá, mastná, normální a smíšená pleť. Dnes se seznámíme s tím, jak která pleť vypadá a jakými kosmetickými přípravky o ni pečovat.
11.6.2007, Zuzana Chromá
Nestárnoucí hity u vás doma

Nestárnoucí hity u vás doma

Pop galerie vám přináší výjimečné seskupení zvučných jmen a nestárnoucích hitů. Zazpívejte a zavzpomínejte si na „staré časy“ s Karlem Černochem, Milanem Drobným, Leškem Semelkou nebo Karlem Štědrým.
6.6.2007, PR článek , Zuzana Chromá
Není tuk jako tuk - vyhlášení 10 výherkyň soutěže

Není tuk jako tuk - vyhlášení 10 výherkyň soutěže

Dnes vyhlášujeme deset šťastných výherkyň soutěže: Bojujeme s mýty - Tuky nemusí být nepřítelem. Světoznámý odborník na výživu Hugh Sinclair prohlásil: „Většinu civilizačních chorob – srdeční onemocnění, záněty, rakovinu a kožní neduhy - způsobují poruchy metabolismu tuků.“
30.5.2007, Simona Grygárková, Zuzana Chromá
Příjemná muzika za příjemnou cenu

Příjemná muzika za příjemnou cenu

Neopakovatelná edice nestárnoucích hitů za skvělé ceny! Dnes vám představíme červnovou první pětici jmen, kterou tvoří Miluška Voborníková, Karel Hála, Josef Laufer, Pavel Sedláček a Skupina Václava Kučery. Stylově jistě různí, ale místem v našich příjemných vzpomínkách nesporně propojení. Využijte skvělé nabídky Supraphonu a zakupte si tyto tituly za pouhých 159 Kč. Tato jedinečná nabídka končí 17. června.
29.5.2007, PR článek , Zuzana Chromá
Vinařská oblast Podyjí – perla jižní Moravy

Vinařská oblast Podyjí – perla jižní Moravy

Dnes vám představíme opravdový ráj všech cyklistů, milovníků vína a historie ležící na samé hranici s Rakouskem. Slunné a úrodné nížiny, ovocné sady a proslulé vinohrady střídá malebná pahorkatina a hluboká údolí řek. Tou nejslavnější je Dyje, kterou střeží několik mohutných hradů a romantických zámků přímo vybízející k návštěvě. Vítejte ve vinařském národním parku Podyjí.
28.5.2007, Zuzana Chromá3
Bailando la salsa

Bailando la salsa

Vamos a la playa, vamos a la salsa! Salsa je jedním z nejdynamičtějších hudebních stylů, jejíž kořeny leží ve dvou prolínajících se kulturách - Kuby a Puerto Rica. Výraz salsa pochází ze španělštiny a znamená nejen „omáčku“, která dává latinské kuchyni její tradičně ostrou chuť, ale vyjadřuje také volnost v pohybu. Druhů salsy je tolik, kolik tanečníků ji tančí.
5.5.2007, Zuzana Chromá
Solná jeskyně – relaxace s nádechem moře

Solná jeskyně – relaxace s nádechem moře

Hledáte nový způsob, jak odpočinout vašemu tělu i duši, vypnout všechny starosti a vnímat jen příjemné prostředí? Představujeme vám převratnou metodu relaxace a podpory zdraví, která přináší pozitivní účinky moře přímo k vám.
14.4.2007, Zuzana Chromá1
Čokoláda - zdravý pomocník do nepohody

Čokoláda - zdravý pomocník do nepohody

Máte rádi ten uklidňující pocit, když po celém hektickém dni plném stresu v práci, útrap s dětmi či při zkouškovém období sáhnete pro svého pomocníka na uklidnění nervů – tabulce své oblíbené čokolády a labužnicky vychutnáváte tu skvělou chuť? Nyní již nemusíte mít následné výčitky svědomí. Jíst čokoládu doporučují i odborníci na výživu!
5.4.2007, Zuzana Chromá
Mariánské Lázně: tradice nade vše

Mariánské Lázně: tradice nade vše

Při našich toulkách se tentokrát zastavíme v tradičním západočeském lázeňském městě – Mariánských Lázních. Svými unikátními léčivými prameny a důrazem na wellness láká stále více návštěvníků. Člověk by ani nevěřil, že ještě nedávno zde byl nepropustný prales.
28.3.2007, Zuzana Chromá

V rytmu barev a zubů

Znáte ten pocit, když se probouzíte do nového krásného jarního rána a první, co vás napadne, je neodbytná myšlenka na všechny pracovní povinnosti, které již delší dobu odkládáte? Myšlenky se střídají jako na běžícím pásu a tuto smršť doplní ještě nevlídná smska či email. Ráno jako vyšité pro Den blbec.
27.3.2007, Zuzana Chromá
Lázně Luhačovice: perla jižní Moravy

Lázně Luhačovice: perla jižní Moravy

Počasí se už konečně umoudřuje a sluníčko nás láká k výletům. Poznejme krásu České republiky. Tentokrát se vydáme do útulného lázeňského městečka Luhačovice, které svými četnými léčivými prameny a bohatým společenským vyžitím oslovuje stále více návštěvníků.
15.3.2007, Zuzana Chromá
Vůně – vizitka naší osobnosti II

Vůně – vizitka naší osobnosti II

Jemné pohrávání si s vůněmi bylo již odedávna součástí milostných hrátek mezi ženami a muži. Zajímá vás, jak vůně působí na psychiku člověka? Ponořte se do světa vůní, kde vše je dovoleno a s vůní květin přichází i prosluněné léto.
2.3.2007, Zuzana Chromá
Vůně – vizitka naší osobnosti I

Vůně – vizitka naší osobnosti I

Vůně, ať už správně či nesprávně zvolená, se stále více stává neoddělitelnou složkou osobnosti člověka. Symbolizuje jeho individualitu a styl, spoluvytváří jeho image, podílí se na jeho úspěchu, odráží jeho společenský status.
26.2.2007, Zuzana Chromá9
Rafting: dobrodružství s nádechem adrenalinu

Rafting: dobrodružství s nádechem adrenalinu

Atraktivní relaxace v podobě opravdového adrenalinového sportu. Poznejte krásy divoké vody a zažijete dobrodružství, na která budete dlouho a rádi vzpomínat. Nemusíte být vodácky zkušení, stačí pouze umět plavat, a to ostatní vás naučí zkušení instruktoři.
22.2.2007, Zuzana Chromá
Lyžařský ráj uprostřed Evropy

Lyžařský ráj uprostřed Evropy

Jarní prázdniny se blíží a konečně nás navštívil i Děda Mráz. Pokud přemýšlíte, kam zajet na bezchybnou lyžovačku, přinášíme vám inspiraci přímo od našich sousedů z Rakouska. Saalbach - Hinterglemm - Leongang - magická trojka, která potěší nejednoho milovníka sněhu.
31.1.2007, Zuzana Chromá2
Okouzlete svým večerním líčením

Okouzlete svým večerním líčením

Chystáte se na večeři nebo večírek a chcete zapůsobit na přátele či svého milého? S přehledem se o to postará vaše správné večerní nalíčení. Nezapomeňte, že musí být výraznější než to denní. Hlavní pravidlo však zní: Zdůrazněte buď oči, nebo jen ústa, nikdy ne obojí – dojem elegantní ženy by byl rázem ten tam.
26.1.2007, Zuzana Chromá2

Není zima jako zima

Letošní počasí si s námi pěkně zahrává. Po příliš dlouhé zimě nastává období, které by se dalo nazvat celoročně aprílovým. Po pár týdnech nesnesitelného vedra k padnutí přešlo počasí přes pár dní sněhu k období jara, kdy se probouzí nejen stromy, ale i včely. A kde se poděla letošní zima?
24.1.2007, Zuzana Chromá

Zahrajte si Cube buster

Máte rádi rychlost? Zlepšete svou pohotovost v počítačové hře s kostkami.
31.7.2006, Zuzana Chromá

Koktejl Havana

Kubu představuje nestoutaný a dravý tanec „otroků své země“. Nechte na sebe dýchnout vůni dálek koktejlu Havana.
27.7.2006, Zuzana Chromá

Pexeso online

Oprašte své paměťové buňky při kosmicky laděném zpracování pexesa.
24.7.2006, Zuzana Chromá

Koktejl Indián

Venku je tak hezky a vy musíte pracovat? Připravte si chuť dovolené v pohodlí domova. Koktejl Indián je to pravé.
24.7.2006, Zuzana Chromá

Salát z krabích tyčinek

V parných letních dnech jistě oceníte recept na osvěžující lehkou večeři či pohoštění pro hosty.
20.7.2006, Zuzana Chromá

Zahrajte si hru Sonic the Hedgehog

Líbí se vám představa překonat fyzikální zákony a bez omezení rychlosti či směru se pohybovat?
17.7.2006, Zuzana Chromá