Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Šárka Libenská

Vinařskou krajinou v sedle kola

Vinařskou krajinou v sedle kola

Jižní část Moravy patří mezi nejvyhledávanější turistické lokality u nás. Pro své rovinky je přímo stvořena k cyklistickým výletům, jež sem právě v poslední době přivály mnoho návštěvníků. V sedle kola dokážete během několika dnů objet významné památky, pokochat se vinorodým krajem a v neposlední řadě na vás také čeká večerní posezení v jednom ze stovek sklípků. Pohostinností je tento kraj proslulý.
14.9.2009, Šárka Libenská
S větrem o závod aneb windsurfing v Čechách

S větrem o závod aneb windsurfing v Čechách

Šplouchání vody, sport, příroda. To vše patří k létu. Láká vás vyzkoušet něco nového, co zahrnuje všechny tři zmíněné věci? Je tu windsurfing, a ač se to tak nemusí jevit, v našich končinách je velmi oblíbený!
30.7.2009, Šárka Libenská
Nejpopulárnější maďarské lázně Bükfürdő

Nejpopulárnější maďarské lázně Bükfürdő

Rozmanitá krajina, příjemné podnebí a bohatá kultura. To vše může nabídnout Maďarsko stejně jako hojné léčebné a termální prameny. I proto krajina v Karpatské pánvi nese přívlastek Země lázní. Dnes se zaměříme na Bükfürdő, jeden z nejpopulárnějších komplexů.
23.7.2009, Šárka Libenská
Život v pohybu – nordic walking

Život v pohybu – nordic walking

Mrazivé dny skončily a zimě došel dech. Teplé počasí láká do přírody a milovníci jarních slunečných dní se těší na své oblíbené kratochvíle – dlouhé procházky do přírody, ti sportovněji založení jistě rádi vyrazí kochat se krásami českých luhů a hájů při takzvaném nordic walkingu.
27.4.2009, Šárka Libenská
Protáhněte se při strečinku!

Protáhněte se při strečinku!

Můžete vypustit energii ze svalů po celodenním sezení, nebo naopak po namáhavém dni se přivést do klidového stavu. Oboje je možné při strečinku. Váš pohybový aparát vám bude vděčný.
18.12.2008, Šárka Libenská
Orientální tanec - zábava moderní doby

Orientální tanec - zábava moderní doby

Na tanečnice, jež svůdně vlní svými boky, se upínají jen obdivné pohledy. Sexy křivky, pěkné držení těla a radost z pohybu – to všechno získáte díky orientálnímu tanci! Pohyb, v němž se kombinuje tajemství orientu, exotika a nadšení z pohybu.
3.11.2008, Šárka Libenská
Slunce není nepřítel

Slunce není nepřítel

I když se mezi prosluněnými dny objeví nějaký ten déšť, je jasné, že léto je tu v plné parádě. S ním je neodmyslitelně spjato slunění, ať už v přímořských letoviscích, nebo na březích českých rybníků, přehrad či na koupalištích. Sluneční paprsky nabíjí každého z nás velkou dávkou energie, jak ji ale přijímat co nejlépe a nespálit se?
21.7.2008, Šárka Libenská
Golfové začátky

Golfové začátky

Vážení pánové uhlazeného vzezření, elegantní oděvy za horentní sumy a vybavení, které by se hodilo spíše k profesionálovi, nežli k rekreačnímu návštěvníkovi areálů s greeny. Mnoho lidí má o golfu právě tuto představu, ale není tomu tak. Chcete na pět hodin vypnout telefon a dokonale se uvolnit? Vítejte ve světě golfu.
28.2.2008, Šárka Libenská2
Bolavá záda – nepříjemné vyžeňte příjemným

Bolavá záda – nepříjemné vyžeňte příjemným

Koho by netrápila bolavá záda. Ať už bolí vytrvale nebo jen občas, jedná se o nejčastější důvod pracovní neschopnosti. Existuje však způsob, jak jim ulevit. Žádné lékárenské novinky ani pomůcky z televizních relací. Cvičením a masážemi ulevíte jak tělu, tak i duši.
7.11.2007, Šárka Libenská
Potápění - vzhůru dolů!

