Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak
Rubrika:

Lázně Luhačovice

Vše v rubrice | Jen články a recenze
Lázně Luhačovice: záruka kvality

Lázně Luhačovice: záruka kvality

Luhačovice jsou čtvrté největší lázeňské město v ČR (a největší na Moravě) a jsou i oblíbeným turistickým centrem. Byť jsou v nížinné oblasti, díky okolním vrchům Bílých Karpat je klima v údolí podhorské a přímo nabádá k léčebným a relaxačním činnostem.
3.4.2008, Adriana Dosedělová
Lázně Luhačovice: perla jižní Moravy

Lázně Luhačovice: perla jižní Moravy

Počasí se už konečně umoudřuje a sluníčko nás láká k výletům. Poznejme krásu České republiky. Tentokrát se vydáme do útulného lázeňského městečka Luhačovice, které svými četnými léčivými prameny a bohatým společenským vyžitím oslovuje stále více návštěvníků.
15.3.2007, Zuzana Chromá
Kouzelné Luhačovice

Kouzelné Luhačovice

Největší moravské lázně nádherně zapadají do klidného údolí říčky Horní Olšany a najdete je přibližně 25 km od Zlína. Luhačovice leží v nadmořské výšce pouhých 250 metrů, přesto při pohledu na okolí máte pocit, že někde poblíž musí být hory.
18.9.2006, Jana Kalousová1
Dveře luhačovické Rezidence Ambra se otevřely

Dveře luhačovické Rezidence Ambra se otevřely

1.7.2006 zahájila provoz Rezidence Ambra coby zařízení s nadstandardním systémem péče o seniory. V ČR ojedinělý projekt poskytuje dlouhodobé i krátkodobé pobyty v komfortním prostředí doplněné mnoha službami ohledně podpory zdraví a aktivního životního stylu.
25.7.2006, Relaxuj -REL-
Lázně Luhačovice: největší na Moravě

Lázně Luhačovice: největší na Moravě

Lázeňská léčba je založena na využití přírodních léčivých zdrojů a příznivého klimatu v kombinaci s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami. Na území Luhačovic vyvěrá 14 hydrouhličitanochloridosodných kyselek a jeden sirný pramen.
20.1.2006, Patrik Steiner