Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Užijte si Halloween a Ro(c)k podvraťáků: Novinky na portále Vodafone live!

30.10.2006, PR článek , článek
Už to všichni znáte. Jeden klik na speciální tlačítko Vodafone live! telefonu a jste snadno a rychle v multimediálním světě zábavy a praktických informací – na portále Vodafone live!. A právě teď tam najdete samé specialitky! Jak speciál ke strašidelnému Halloweenu, tak speciál k filmu Ro(c)k podvraťáků, který má premiéru 2. listopadu.

Speciál Halloween


Halloween je tady, strašidelné masky a rekvizity již máte určitě připravené, takže by to ještě chtělo něco na mobilní telefon. Kde to najít? Samozřejmě že na portálu! Stáhnout si můžete:


Reálné a polyfonní melodie


Potěší všechny, kteří zbožňují známé duchařské komedie jako jsou Beetlejuice a Ghostbusters, případně hororové Psycho nebo dokonce mimozemšťany…


Tapety


Pro milovníky „jemnějšího strašení“ nabízí portál „něco od Disneyho“, pro tvrdší nátury jsou připravené strašidelné dýně, čarodějnice, smrtky nebo taková „kudla v ruce“… Skočte do galerie a přesvědčte se na vlastní oči!
Speciál Ro(c)k podvraťáků


Začátkem listopadu startuje premiérou další komedie Karla Janáka (tentokrát gangsterská) pod názvem Ro(c)k podvraťáků. Vodafone (jako partner filmu) pro své zákazníky připravil na portále Vodafone live! i speciál „Ro(c)k podvraťáků“, ve kterém najdou vše, co je o filmu zajímá.

Dvojice „Kotek a Mádl“ sama o sobě garantuje dobrou zábavu a portál Vodafone live! k tomu nabídne spoustu zábavných informací, zajímavostí a novinek jak o hlavních postavách, tak o filmu a jeho natáčení.

Když se prostřednictvím Vodafone live! tlačítka na svém mobilním telefonu rychle a snadno dostanete na portál, v části Menu najdete speciál „Ro(c)k podvraťáků“ s následujícími sekcemi:


O filmu


Vše, co chcete vědět o filmu, natáčení a hlavních představitelích.


Aktuality


Informace zpoza scény, kdo co dělá nebo bude dělat, rozhovory.


Tapety


Kotek, Mádl, loga filmu, logo filmové skupiny Podvraťáci, scény z filmu,... stáhněte si dle vlastní chuti tapety do svého telefonu.


Hlášky


Vyzvánění v podobě vtipných hlášek z filmu si z portálu můžete stáhnout již v druhé polovině října.