www.relaxuj.cz
>

Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!

Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
, , článek
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
K oblíbeným

Určitě se k sobě budete hodit!

 
Známe to všichni – dohazování. Každý máme známé, kamarády, kolegy, kteří si myslí, že znají někoho, kdo by se k nám zaručeně hodil. ,,Pepík je syn Marušky, mojí kamarádky z dětství, máte toho tolik společného, musíte si někam vyrazit“ – takhle začalo jedno z mých nevydařených setkání.
 
 

Zvu Tě na večeři, má to jen jeden háček…

 
Nemá cenu si dlouho vypisovat. Udivuje mě, jak si některé ženy chtějí sáhodlouze psát, než vyrazí na první schůzku. Pro mě ztráta času, člověka musím poznat osobně, abych věděla, zda-li mu věnovat další úsilí. Čekám na stanici metra, kde mě ve smluvený čas vyzvedává Pepík. Už cestou mi vypráví o tom, jak platí dvě hypotéky a auto na leasing nechal z úsporných opatření doma. Hmm, kdo šetří má za tři, říkám si. Stále nevím, kam vyrážíme na večeři, na kterou mě Pepík dle jeho slov zve. Nasedáme na spojovací bus mezi metrem a obchodním domem s nábytkem, který všichni tak dobře známe. Švédské kuličky (i přes jejich koňskou minulost) s brusinkovou omáčkou miluji. Začínám se i těšit, přestože mě finanční témata ubíjí. Kuličky mám na tácku, přihodím dortík a razíme k pokladně. Obvyklá otázka pokladní: ,,Můžu to vzít dohromady“? Pepík: ,,Ne zvlášť“. Plesk! Jako kdybych dostala facku. Jsem rudá až na místech, kam slunce nesvítí. Lovím peněženku a platím si svou večeři. GENTLEMANI VYMÍRAJÍ.
 

 

Hádej, kdo jsem?

 
Pokrytecky si na seznamce vybírám jen atraktivnější muže. Jedním z nich byl i Petr K – Petr K to zní jak kdybych se bavila o muži, co zavraždil sousedy, že? :-) Komunikace přes internet nemá chybu, Petr ale osobní setkání oddaluje. To se často nestává. Muži se chtějí internetové komunikaci spíše vyhnout a vyrazit ven. Po měsíci občasného psaní se domlouváme na rande. Těším se na přitažlivého vysokého muže se smyslem pro humor. Přešlapuji na smluveném místě. Cítím nervozitu. Žádný vysoký muž v okolí, jen jeden nižší zanedbanější starší pán postávající opodál. Nevěnuji mu pozornost. Najednou se ke mně vydává. Asi bude chtít vědět kolik je hodin, nebo se ztratil? ,,Pavlí, já jsem Petr. Vím, že nejsem ten hezoun z fotek, ale o vzhledu a věku to přeci není. Víš, jsem ještě ženatý a nechci, aby se manželka dozvěděla, že jsem na seznamce. Budu se ale rozvádět, věř mi“. Civím s otevřenou pusou a nejsem schopná nic vykoktat. ANI TOHLE SETKÁNÍ NESKONČILO HAPPY ENDEM.
 
 

Pár piv a nějakej ten panák

 
Pokud někomu stojíte za to, že se za Vámi vydá přes celou republiku, svědomí Vám nedovolí, abyste ho po hodince opustili, i když je Vám hned jasné, že další schůzka nebude. Žádný smysl pro humor - to bude nejdelších pár hodin mého života, říkám si. Hezká tvářička a úspěch nejsou vše. Při procházce se zastavujeme na první zastávce a dáváme si něco k pití. Pan hezká tvářička do sebe exuje pivo. U jednoho to nekončí, dá si další dva kousky a pokračujeme v procházce. Po cestě potkáváme další venkovní zahrádku. Pro mě limča a pro mého společníka tři pivka spolu s dvěma rumy. Vždyť přijel autem, v duchu kroutím hlavou. Nebudu přeci moralizovat, nejsem jeho máma! Na tour de bar zkoušíme nabídku dalšího podniku. Degustace rumů, oplzlé řečičky a ruka šmátralka. Prchám. NEVER MORE!
 
A jaké bylo Vaše nejhorší rande? :-)
Autor: Pavlína Uhrinová
Vystudovala obor Komunikace a lidské zdroje. Jako vztahová koučka pracuje už přes 2 roky, během kterých pomohla desítkám spokojených klientů. Je aktivní perfekcionistka, jež se nikdy nesmíří s neúspěchem. Ráda sportuje, cestuje, vaří, stará se o domácnost a zkouší nové věci. Působí v Jihlavě, Praze i jiných městech dle domluvy. Zobrazit více informací.
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář