Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak
Rubrika:

Ostatní

Vše v rubrice | Jen články a recenze
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev

Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev

Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, Milan Šurkala
Ze života vztahové koučky: penis na seznamce

Ze života vztahové koučky: penis na seznamce

Když mi vztah víc bere než dává, odcházím. Vztahová koučka bez chlapa, no to je teda bomba Pavlíno! „Už ti dávno není dvacet, co teď budeš dělat“? Oblíbená otázka mojí mámy. Musím hledat, nic jiného mi nezbyde...
14.2.2019, Pavlína Pöschl12
Podle čeho si vybírat jazykový kurz

Podle čeho si vybírat jazykový kurz

Léto je už za námi a je tak na místě přemýšlet nad tím, čemu se věnovat ve školním roce. Kromě vylepšování zevnějšku je taky dobré trénovat mozek. Třeba tím, že se budete učit nějaký cizí jazyk. Jenže jaký kurz si vybrat?
6.10.2014, Tereza Bartošíková
Jak slaví Vánoce ve světě?

Jak slaví Vánoce ve světě?

Vánoce spolu s Velikonocemi patří mezi největší křesťanské svátky. Vánoce oslavují narození Ježíška, který se narodil v Betlémě. Od roku 354 n.l. jsou Vánoce uznány oficiálním svátkem. Jak ale slaví ostatní státy tyto svátky? Nechte se inspirovat nebo si připomeňte své známé v jiných zemích, jak asi Vánoce slaví.
24.12.2008, Eliška Tlustá
Festival pohodových filmů

Festival pohodových filmů

Vinná galerie (partner festivalu) Vás zve na Jihomoravský festival pohodových filmů, který se koná v parku před klubem Šelepova N°1 v 18:30 hodin.
23.9.2008, PR článek
Film Bobule - nevinně o víně

Film Bobule - nevinně o víně

Honza je sympatický inteligentní podvodníček, který se rozhodl splnit životní sen svému nemocnému dědovi. Zařídí mu cestu do světa. Aniž to tuší, splní si tím i svůj sen. Najde to, co hledal a po čem toužil. To ale na začátku netuší. Příběh je potvrzením moudra, že když už se moc v životě plácáš, je nejlepší se vrátit ke kořenům.
5.5.2008, PR článek
Bobule - nevinně o víně

Bobule - nevinně o víně

Koncem března byla premiéra nového českého filmu Bobule, který přilákal do kin diváky všech věkových kategorií. V čem tkví jeho kouzlo a co si o filmu myslí jednotliví herci filmu, například Lukáš Langmajer, Lubomír Lipský či Václav Postránecký, se dozvíte v dnešním článku.
5.5.2008, PR článek
Penzion Kubíčkovi – relax v rodinném prostředí

Penzion Kubíčkovi – relax v rodinném prostředí

Přijeďte si odpočinout v krásné přírodě, dopřát si lázeňské procedury, relaxační kúry a výlet po Vysočině. Těšit se můžete na floating, infra saunu, solárium, skořicové zábaly, lymfatické drenáže či sportovní a rekondiční masáže.
10.4.2008, PR článek
Venkov ve městě aneb za zvířaty na TECHAGRO

Venkov ve městě aneb za zvířaty na TECHAGRO

Ve dnech od 6. do 10. dubna 2008 si v moderním areálu brněnského výstaviště připadnete tak trochu jako v lese, na poli nebo na farmě se zvířaty. Dubnové agrární veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX a SILVA REGINA totiž zaplní všechny pavilony i volné plochy areálu a stanou se cílem návštěvy zemědělců, farmářů, chovatelů, veterinářů, lesníků, myslivců a vůbec všech milovníků přírody.
8.4.2008, PR článek
Jarní (velikonoční) MotorTechna Brno

Jarní (velikonoční) MotorTechna Brno

Stalo se tradicí, že na jaře a na podzim se v areálu BVV koná sraz veteránů spojený s burzou náhradních dílů a dokumentace. Jinak tomu nebude ani letos. Všichni zájemci o veteránství a s tím spojené aktivity, se můžou vypravit v sobotu na brněnské výstaviště a navštívit pavilon Z a přilehlé volné prostory, kde se celá akce, tentokrát již po deváté, uskuteční.
20.3.2008, PR článek
Práce na mateřské dovolené II

