www.relaxuj.cz
>
>

Z vernisáže výstavy PhotoArt Garika Avanesiana?

Z vernisáže výstavy PhotoArt Garika Avanesiana?
, , článek
Zajímaví lidé a pohoda, ale především ojedinělý kulturní zážitek a netradiční setkání nad fotografiemi Garika Avanesjana a dalších významných světových fotografů.
K oblíbeným
reklama
Taková atmosféra zavládla v podvečer 4. dubna v prostorách Galerie Písecká brána na vernisáži výstavy PhotoArt Garika Avanesiana, fotografa, který více než 10 let žije a působí v Praze, kde také vydává nový časopis PhotoArt. A slavilo se a povídalo až do pozdních večerních hodin.

Fotograf Garik Avanesian se narodil roku 1959 v Baku. Na svém kontě má více než 300 účastí v mezinárodních fotografických salonech a výstavách ve více než třiceti zemích světa.

Vystavené fotografie si přišly prohlednout nejen významné osobnosti našeho kulturního života, publicisté z oblasti fotografie, podnikatelé, ale na večerní párty byli k vidění i zástupci bank a finančních institucí.


Zpěvák Miro Žbirka s autorem fotografií.

Moderování celého večera se ujala herecká dvojice Darina Korandová a Bob Klepl. O netradiční hudební doprovod se pak postaral jazzový zpěvák Lee Adrew Davison z USA.

Mezi hosty vernisáže jsme mohli potkat například zpěváky Báru Basikovou, nebo Miroslava Žbirku, herečku Zdenu Hadrbolcovou, či Zdeňka Podhůrského. Na slavnostním večeru se objevil i pražský primátor Pavel Bém, který si se zájmem prohlédl vystavené fotografie.

Výstava PhotoArt Garika Avanesiana v pražské Galerii Písecká brána potrvá do 14. dubna. Vstup na výstavu je volný.
reklama
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala