Nejnovější komentáře
Ono to začíná už u používání mobilů, popřípadě nějakých hodinek s ním propojených. Ačkoliv jedno či druhé zařízení informuje zvukově, vibracemi nebo rozsvícením displaye, naprostá většina lidí je schopná se několikrát za minutu podívat na display, popřípadě překlopit zápěstí jen aby se přesvědčila, že jim nic nepřišlo. A když jim ta elektronická hračka nic nehlásí několik minut, jsou schopní v ní začít rejdit a hledat zda to není chyba. Popřípadě sami začít psát lidem o nichž se domnívají, že právě od nich by mohlo či mělo něco přijít a vyzvídat proč nepíší, nevolají.
Také je příznačné jak málo lidí si přepne telefon do režimu letadlo když jdou spát. Nebo i dřív. Vždy mají pohotově po ruce nějaký ohromně důležitý důvod proč musí být 24­/7 na příjmu. Toto jsou pravé kořeny obsese. Podobně jako je zapotřebí už děti učit finanční gramotnosti, je zapotřebí je také zapotřebí učit se psychohygieně soužití s mobilními zařízeními. Neobviňujme tu techniku, jsme to my, její uživatelé kdo ji neumí používat.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Vše je v hlavě | od: xmarek (2)  2.11.202011:53
Těžko si někdo: http:­/­/bit.ly­/2FSTaZc přizná, že si za vše může sám. A nic nezahýbe s psychikou než samotný pohled do zrcadla.
Ostatně? Už ho nastavovali?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Obsedantní chování | od: Choakinek (2)  25.10.202013:15
No tak třeba ten YouTube je plný video prezentací právě těch lidí, kteří už tu obsedantní poruchu mají, takže pokud se bude jakýkoliv divák řídit jejich radami, tak vlastně pojede na stejné ­(či ještě horší­) vlně, čili akorát se tím docílí šíření této poruchy.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
hmm | od: Jardadoma (1)  1.8.201920:21
Asi stejný zážitek, jako karetní sex :o)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
opačně | od: HlPeto (1)  11.6.201910:22
já mám pocit, že na mě to působí opačně, speciálně v případech, kdy je v kanceláří hluk..
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: q | od: maltan36 (1)  1.3.201918:57
Vážení,
Asi jste absolutně nepochopili, o co v článku jde. Vůbec ne o to, jak slečna vypadá, ale co dělá pro ostatní. A je úplně jedno, jestli má make­-up nebo ne. Za mě palec nahoru, ne každý má trpělivost na práci s lidma.
Slunce v duši.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: . | od: mch81 (2)  26.2.201921:36
Tak jak to dopadlo? Ještě nám koučka neporadila, co dělat, když nikdo čumět nebude :­-)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
třeba tím ­"omylem­" ve feedu lákali nové čtenáře?
Já jsem tedy ze zvědavosti taky kliknul a když už jsem se tedy přivzdělal, tak jsem si přečet článek vpravo o tipek na deskové hry... Takže prokliky jistě provozovateli přibyly.

Jinak moudrost v článku obsaženou hned večer přetlumočím manželce a zítra půjdeme svorně laškovně pomrkávat na lidi při nákupu zeleniny. Schválně jestli tam najdeme ty pravé vyvolené partnery, nebo zase odejdeme z obchodu společně.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Vztahová koučka | od: Karel Polívka (1)  26.2.201912:11
Nikoli. Ta věta byla myšlena v emocionální rovině. Je hodně vztahů, které dokáží jednoho z partnerů vysilovat natolik, že je v takovém případě nejlepší, když to prostě ukončí. Pokud má vztah fungovat a mít budoucnost, měl by něco dávat oběma a slovem dávat teď opravdu nemyslím něco hmatatelného, potažmo číslo v databázi nějaké banky.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
zlatokopka lvl 100
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(2)
Re: . | od: pan_Jaroslav_Crha_guru_IT (2)  26.2.201911:52
Taky nechápu, jsem na to klikl ze zvědavosti a dozvěděl jsem se že se mám zajímat o holky co na mě čumí když si nabírají pomeranče. Odpoledne to jdu zkusit do Tesca. :D
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(0)
q | od: congi (1)  26.2.20199:41
Zajimalo by mne komu se tohle libi....videt tyhle omalovanky prichazet na rande, tak delam ze tam nejsem­(https:­/­/www.relaxuj.cz­/ze­-zivota­-vztahove­-koucky­-penis­-na­-seznamce­/962­/img­/kavarna.jpg­). Cim vic toho na sebe napatlam, tim vic adidas...za mne peknej odstrasujici priklad, masakr co jsou schopny na sebe nektery zensky vsechno navalit :­-!
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(6)  nízká(2)