Práce na mateřské dovolené II

O tom, co zhruba mohou čekat maminky, které se rozhodnout pracovat i během mateřské a rodičovské dovolené, jsme si již v jednom článku povídali. Nyní jsem vyzpovídala několik maminek trochu podrobněji, abychom měli konkrétnější představu o tom, jak takové zvládání role milující matky i pracující ženy vypadá v reálu. Všechny totiž mají dítě v batolecím věku a všechny zvládají svou práci na plných sto procent.
2.11.2007, Vaclava Medalová Hůdová3
Práce na mateřské dovolené

Práce na mateřské dovolené

Ačkoli moje babička to brala jako naprostou samozřejmost, v dnešní době, a vlastně ještě minimálně generaci nazpátek, to zas až tak samozřejmé není. Co? Pracující maminka na mateřské či rodičovské dovolené. I když jich stále přibývá a já sama jich mám kolem sebe mnoho, pořád je to jen nepatrná menšina. Zajímá vás, s jakými problémy se potýkají a na co si dát pozor? Náš článek vám přináší odpovědi.
28.9.2007, Vaclava Medalová Hůdová
Motoristický podzim v Brně!

Motoristický podzim v Brně!

Automotodrom v Brně se po nedávné Grand Prix České republiky ještě nestačil vzpamatovat a už se na něj hrnou další akce. Nejen pro motocyklové fanoušky je v Brně připraven nabitý začátek podzimu!
6.9.2007, Šárka Libenská

DOŽÍNKY na výstavišti

Jihomoravský kraj spolu s Regionální agrární komorou Jihomoravského kraje pořádá letos již počtvrté „Jihomoravské dožínky“. V neděli 2.září v areálu brněnského výstaviště.
31.8.2007, PR článek
Maďarsko jako na dlani

Maďarsko jako na dlani

Maďarsko (Magyarország) nám především utkvělo v paměti jako destinace možné zahraniční dovolené před rokem 1989. Od té doby se ale mnohé změnilo a není od věci se podívat, jak se věci mají dnes. Maďarsko se totiž opět stává vyhledávanou turistickou destinací.
31.8.2007, Jana Schmiedtová1
Žhavý konec letošního léta v italském stylu – Zucchero v ČR

Žhavý konec letošního léta v italském stylu – Zucchero v ČR

Živoucí legenda, autor takových hitů, jako „Baila Morena”, „Senza una donna", „Diamante“, „Wonderful World“, „Everytime You Go Away“ a mnoha dalších – ZUCCHERO – vystoupí 14. září 2007 na jediném koncertě v České republice.
24.8.2007, PR článek
Pozvánka na výstavu hraček – Hračky nestárnou

Pozvánka na výstavu hraček – Hračky nestárnou

V roce 2007 připravili zaměstnanci Muzea města Brna ve spolupráci s brněnskou výtvarnicí, malířkou a sběratelkou hraček paní Miladou Kollárovou výstavu s názvem „Hračky nestárnou“. Výstava bude mít 5 témat.
21.8.2007, PR článek
Rajecká dolina - skrytý ráj turistů

Rajecká dolina - skrytý ráj turistů

Pokaždé, když jedu si odpočinout do Rajecké doliny, se nemohu dočkat železničního přejezdu Porubka, což je malé romantické nádražíčko nalézající se v nenadálé blízkosti Slnečných skal. Tato brána vás náhle vrhne do jiného světa, prosluněného, provoněného, zeleného, poklidného, prostě nádherného. Rajecká dolina má v sobě neodolatelnou rozmanitost, divoké krásy, činorodost, moc uchvátit svým kouzlem. Posuďte však sami.
18.7.2007, Adriana Dosedělová
Vodafone Zoom: S mobilem na dovolené a vyhlášení soutěže o Nokii N70

Vodafone Zoom: S mobilem na dovolené a vyhlášení soutěže o Nokii N70

Vodafone Zoom průzkum na téma „S mobilem na dovolené“ potvrzuje, že roaming se stal u nás běžně využívanou mobilní službou, jelikož ho o dovolené využívá až devadesát dva procent respondentů.
26.6.2007, PR článek
Nestárnoucí hity u vás doma

Nestárnoucí hity u vás doma

Pop galerie vám přináší výjimečné seskupení zvučných jmen a nestárnoucích hitů. Zazpívejte a zavzpomínejte si na „staré časy“ s Karlem Černochem, Milanem Drobným, Leškem Semelkou nebo Karlem Štědrým.
6.6.2007, PR článek , Zuzana Chromá
Tarot jako terapie – karta Velekněz

