www.relaxuj.cz
>

Vy a svatý Valentýn

, , článek
Blíží se svátek zamilovaných. Slavíte jej, anebo vás pohled na růžové plyšáky ve výlohách nechává chladnými? Chápete tento den pouze jako svátek konzumu a oslavu kýče? Čekáte, že právě tento den přijde někdo se svým vyznáním, anebo rozesíláte valentýnky na všechny strany?
K oblíbeným
reklama
Svatý Valentýn je svátkem, který nemá v naší zemi příliš dlouhou tradici. Přesto je ho všude plno, a nejvíc snad za výlohami obchodů, kde je zamilovanost - tento neuchopitelný a slovy těžce vyjádřitelný stav duše, mysli i těla - přetaven do podoby symbolů, dárků a zboží, kterými můžete své city k milovanému člověku vyjádřit. Vyhovuje vám tento způsob vyjádření? Dáváte přednost něčemu osobnějšímu a originálnějšímu? Nebo tento svátek z nějakého důvodu zcela ignorujete? Je potřeba jej slavit, když zamilovanost cítíte a dáváte najevo v každé minutě?

Svátek zamilovaných může mít milión podob. Jak jej chápete a prožíváte Vy?
reklama
Nejnovější články
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová