www.relaxuj.cz
>
>

Výstava PhotoArt Garika Avanesiana

Výstava PhotoArt Garika Avanesiana
, , článek
Od 5. do 14. dubna 2006 se ve výstavních prostorách galerie pražské Písecké brány koná výstava PhotoArt Garika Avanesiana. Autorská výstava fotografií šéfredaktora časopisu PhotoArt je spojená s velkoformátovými reprodukcemi vybraných stránek zmíněného časopisu.
K oblíbeným
reklama
Výstava představuje bohatou fotografickou tvorbu Garika Avanesiana několika posledních let. Nový fotografický časopis PhotoArt, jehož první číslo spatřilo světlo světa na sklonku loňského roku, se brzy setkal se značným zájmem široké veřejnosti. Dosavadní zkušenosti s vydáním prvních čtyř čísel ukázaly, že periodikum tohoto typu zatím na našem trhu citelně chybělo. Výstava PhotoArt Garika Avanesiana je otevřená od 5.4. do 14.4.2006 v Galerii Písecká Brána, Praha 6 – Hradčany, K Brusce 5/208.

Výstava bude přístupna veřejnosti od 5. do 14. dubna 2006 se ve výstavních prostorách galerie pražské Písecké brányv pondělí až pátek od 10-20, v sobotu a v neděli od 11-20 hodin. Vstup na výstavu je volný.


Morningwalker. Foto: Garik Avanesian


Movement. Foto: Garik Avanesian


V kavárně. Foto: Garik Avanesian
reklama
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala