Nejnovější komentáře
Manažeři | od: Choakinek (2)  15.2.201923:51
Jestli ajťáci potřebují vztahové koučky, tak manažeři jsou na tom tedy mnohem hůř ­- ti často potřebují rovnou psychiatry :­-­).
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
:D | od: VoDa (1)  15.2.201911:41
Hezky napsane... :­)
Koukam ze zeny to maji taktez peprne :­) , aneb jak ja rikam, jednou o tom napisu knizku... Kdyz vam druhy den pro predani kontaktu na nejaky online mobilni kecalek prijde jen polonaha fotka v neglize, tak je to jeste vlastne vyhra. :D
Single Man s Taclikem to vystihl docela presne... V muzskem podani je to docela zabava, ale clovek nad tim nesmi moc premyslet....
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
zpracování jablíček | od: trefinka5 (1)  26.11.201810:07
Tak jablka zpracovávám velmi různě. Jednou z nich je sušení. Fakt dobrota, ale chce to kvalitní sušičku, něco jako máme my ­(yden­). Pak jsou křížalky doslova křupavé jako čipsíky
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
dalsi dil | od: dolomix (1)  7.12.201715:02
Porad cekam na pokracovani a nic :­-­).
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Jak složité je dostat vizum?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zkusenost | od: mrmysak (1)  7.9.201713:37
Spise nez na Cinu by bylo u autora sypat popel na hlavu za vlastni neschopnost, ma zkusenost z Ciny ze SHG pred 6ti lety byl zcela odlisna, jde o to pouzivat hlavu i jinak nez jako zatku na krk.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Láska je když ... | od: xmarek (2)  14.5.201618:29
Ke kvalitnímu sexu je taky zapotřebí se mít rád viz zde: http:­/­/goo.gl­/29fqnV ­(sekce učení­) jinak se z toho stane obyčejné kopulování, které časem přejde k tomu, že to buď jednu nebo druhou stranu přestane bavit. Možná je to trochu v rozporu s tím článkem, ale nejdříve se zaměřte na svou psychiku skrze ty podprahové informace co jsou tam uvedené a pak se dejte do milování. :­) Ostatně to pak nějak logicky přijde samo a kolikrát i s novým partnerem. :D
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
K tomu jenom | od: Pate1973 (1)  10.4.201616:16
Snad tolik.že nic se nemá přehánět a to ani střídmost ten kdo bude žít příliš zdravě koleduje si pro změnu o problém s imunitou a alergiemi takže moje víra mi říká všeho s mírou.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Pokud by někoho zajímaly další zkušenosti, slow­-carb dietu jsem držel po celý rok 2015 a stále pokračuji, tentokrát již bez zdravotních komplikací. Mám vždy po ruce rychlý zdroj cukrů pro případ hypoglykémie. Při striktním dodržování je údajně třeba dávat si pozor při místním umrtvení u zubaře, není od věci mít s sebou kousek cukru ­(můj zubař má pochopení a chystá mi pro případ nouze roztok glukózy, nikdy jsem jej ale nepoužil­). V článku jsem chybně uvedl jako slow­-carb potravinu cizrnu, beru zpět. Je nutné nezapomínat na suplementaci ­(zejména Mg­). Též doporučuji nechat si změřit hladinu vitamínu D ­(bez předpisu v každé laboratoři za cca. 1000 Kč­) a případně doplňovat, je nutné si nechat předepsat silnější nebo injekční verzi ­(vit. D prodávaný v ČR volně bez předpisu je vzhledem k nízké koncentraci téměř neúčinný­). Teoreticky hrozí předávkování, proto je nezbytné napřed otestovat. Dále používám konopný protein, je účinný, ale nevalné chuti ­(lépe jej do něčeho přimíchat než jen sypat do vody­).
