Články
Doporučení  |  Diskuze
Cestování
Gurmán
Lázně
Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování
Styl a vzhled
Ostatní
O nás
Napište nám
Relaxuj na Facebooku
Relaxuj na Twitteru

Z vernisáže výstavy PhotoArt Garika Avanesiana?

, , článek
Z vernisáže výstavy PhotoArt Garika Avanesiana?
Zajímaví lidé a pohoda, ale především ojedinělý kulturní zážitek a netradiční setkání nad fotografiemi Garika Avanesjana a dalších významných světových fotografů.
Z vernisáže výstavy PhotoArt Garika Avanesiana?
Taková atmosféra zavládla v podvečer 4. dubna v prostorách Galerie Písecká brána na vernisáži výstavy PhotoArt Garika Avanesiana, fotografa, který více než 10 let žije a působí v Praze, kde také vydává nový časopis PhotoArt. A slavilo se a povídalo až do pozdních večerních hodin.

Fotograf Garik Avanesian se narodil roku 1959 v Baku. Na svém kontě má více než 300 účastí v mezinárodních fotografických salonech a výstavách ve více než třiceti zemích světa.

Vystavené fotografie si přišly prohlednout nejen významné osobnosti našeho kulturního života, publicisté z oblasti fotografie, podnikatelé, ale na večerní párty byli k vidění i zástupci bank a finančních institucí.


Zpěvák Miro Žbirka s autorem fotografií.

Moderování celého večera se ujala herecká dvojice Darina Korandová a Bob Klepl. O netradiční hudební doprovod se pak postaral jazzový zpěvák Lee Adrew Davison z USA.

Mezi hosty vernisáže jsme mohli potkat například zpěváky Báru Basikovou, nebo Miroslava Žbirku, herečku Zdenu Hadrbolcovou, či Zdeňka Podhůrského. Na slavnostním večeru se objevil i pražský primátor Pavel Bém, který si se zájmem prohlédl vystavené fotografie.

Výstava PhotoArt Garika Avanesiana v pražské Galerii Písecká brána potrvá do 14. dubna. Vstup na výstavu je volný.