Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak
Nejnovější komentáře
Spise nez na Cinu by bylo u autora sypat popel na hlavu za vlastni neschopnost, ma zkusenost z Ciny ze SHG pred 6ti lety byl zcela odlisna, jde o to pouzivat hlavu i jinak nez jako zatku na krk.
Odpovědět0  1
Ke kvalitnímu sexu je taky zapotřebí se mít rád viz zde: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ­(sekce učení­) jinak se z toho stane obyčejné kopulování, které časem přejde k tomu, že to buď jednu nebo druhou stranu přestane bavit. Možná je to trochu v rozporu s tím článkem, ale nejdříve se zaměřte na svou psychiku skrze ty podprahové informace co jsou tam uvedené a pak se dejte do milování. :­) Ostatně to pak nějak logicky přijde samo a kolikrát i s novým partnerem. :D
Odpovědět2  0
Snad tolik.že nic se nemá přehánět a to ani střídmost ten kdo bude žít příliš zdravě koleduje si pro změnu o problém s imunitou a alergiemi takže moje víra mi říká všeho s mírou.
Odpovědět0  0
Pokud by někoho zajímaly další zkušenosti, slow­-carb dietu jsem držel po celý rok 2015 a stále pokračuji, tentokrát již bez zdravotních komplikací. Mám vždy po ruce rychlý zdroj cukrů pro případ hypoglykémie. Při striktním dodržování je údajně třeba dávat si pozor při místním umrtvení u zubaře, není od věci mít s sebou kousek cukru ­(můj zubař má pochopení a chystá mi pro případ nouze roztok glukózy, nikdy jsem jej ale nepoužil­). V článku jsem chybně uvedl jako slow­-carb potravinu cizrnu, beru zpět. Je nutné nezapomínat na suplementaci ­(zejména Mg­). Též doporučuji nechat si změřit hladinu vitamínu D ­(bez předpisu v každé laboratoři za cca. 1000 Kč­) a případně doplňovat, je nutné si nechat předepsat silnější nebo injekční verzi ­(vit. D prodávaný v ČR volně bez předpisu je vzhledem k nízké koncentraci téměř neúčinný­). Teoreticky hrozí předávkování, proto je nezbytné napřed otestovat. Dále používám konopný protein, je účinný, ale nevalné chuti ­(lépe jej do něčeho přimíchat než jen sypat do vody­).
Odpovědět0  0
Terulaa (1) | 30.10.201411:15|Opary. Jak na ně?
Objeví se většinou, když je člověk oslabený, já jsem si tedy moc slabá nepřipadala a přitom jsem měla úplně olezlou pusu, opary se mi dělali pořád tak jsem se rozhodla to řešit, ne je jen léčit, ale nějak jim předcházet a na to se mi nejvíce osvědčilo pravidelné užívání Hlívy ústřičné 800mg, od té doby co ji beru mám od oparů celkem klid, občas se nějaký objeví, ale fakt jen vyjímečně.
Odpovědět1  0
Pěkný článek, hned bych také vyrazil do Indie, muselo to být dobrý adrenalin :)
Odpovědět0  0
Detoxikace je super. Už několikrát jsem očistu organizmu držela a velmi mi pomohla. Vždy jsem při detoxikaci užívala chlorelu. Nyní bych ráda zkusila mladý ječmen. Máte s ním někdo zkušenosti?? :­-)
Odpovědět1  0
Máte někdo zkušenosti s pěstováním zázvoru? Hlavně kam dát rostlinu v zimě?
Odpovědět0  0
Já raději předcházím, kamarádka co pracuje v lékárně mi doporučila bylinný sirup Stopbacil, užívám ho preventivně, když je venku chmurné a sychravé počasí nebo když cítím, že začínám být nachlazená. Pomáhá i při únavě a vyčerpání, člověk je pak čilejší a musím zaklepat, od té doby co ho užívám jsem ani jednou nebyla nemocná, až na malou bolest v krku ?
Odpovědět1  0
Já rád déšť nemám, hlavně v létě na festivalu nebo jiných venkovních akcích, jinak je mi to jedno. Pokud extrémně nelije a netrvá to moc dlouho.