Tarot jako terapie – karta Velekněz

V našem povídání o tarotu se dostáváme k jedné z dalších veskrze duchovně založených karet. Je jí Velekněz, vyjadřující to, čemu říkáme duchovní osvícení či hledání smyslu života. Tento muž je doplněním Velekněžky a zároveň představuje duchovní aspekty Císaře. I přes své duchovní založení je však Velekněz úzce spjat s materiálním světem – náleží totiž zemskému znamení Býka a je představitelem církve.
4.6.2007, Vaclava Medalová Hůdová
Vodafone vás dostane k filmu

Vodafone vás dostane k filmu

Chcete se podívat na letošní ročník Filmového festivalu Karlovy Vary? Vodafone jakožto partner festivalu vám dává možnost získat zdarma ubytování!
31.5.2007, PR článek
Příjemná muzika za příjemnou cenu

Příjemná muzika za příjemnou cenu

Neopakovatelná edice nestárnoucích hitů za skvělé ceny! Dnes vám představíme červnovou první pětici jmen, kterou tvoří Miluška Voborníková, Karel Hála, Josef Laufer, Pavel Sedláček a Skupina Václava Kučery. Stylově jistě různí, ale místem v našich příjemných vzpomínkách nesporně propojení. Využijte skvělé nabídky Supraphonu a zakupte si tyto tituly za pouhých 159 Kč. Tato jedinečná nabídka končí 17. června.
29.5.2007, PR článek , Zuzana Chromá
Závěr jara ve znamení sportu

Závěr jara ve znamení sportu

Plno sportovních akcí je přichystáno na konec května a následující měsíc. K vidění budou hvězdy světového kalibru, stejně jako domácí naděje. A kde se tedy můžeme těšit z vrcholných sportovních výkonů?
25.5.2007, Šárka Libenská
47. ročník Filmového festivalu Zlín

47. ročník Filmového festivalu Zlín

Na přelomu května a června přivítá Zlín další ročník tradičního filmového festivalu určeného zejména pro ty nejmenší. Neznamená to však, že tento filmový svátek nemůže pohltit i ty, jež hračkám už dávno odrostli.
24.5.2007, Šárka Libenská
Doporučujeme knihu: Umění slovní sebeobrany

Doporučujeme knihu: Umění slovní sebeobrany

Kritizuje vás nespravedlivě šéf? Pošťuchují vás kolegové v práci? Vytáčí vás arogantní chování prodavačky v obchodě? Vyvolává váš partner právě hádku? Vyzkoušejte si na praktických příkladech a testech techniky, jak můžete usměrnit trefnou replikou diskusi ve svůj prospěch a jak získat navrch.
22.5.2007, PR článek
Tarot jako terapie – karta Císař

Tarot jako terapie – karta Císař

Dosavadní karty byly plné fantazie, jemnosti, rozverných a nadějných začátků, měly jistý tajemný nádech. Nyní tento svět na chvíli opustíme a půjdeme vstříc pevným rozhodnutím, rozumnému vládnutí, striktní disciplíně a zásadovosti. To vše v sobě skrývá karta Císaře a naučí nás, jak dobře a spravedlivě vládnout svému životu.
17.5.2007, Vaclava Medalová Hůdová
Jdeme do kina

Jdeme do kina

Filmový konec května nám nabízí celou škálu nejrůznějších žánrů. Na své si přijdou jak milovníci Svěrákových osudových filmů, poutavých historických velkofilmů, motorek, roztržitého pana Beana, animovaných želviček i kačátek, tak i drsných chlapů s puškami.
16.5.2007, Michal Pořádek
Květen plný hudby, filmů a ohňostrojů

Květen plný hudby, filmů a ohňostrojů

Přinášíme vám stručný přehled nejzajímavějších kulturních akcí měsíce května. Kromě lákavé pozvánky na dnes vrcholící olomoucký festival piva se můžete těšit na zlínský Filmfest či brněnskou ohňostrojovou show Ignis Brunensis, která má jako vždy svým návštěvníkům co nabídnout.
12.5.2007, Michal Pořádek
Křehký zázrak přírody

Křehký zázrak přírody

Pestře zbarvená, malovaná vajíčka či vyfouknuté nádherně zdobené skořápky v podobě kraslic patří k atmosféře jednoho z našich největších svátků – Velikonoc. Dnešní uspěchaná doba udělala z těchto svátečních dní ve znamení jara, podobně jako z Vánoc, svátky komerce a okázalé hojnosti, a tak někdy není ani čas si uvědomit, co různé symboly Velikonoc znamenají a jak vlastně vznikly.
2.4.2007, Evžen Kůs