www.relaxuj.cz
>
>

Ze života vztahové koučky: penis na seznamce

Ze života vztahové koučky: penis na seznamce
, , článek
Když mi vztah víc bere než dává, odcházím. Vztahová koučka bez chlapa, no to je teda bomba Pavlíno! „Už ti dávno není dvacet, co teď budeš dělat“? Oblíbená otázka mojí mámy. Musím hledat, nic jiného mi nezbyde...
K oblíbeným

Manžel roku od pomerančů

 
Koukám kolem sebe v metru, je to on? A tenhle? Nebo tamten vzadu? Snažím se navázat oční kontakt, možná se lehce usmát, nic.
 
Vybírám pomeranče, otočím se, a co tenhle? Ne? Ani supermarket nevyšel. Tak to zase zkusím zítra. Hlavní je mít oči otevřené, někde ten můj manžel roku prostě musí být! Ovlivněná americkými romantickými komediemi chci omdlít na ulici a první koho po probuzení uvidím bude ON. Prober se, takhle to nefunguje!
 
Řeším vztahy ostatních, seznamování, randění, baví mě to, miluju to. Sama mám však díru v srdci, KDE HO najít?
 
 

Seznamka olé!

 
Nabídek mám spoustu. Zkouším to, randím, ale pořád to není ON! Nedá se nic dělat, jdu na seznamku. Moji svěřenci jsou díky mým radám na seznamkách a schůzkách úspěšní, musím to mít přeci stejně. Volám fotografce a objednávám focení - tentokrát pro sebe. Fotky „prodávají“!
 
 
 

Nabušenýho selfíčkovýho krále nechci!

 
Zkouším dvě seznamky. Po dlouhém zvažování vkládám 4 fotky – profilová fotka je jasná - moje super já. Další fotka z fitka (jsem přeci sporťačka), třetí volím business look a poslední volnočasovku od móře. Otevírám čokoládu a potím info o sobě. Vypoceno, jdu na to! Lajkuju, přebírám, občas někoho omylem přejedu.

Cítím tíhu osudu, co když to byl zrovna ON? Kroutím hlavou nad nabušenými selfíčkáři. Někteří by mohli být fajn, ale na první pohled to není ono. Zřejmě si neuvědomují, jak důležitý první dojem je.
 
 
Chodí mi hodně zpráv. Protáčím oči a v duchu reaguji:
 
Ahojky – Je ti snad pět, máš dva culíčky a zdravíš holky na dětský oslavě?
 
Sexíku máš dostatek? – Na tohle mám reagovat?
 
Jsem padesátiletý zaopatřený sympaťák, který si hledá mladou kočičku na intimní schůzky – No tak hledej strejdo dál.
 
Ahoj Markéto, jmenuji se Jirka, je mi 38 let, vystudoval jsem vysokou školu ekonomickou a pracuji jako ekonom v jedné nadnárodní firmě. Mezi moje zájmy patří četba, filmy a aktuální dění… – Jirko, já ale nejsem Markéta, CTRL+C a CTRL+V používáš vážně skvěle.
 
Madam? – Konečně někdo slušný. Na mojí odpověď s přáním hezkého dne mi přijde: Madam, můžu být Vaším otrokem? - První reakci - ach jo, proč já? Vystřídalo: I když vlastně, proč ne?
 
2.000? – Chvíli na to číslo koukám, než mi dojde pointa. Neodpovídám, za den přijde další: 5.000? Bez reakce. Za pár dnů 10.000 se slovy „ale víc už opravdu nemám“.
 
Koupím nošené kalhotky – Tohle mě zaujalo, můj podnikatelský duch zajásal, ptám se A ZA KOLIK? Prý kilčo za jedny, který budu nosit nejméně týden. To mám jako nosit týden jedny kalhotky?
 
Fotka penisu – To „nejlepší“ nakonec. Naštěstí se přes tyto dvě seznamky nedají posílat fotografie, jinak bych cizích pinďourů viděla určitě podstatně víc. Zvláštní skupinou jsou muži, kteří si nechtějí psát na seznamce a žádají o jiný kontakt. Chvíli s nimi komunikujete a pak PLESK, přistane Vám ve schránce fotka jeho přirození. Poprvé mě to šokovalo, byla jsem znechucená. Ani po dalších třech penisech jsem se nepřestala divit. Nezapomenu na chlápka, který mi psal, že zrovna nakupuje v supermarketu a vyfotil si penis mezi regály. Nabízí se otázka, zda čekají reakci typu: Hezký… Nenáviděný facebookový palec hore… Viděla jsem už lepšího... Kuba ho měl většího... Petr ho měl tlustějšího… To je paráda... Moc Ti to sluší... Moc mu to sluší... Jaký jsi měl dnes den? ... Zajdem na dortík? ... Co takhle véča u mojí mámy?

 

Díky bohu

 
Naštěstí jsem potkala na seznamce i spoustu fajn kluků…
Autor: Pavlína Uhrinová
Vystudovala obor Komunikace a lidské zdroje. Jako vztahová koučka pracuje už přes 2 roky, během kterých pomohla desítkám spokojených klientů. Je aktivní perfekcionistka, jež se nikdy nesmíří s neúspěchem. Ráda sportuje, cestuje, vaří, stará se o domácnost a zkouší nové věci. Působí v Jihlavě, Praze i jiných městech dle domluvy. Zobrazit více informací.
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář