Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak
Rubrika:

Lázně Karlovy Vary

Vše v rubrice | Jen články a recenze
Lázně Karlovy Vary: ve víru minerálních vod

Lázně Karlovy Vary: ve víru minerálních vod

Porcelánový lázeňský pohárek s pítkem – to je má první asociace ve spojení s Karlovými Vary. Mimo filmového festivalu a rušné kongresové turistiky jsou lázeňské prameny chloubou tohoto města, kvůli jejichž léčivým účinkům jej navštěvují lidé z celého světa.
13.8.2009, Vaclava Medalová Hůdová
Medové pokušení v Karlových Varech

Medové pokušení v Karlových Varech

V tomto světoznámém lázeňském městě s bohatou historií na vás čekají profesionálové, jež vám vyjdou vstříc v jakémkoli ohledu. Luxus a nejmodernější wellness, ale také lázeňství a tradice, to jsou Karlovy Vary.
5.12.2006, Jiří Zatloukal
Karlovy Vary: život festivalového města

Karlovy Vary: život festivalového města

V době filmového festivalu žijí Karlovy Vary zvláštním životem. Hotel Thermal se stává Mekkou filmařů i novinářů a takřka se zdvojnásobí počet obyvatel města. V publiku převládají mladí lidé, jež se pro svit stříbrného plátna rozjedou i přes celou republiku.
5.7.2006, Simona Polcarová
Filmové Karlovy Vary jsou prozářené sluncem a hvězdami

Filmové Karlovy Vary jsou prozářené sluncem a hvězdami

Pojedenačtyřicáté se Karlovy Vary o uplynulém víkendu probudily do festivalové atmosféry. Venku svítí sluníčko, v sálech se lze příjemně zchladit při filmových projekcích. Atmosféru hned zkraje prozářily i dvě hvězdná jména – Andy Garcia a Danny Trejo.
4.7.2006, Simona Polcarová
Karlovy Vary, hlavní město lázní

Karlovy Vary, hlavní město lázní

„Budeme cestovat, pojedeme do Evropy, uvidíme Paříž, Monte Carlo, Karlsbad...“, tak praví Dug Badman své vyvolené ve slavné české kovbojce. A že vám jméno našich Karlových Varů vedle francouzské metropole dnes už nějak nesedí?
16.3.2006, Jaroslava Vítámvásová2
Lázeňské město Karlovy Vary

Lázeňské město Karlovy Vary

Karlovy Vary se proslavily ve světě především jako lázeňské město. Později však také specialitami a zvláštnostmi, které jsou typické pro toto město a jeho blízké okolí - karlovarský porcelán, sklo Moser, vřídelní sůl anebo Becherovka...
20.1.2006, Patrik Steiner