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Jak jim předejít | od: Terulaa (1)  30.10.201411:15
Objeví se většinou, když je člověk oslabený, já jsem si tedy moc slabá nepřipadala a přitom jsem měla úplně olezlou pusu, opary se mi dělali pořád tak jsem se rozhodla to řešit, ne je jen léčit, ale nějak jim předcházet a na to se mi nejvíce osvědčilo pravidelné užívání Hlívy ústřičné 800mg, od té doby co ji beru mám od oparů celkem klid, občas se nějaký objeví, ale fakt jen vyjímečně.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Cestování po Indii | od: Zanzibarman (2)  20.10.201415:57
Pěkný článek, hned bych také vyrazil do Indie, muselo to být dobrý adrenalin :)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Mladý ječmen | od: Lennanov (1)  19.10.201418:02
Detoxikace je super. Už několikrát jsem očistu organizmu držela a velmi mi pomohla. Vždy jsem při detoxikaci užívala chlorelu. Nyní bych ráda zkusila mladý ječmen. Máte s ním někdo zkušenosti?? :­-)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Pěstování zázvoru | od: DafHeim (1)  20.9.201410:34
Máte někdo zkušenosti s pěstováním zázvoru? Hlavně kam dát rostlinu v zimě?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Bylinný sirup | od: Karoliina (1)  17.9.201411:26
Já raději předcházím, kamarádka co pracuje v lékárně mi doporučila bylinný sirup Stopbacil, užívám ho preventivně, když je venku chmurné a sychravé počasí nebo když cítím, že začínám být nachlazená. Pomáhá i při únavě a vyčerpání, člověk je pak čilejší a musím zaklepat, od té doby co ho užívám jsem ani jednou nebyla nemocná, až na malou bolest v krku ?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Já rád déšť nemám, hlavně v létě na festivalu nebo jiných venkovních akcích, jinak je mi to jedno. Pokud extrémně nelije a netrvá to moc dlouho.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
začít sledovat partnera, je začátek konce vztahu..
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(1)
Ideál ženské krásy | od: Luk Skywalker (2)  21.3.201410:59
Mě se ten ideál ženská krásy líbí, jenže je to možná až moc symetrická, i když je tu drobná odlišnost u očí a obočí, to bude těmi fotkami. Mnoho žen toho ­"ideálu­" dokáže dosáhnout líčením a podobnými zkrášlovacími metodami, ale po odlíčení byste si takové ženy ani nevšimli. Některé to přijali a nenalíčené nevynesou ani koš s odpadky např. Gabriela Soukalová, takže je otázka jak vypadá v ­"běžném­" stavu, ve kterém ji znají jen nejbližší.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Děkuji, velice pěkně a dle mne objektivně shrnuto.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Šeříkový čaj se již dříve používal v lidovém léčitelství k léčbě horečky.
Jak moc ůčinná léčba to byla těžko posoudit.
Je ale jisté, že šeřík obsahuje látku Syryngin. Tato látka je dráždivá jak na sliznici, tak na kůži. Tato látka je také obsažena v mnoha jedovatých rostlinách.
Syringyn je rekombinantní alergen t215.
Chápu dobře, že když si člověk přivoní k šeříku tak ho jistě napadne jak by asi chutnal nápoj stejně mámivý jako šeříková vůně. V tomto případě ale pozor na mámení smyslů. nemusí to dobře dopadnout. :­-­) Hezký den a krásné jaro! Petr
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
krásná vzpomínka | od: Blanča_relax (1)  22.6.200916:52
Dobrý den, v Bohdanči jsem byla asi v září 08­-pouze na víkendový pobyt, ale byla jsem tam mooc spokojená!Příjemné prostředí i personál,úžasné rehabil.pracovnice a procedury, které dělaly dobře na těle i duši! Navíc jsem se tam setkala po 22letech s bývalou švagrovou­-kamarádkou, která žije v Pardubicích a mohly jsme si osobně popovídat­- jak jsme prožily ta léta, která jsme se nemohly vidět a bylo to super! Věřím, že se tam ještě podívám­-na delší pobyt a všem tyto krásné­-pohodové lázně doporučuji!!! Zdravím hlavně rehabilitační prac.­(bohužel jsem zapoměla jméno­) na vodoléčbě­(pav.Bílý­) a lávových kamenech, která byla mooc sympatická, skvělá posluchačka mých bolístek na duši i za to velké díky! S pozdravem­-Barešová
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)