Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

FIA

Iberica 2006 - festival španělské kultury v Praze, Brně a Boskovicích

Iberica 2006 - festival španělské kultury v Praze, Brně a Boskovicích

Prázdniny nám pomalu dávají sbohem, horké letní večery jsou již nenávratně za námi a tak Vám, milí čtenáři, nabízím jeden z mála způsobů, jak potěšit i zahřát mysl a oko vzpomínkou na slunečné dny. Dotkněte se španělské kultury v rámci festivalu Iberica 2006 a to rovnou na několika místech.
30.8.2006, FIA
Moravský kras - tip na výlet v deštivém počasí

Moravský kras - tip na výlet v deštivém počasí

Nechte se vzít za ruku a provést magickým světem podzemních krápníkových jeskyní, které se nacházejí v krasové oblasti nedaleko Blanska. Poznejte jeden z nejfantastičtějších přírodních výtvorů, který budí údiv i bázeň již stovky let. Moravský kras je bránou do podzemí, kudy dnes prochází tisíce turistů ročně.
29.8.2006, FIA
Krásy naší vlasti: Šumava - tip na výlet

Krásy naší vlasti: Šumava - tip na výlet

Dnes Vám nabízíme návštěvu jedné z nejznámějších částí republiky, a tou je Šumava, která má své kouzlo nejenom v zimě. Nejste-li zdatnými turisty, můžete se spolehnout na lanovky fungující i během letních měsíců. Železná Ruda, Černé a Čertovo jezero anebo památky - to vše může být cílem vašeho putování...
14.8.2006, FIA
Přijímací pohovor - jak zapůsobit a získat zaměstnání snů?

Přijímací pohovor - jak zapůsobit a získat zaměstnání snů?

Zase jste nezískali práci svých snů? Chcete vědět, kde děláte chybu? Pojďte si osvěžit známé informace o přijímacím řízení u personálních agentur, ale také přímo u zaměstnavatelů. Přečtěte si, jak uvažují ti, kteří vás budou vybírat do řad!
10.8.2006, FIA 2
Gipsy celebration 2006

Gipsy celebration 2006

Uplynulý víkend se konal již šestý ročník festivalu Gipsy Celebration. Oslava rómské kultury, zpěvu, tance a hlavně místo, kde se mohou setkávat Rómové a nerómové, tím vším byl na několik dní Svojanov. Uprostřed lesů a kamenných hradeb vystoupilo množství interpretů reprezentujících rozličné hudební žánry. K dokreslení příjemných chvil pod širým nebem přispívala také výtečná kuchyně, jenž nabízela pochoutky všeho druhu.
7.8.2006, FIA
Chcete vyšší plat? Porovnejte jej s průměrným platem v IT branži

Chcete vyšší plat? Porovnejte jej s průměrným platem v IT branži

Čas od času má každý z nás pocit, že je v zaměstnání nedoceněn a zasloužil by si vyšší plat. Když pro nic jiného, tak aby si člověk občas vyrazil na příjemnou dovolenou, kde bude odpočívat a relaxovat unavená mysl i tělo. Není tedy nic jednoduššího, než se obrátit na nadřízeného a o zvýšení platu požádat. Ale víte, kolik „berou“ vaši kolegové?
28.7.2006, FIA 20
Osobní dotazníky - nuda s mocí zničit slibnou kariéru

Osobní dotazníky - nuda s mocí zničit slibnou kariéru

Znáte něco nudnějšího než pořád dokola psát, jakou jste absolvovali univerzitu, kolika jazyky plynule hovoříte a zda vlastníte řidičský průkaz? Je při přijímacím řízení nutné vyplňování osobního dotazníku? A kde vlastně tyto údaje končí?
9.6.2006, FIA
Jde to i bez paprsků - pořiďte si samoopalovací nástřik!

Jde to i bez paprsků - pořiďte si samoopalovací nástřik!

