Pavlína Uhrinová

Registrace založena: 26.1.2019
Počet příspěvků do diskuse (od 27.8.2003): 1 (zobrazit příspěvky)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –
Pavlíně je 30 let, vystudovala obor Komunikace a lidské zdroje. Už přes 2 roky pracuje jako vztahová koučka a je autorkou blogů zmenimtizivot.blogspot.com a modernihospodynka.blogspot.com. Má za sebou už desítky spokojených klientů, mezi které často patří muži z oboru informačních technologií, o nichž tvrdí:
 
"Ač jsou ajťáci v zásadě fascinující muži, většinou si se ženami v reálném světě neumí poradit, protože nechodí tolik do společnosti a seznamují se převážně přes internet. Jasně, na vševědoucím internetu se dočtete fůru rad o tom, jak ženu zaujmout, ale všechno je to hrozně obecné, neosobní, provařené. Vyberu vhodnou seznamku včetně profilové fotografie, zařídím profi focení, poradím jak ženu oslovit a ze začátku s ní komunikovat, zajdu s Vámi nakoupit a ke kadeřníkovi, detailně naplánuji první schůzky, jsem neustále online při řešení jakýchkoliv problémů, zařídím výlet na míru i plánování volného času, půjdeme cvičit, abyste si zlepšili kondici. Na celkovém dojmu záleží."

 
Je aktivní perfekcionistka, která si libuje v systematičnosti a pořádku. Nikdy se nesmíří s neúspěchem. Ve volných chvílích ráda sportuje, cestuje, vaří, stará se o domácnost a zkouší nové věci. Působí v Jihlavě, Praze i jiných městech dle domluvy.
Ze života vztahové koučky: penis na seznamce

Ze života vztahové koučky: penis na seznamce

Když mi vztah víc bere než dává, odcházím. Vztahová koučka bez chlapa, no to je teda bomba Pavlíno! „Už ti dávno není dvacet, co teď budeš dělat“? Oblíbená otázka mojí mámy. Musím hledat, nic jiného mi nezbyde...
14.2.2019, článek, Pavlína Uhrinová15 komentářů