Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Pavlína Pöschl

Registrace založena: 26.1.2019
Počet příspěvků do diskuse (od 27.8.2003): 1 (zobrazit příspěvky)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –
Pavlíně je 34 let, vystudovala obor Komunikace a lidské zdroje. Už přes 6 let pracuje jako vztahová koučka a je autorkou blogů zmenimtizivot.blogspot.com a modernihospodynka.blogspot.com. Má za sebou už desítky spokojených klientů, mezi které často patří muži z oboru informačních technologií, o nichž tvrdí:
 
"Ač jsou ajťáci v zásadě fascinující muži, většinou si se ženami v reálném světě neumí poradit, protože nechodí tolik do společnosti a seznamují se převážně přes internet. Jasně, na vševědoucím internetu se dočtete fůru rad o tom, jak ženu zaujmout, ale všechno je to hrozně obecné, neosobní, provařené. Vyberu vhodnou seznamku včetně profilové fotografie, zařídím profi focení, poradím jak ženu oslovit a ze začátku s ní komunikovat, zajdu s Vámi nakoupit a ke kadeřníkovi, detailně naplánuji první schůzky, jsem neustále online při řešení jakýchkoliv problémů, zařídím výlet na míru i plánování volného času, půjdeme cvičit, abyste si zlepšili kondici. Na celkovém dojmu záleží."

 
Je aktivní perfekcionistka, která si libuje v systematičnosti a pořádku. Nikdy se nesmíří s neúspěchem. Ve volných chvílích ráda sportuje, cestuje, vaří, stará se o domácnost a zkouší nové věci. Působí v Jihlavě, Praze i jiných městech dle domluvy.
 
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?

Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?

Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, Pavlína Pöschl7
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!

Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!

Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, Pavlína Pöschl
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal

Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal

Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, Pavlína Pöschl
Ze života vztahové koučky: penis na seznamce

Ze života vztahové koučky: penis na seznamce

Když mi vztah víc bere než dává, odcházím. Vztahová koučka bez chlapa, no to je teda bomba Pavlíno! „Už ti dávno není dvacet, co teď budeš dělat“? Oblíbená otázka mojí mámy. Musím hledat, nic jiného mi nezbyde...
14.2.2019, Pavlína Pöschl12