www.relaxuj.cz
>
>

Zvedák imunity

, , článek
Nikdy nevíte, kdy to přijde. Najednou se cítíte vyčerpaní a váš organismus hůře odolává nachlazení. Zkuste proti tomu zabojovat nápojem ze zeleného čaje, manga a jogurtu!
K oblíbeným
reklama

Ingredience:


  • 1 sáček zeleného čaje
  • ½ hrnku nízkotučného jogurtu (bez cukru)
  • 1 dcl pomerančového džusu
  • 2 - 3 kostky ledu
  • 2 lžíce proteinového prášku
  • 2 lžičky lněného oleje
  • mango
  • zázvor
  • vanilka

Příprava svěžího nápoje nezabere mnoho času a věřte, že tekutý zvedák imunity člověka i slušně zasytí. Těm z vás, kteří rádi snídají zdravá a netučná jídla, může dokonce částečně nahradit první jídlo dne. Jeho energetická hodnota je cca 312 kcal. Stačí se pak „dojíst“ třeba čerstvým ovocem nebo krajíčkem tmavého chleba.Ze 2 dcl vody uvaříte zelený čaj (pozor, sáček zeleného čaje zalévejte ne zcela vařící vodou) a necháte vychladnout. Jogurt ochutíte vanilkou a společně s čajem, džusem a ledem rozšleháte v mixéru. V okamžiku, kdy se ze směsi začne tvořit hustá pěna, přidáte mango, proteinový prášek, špetku zázvoru a olej.

TIP: Mango můžete nahradit i jiným ovocem podle vlastní chuti. Když se rozhodnete pro banán, zvolte také banánový džus. Máte-li potřebu nápoj přisladit, použijte med. Větší sytosti zvedáku imunity docílíte, když do něj přisypete otruby.
reklama
Nejnovější články
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář