www.relaxuj.cz
>

Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal

Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
, , článek
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
K oblíbeným

Nerdům deset bodů – koupená karma?

 
Už na střední, kdy mi bylo kolem šestnácti, jsem cítila vnitřní nutkání pomáhat mužům, kteří na první pohled nevypadali úplně k světu. Třeba fajnoví nadprůměrně inteligentní kluci z průmky, kteří to ale s holkami moc neumějí. Nerdi – to jsou přesně oni! Wikipedie tvrdí, že nerdům chybí sociální dovednosti. A znáte to, co je na wikipedii, to platí. Proto jsem na libimseti dávala krasavcům nízké body a těm, kteří si to „jakoby“ nezasloužili, vysoké. Snad pro jejich lepší pocit a hezčí den. Nebo jsem si prostě chtěla trošku koupit karmu? Hezouny přeci obodují všichni vysoko, nebo ne? No a právě na tomhle „líbivém“ serveru to všechno začalo. Jak moje první lásky, tak lehký stalking...
 
 

Mám Tě ty úchyle!

 
Ve schránce mi přistála zpráva od uživatelky xbone. Psala v ní o tom, že je začínající fotografkou a fotí dívky výměnou za upravené fotografie. Koukám na to skrz prsty, nevěřícně a podezíravě. Ha, mám tě ty úchyle! Dana se totiž přepsala a ve zprávě napsala místo ráda bych RÁD bych. Je to tutovka, další ze zvrhlých fotografů, o kterých se tolik mluví. Určitě mě bude chtít ukecat na focení hambatinek. To tak! V duchu jsem si poklepala na rameno. Dobře Pavlíno, prokoukla jsi ho! Stačila jedno přepsání a byla jsem s tím hned hotová.
 
 
 

Lehký stalking a nedůvěra

 
Troufám si tvrdit, že spousta dívek a žen (já se mezi ně rozhodně řadím), je od přírody podezíravá. Zbytečně zkoumáme detaily profilů na seznamkách a jiných sociálních sítích – facebook, instagram... Stalkujeme, hledáme, pátráme. Stačí jedna z aktuálnějších fotek s jinou ženou a už nám v hlavě běží různé scénáře. Nevěrník, holkař – budu určitě jedna z mnoha. Co když to ale byla jen kamarádka? Jakékoliv škobrtnutí v internetové prezentaci daného muže znamená jeho odstřel. Necháme se ovlivňovat negativními myšlenkami a rychlými soudy, a tak si nechtíc k sobě zavíráme cesty.
 
 

Seznamka jako známka zoufalství?

 
,,Na seznamku nepůjdu, tak zoufalá nejsem, stejně je tam plno ženáčů.“ Tohle jsem slyšela mnohokrát od svých kamarádek. Ale proč? Neustále je přesvědčuji, aby přestaly vnímat seznamku jako zoufalý počin a místo plné podezřelých jedinců. Z jakého důvodu je asi na seznamkách stále převaha mužů? I „normální“ muži totiž takto seznamovací portály nevnímají. Takže ženy a dívky, nebojte se zaregistrovat :-). Pořád zde narazíte i na fajn lidičky, kteří se prostě nemají kde seznámit. Doba je uspěchaná - času je méně a méně. Nestíhá se prakticky nic.
 
 

Happy end

 
Také někdy něco dokážete zavrhnout pod vlivem rychlého úsudku? Postupem času Vám ale dochází, že Váš názor nemusel být správný. Z toho důvodu jsem po nějakém čase xbone odepsala, že bych se ráda před případným focením sešla. Na schůzku jsem dorazila se staženým žaludkem. Zbytečně. Pod uživatelským jménem xbone se neskrýval úchylný fotograf, ale sympaťanda Dana Hosová, která se později stala i mojí kamarádkou. Příště si dám větší pozor s rychlým úsudkem.
 
Dokonce jsme dokázaly skloubit naše práce – vztahová koučka a úspěšná fotografka. O tom zase někdy příště…
Autor: Pavlína Uhrinová
Vystudovala obor Komunikace a lidské zdroje. Jako vztahová koučka pracuje už přes 2 roky, během kterých pomohla desítkám spokojených klientů. Je aktivní perfekcionistka, jež se nikdy nesmíří s neúspěchem. Ráda sportuje, cestuje, vaří, stará se o domácnost a zkouší nové věci. Působí v Jihlavě, Praze i jiných městech dle domluvy. Zobrazit více informací.
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová
Být při práci kreativní? Údajně byste neměli poslouchat hudbu Být při práci kreativní? Údajně byste neměli poslouchat hudbu
Pokud při práci rádi posloucháte hudbu a jde o práci kreativní, možná byste měli zvážit, zda při ní poslouchat hudbu nebo nikoli. Vědci z několika univerzit totiž nově tvrdí, že poslouchání hudby negativně ovlivňuje verbální kreativní výkony.
5.3.2019, článek, Milan Šurkala