Odpovědět0  0
začít sledovat partnera, je začátek konce vztahu..
Odpovědět3  1
Mě se ten ideál ženská krásy líbí, jenže je to možná až moc symetrická, i když je tu drobná odlišnost u očí a obočí, to bude těmi fotkami. Mnoho žen toho ­"ideálu­" dokáže dosáhnout líčením a podobnými zkrášlovacími metodami, ale po odlíčení byste si takové ženy ani nevšimli. Některé to přijali a nenalíčené nevynesou ani koš s odpadky např. Gabriela Soukalová, takže je otázka jak vypadá v ­"běžném­" stavu, ve kterém ji znají jen nejbližší.
Odpovědět0  0
Děkuji, velice pěkně a dle mne objektivně shrnuto.
Odpovědět0  0
Šeříkový čaj se již dříve používal v lidovém léčitelství k léčbě horečky.
Jak moc ůčinná léčba to byla těžko posoudit.
Je ale jisté, že šeřík obsahuje látku Syryngin. Tato látka je dráždivá jak na sliznici, tak na kůži. Tato látka je také obsažena v mnoha jedovatých rostlinách.
Syringyn je rekombinantní alergen t215.
Chápu dobře, že když si člověk přivoní k šeříku tak ho jistě napadne jak by asi chutnal nápoj stejně mámivý jako šeříková vůně. V tomto případě ale pozor na mámení smyslů. nemusí to dobře dopadnout. :­-­) Hezký den a krásné jaro! Petr
Odpovědět1  0
Dobrý den, v Bohdanči jsem byla asi v září 08­-pouze na víkendový pobyt, ale byla jsem tam mooc spokojená!Příjemné prostředí i personál,úžasné rehabil.pracovnice a procedury, které dělaly dobře na těle i duši! Navíc jsem se tam setkala po 22letech s bývalou švagrovou­-kamarádkou, která žije v Pardubicích a mohly jsme si osobně popovídat­- jak jsme prožily ta léta, která jsme se nemohly vidět a bylo to super! Věřím, že se tam ještě podívám­-na delší pobyt a všem tyto krásné­-pohodové lázně doporučuji!!! Zdravím hlavně rehabilitační prac.­(bohužel jsem zapoměla jméno­) na vodoléčbě­(pav.Bílý­) a lávových kamenech, která byla mooc sympatická, skvělá posluchačka mých bolístek na duši i za to velké díky! S pozdravem­-Barešová
Odpovědět0  0
Tento článek je velice zajímavý,taky myslím, že pojídání prášku a drastická hladovka je o ničem.Zajímalo by mě, kde bych se mohla obrátit a tuto metodu vyskoušet? Existuje někdo, kdo se tomu přímo věnuje, nebo vám poradí kterýkoviv lékař? Děkuji Saša
Odpovědět0  0
Moc krásně a přitom věcně popsáno.věřím, že to je možné...snad jen kéž by to bylo tak snadné v reálu jako tento návod:­-­)Je to na každém z nás..díky
Odpovědět0  0
Barča K. | 31.3.20088:12|Jarní rafting na Otavě
Dobrý den,
bude se rafting na Šumavě konat i letos? Máte již termíny?
Díky, B.
Odpovědět0  0
Helena Marešová | 28.3.200820:12|Dámská jízda na Vysočině
Dobrý večer,mnohokrát děkuji za radu.
Mějte se hezky.
Helena Marešová
Odpovědět0  0
Jan Ticha | 26.3.200817:57|Relaxace zaměřená na dech
Zdravim delam freediving nadechove potapeni a prace s dechem a mentalitou ja zaklad dokazu zadrzet dech az na 5.15 a potapim se do hloubek okolo 30 metru , chci jen rici ze tento druh volneho nadechoveho potapeni je velice krasny RELAX a adrenalin je nepritel :­) ktery se nesmi obevit neco o me na mem webu : alienastroweb.ic.cz pekny den Jan Tichy
Odpovědět0  0