Na slunce se letos spolehnout nelze, nehřeje a neopaluje. A tak je tu článek pro všechny, kteří nechtějí své tělo vystavit záři paprsků, ať už přírodních nebo umělých - seznámení s novými možnostmi samoopalovacích prostředků a metod, které zdraví neuškodí a vzhledu přidají.
30.5.2006, FIA 1
Masáž jako na břehu moře

Masáž jako na břehu moře

PR článek – Vyzkoušeli jsme masážní kabinu pro relaxaci svalů, detoxikaci těla i kvalitní odpočinek. Mořské pohlazení prostřednictvím suché vodní masáže. Stačí zavřít oči a zaposlouchat se do šumění mořských vln.
2.5.2006, FIA
Vývoj pracovních příležitostí v IT sféře

Vývoj pracovních příležitostí v IT sféře

Milí čtenáři, tento článek je určen všem, co se někdy pokoušeli orientovat na složitém trhu pracovních příležitostí. Ale také pro všechny ostatní, kteří mají zájem získat informace o tom, jak to v personalistice orientované na získávání IT specialistů chodí.
28.4.2006, FIA 2
Dotek plesové sezóny

Dotek plesové sezóny

Veselé i vážné čtení o začátku plesové sezóny a hlavně o tom, jak to vše přežít bez zdravotní újmy. Člověk nemusí být hvězdou plesu nebo večírku, ale všude kam vkročí, by se měl cítit dobře. Tak je to tady. Plesová sezóna v plném proudu. Pánové oprášili obleky, dámy postávaly před zrcadlem a zkoušely si šaty. Výsledky byly mnohdy obdivuhodné, jindy spíš nešťastné. Není smutnějšího pohledu než na muže, co se ošívá v těsném obleku (tohle známe i z politické scény) nebo na ženu, která se snaží napresovat do šatů, ze kterých „vyrostla“ už loni. Co bývá ale obvykle zásadní korunou plesové sezóny jsou lidské modely nasoukané do plesových oděvů, jež přikryjí náležitě bytelnými bundami.
7.3.2006, FIA

Špiónem ve vlastním vztahu (a v cizím mobilu)

Život je plný elektronických nástrah a jen ti nejstatečnější, nejobezřetnější a nejúskočnější se v něm dokáží orientovat. Chcete-li se stát špionem ve vlastním vztahu, nebo naopak čekáte teprve na svoji první příležitost, dovoluji si podělit se s vámi o několik skutečných zážitků i událostí.
7.3.2006, FIA
Relaxujte pod praporem zaměstnaneckých výhod

Relaxujte pod praporem zaměstnaneckých výhod

Pro hledače nových pracovních příležitostí i pro ty, kteří již roky zůstávají na stejném místě, je tu reportáž o výhodách, které nabízí svým zaměstnancům firmy v oblasti IT i dalších zajímavých oborech.
23.2.2006, FIA 9
Nastal čas výprodejů a bitev o poslední kusy loňské kolekce

Nastal čas výprodejů a bitev o poslední kusy loňské kolekce

Je nakupování pro ženy odpočinkem nebo adrenalinovým sportem? Zažijte s námi dobrodružnou výpravu po obchodech. Poznejte slasti i strasti zimních slev a vyvarujte se stále aktuálních chyb při nakupování i hodnocení své osoby.
3.2.2006, FIA
Jak si vybíráme muže

Jak si vybíráme muže

Máte přítele? Pokud ano, zkuste zjistit, do které kategorie „mužských procesorů“ ten váš patří. Jestli jste se ještě nestala držitelkou kvalitního produktu zvaného MUŽ, projděte s námi několik kategorií, ať víte, před kým vrátka vašeho srdce přibouchnout a komu je otevřít.
25.1.2006, FIA
Báječní muži s computerem

Báječní muži s computerem

Povídání o mužích, kteří zůstávají schováni za computery. Exkurze do světa lidí, jež jsou v něčem odlišní a v něčem zoufale stejní jako my. Poznejte rozložení mužských sil na virtuálních prknech znamenajích svět 21. století.
23.1.2006, FIA 30
Relax - aneb teplákové úterky

Relax - aneb teplákové úterky

Poznejte rituály zaměstnaných žen a dívek, které dennodenně potkáváte na ulicích. Poodhalte třináctou komnatu každé ženy. Teplákové úterky jsou obranou před světem plným supermodelek, diet, líčidel a pracovního napětí.
9.1.2006, FIA 1