Potápění - vzhůru dolů!

Dvě třetiny zemského povrchu tvoří voda. Tak proč být pořád na suchu? Potápění není jen obdivování světa pod hladinou, kdy na vlastní oči vidíte roztodivné rostliny nebo korály v moři. Dalo by se říct, že to už zevšednělo. Na fotografiích chobotnic, pestrobarevných ryb a útesů nás dokáže překvapit máloco. I tak ale nebezpečí, jež při každém ponoru podstupujete, láká.
10.9.2007, Šárka Libenská
Motoristický podzim v Brně!

Motoristický podzim v Brně!

Automotodrom v Brně se po nedávné Grand Prix České republiky ještě nestačil vzpamatovat a už se na něj hrnou další akce. Nejen pro motocyklové fanoušky je v Brně připraven nabitý začátek podzimu!
6.9.2007, Šárka Libenská
Tae-bo a dance jóga – cesta za lepšími pocity

Tae-bo a dance jóga – cesta za lepšími pocity

Sebeštíhlejší postava není zárukou krásných tvarů. Spíše než o dosažení současného kultu štíhlosti se snažte o zpevnění a vytvarování toho, čím disponujete od přírody. K tomu vám dopomůže nejen posilování, ať už domácí či za pomoci profesionálního trenéra ve fitcentru, ale i aerobní cvičení v podobě různě modifikovaných bojových sportů! Navíc u nich působí faktor skupinového cvičení, který je k nezaplacení.
3.9.2007, Šárka Libenská
Motokáry a čtyřkolky – zábava na cestách

Motokáry a čtyřkolky – zábava na cestách

Milujete rychlost a jízdu na hraně svých možností? Pak jsou následující řádky určeny právě vám. Nechte se pohltit atmosférou s vůní benzínu. Vážené dámy, nenechte se zmýlit, nejedná se o čistě mužskou záležitost. Zalíbení v kartingu našla už nejedna žena či dívka. Český rekord v jejich počtu v jednom motokárovém závodě je úctyhodných dvacet čtyři.
1.8.2007, Šárka Libenská
Lanové centrum - zábava pro všechny generace

Lanové centrum - zábava pro všechny generace

Slunné letní dny lákají na výlety k vodě nebo na cesty po památkách. Pokud preferujete aktivní odpočinek, skvělým odreagováním i nevšedním adrenalinovým zážitkem je návštěva lanového centra, kde si každý najde program šitý na míru. Lanová centra jsou stále populárnější, ať už pro rodinné víkendy nebo skupinové výlety. Nejenže si každý prověří svou odvahu, ale děti si mohou vyzkoušet, jaké to je v kůži pavoučího muže.
20.7.2007, Šárka Libenská
Sportem ku zdraví

Sportem ku zdraví

Nové městské zástavby podporují lenivý způsob života. Na nákup autem, do zaměstnání autem, místo schodiště radši výtah. Výčitky svědomí z přílišné pasivity se staly úrodnou půdou pro módní vlny sportu. V popředí zájmu mladých lidí již není uklidňující jóga ani rozdováděný aerobik. Vyzkoušejte sportovní novinky - tenis na pláži nebo bungee runing.
25.6.2007, Šárka Libenská
Závěr jara ve znamení sportu

Závěr jara ve znamení sportu

Plno sportovních akcí je přichystáno na konec května a následující měsíc. K vidění budou hvězdy světového kalibru, stejně jako domácí naděje. A kde se tedy můžeme těšit z vrcholných sportovních výkonů?
25.5.2007, Šárka Libenská
47. ročník Filmového festivalu Zlín

47. ročník Filmového festivalu Zlín

Na přelomu května a června přivítá Zlín další ročník tradičního filmového festivalu určeného zejména pro ty nejmenší. Neznamená to však, že tento filmový svátek nemůže pohltit i ty, jež hračkám už dávno odrostli.
24.5.2007, Šárka Libenská