www.relaxuj.cz
>
>

Tři dny u moře v Poděbradech

Tři dny u moře v Poděbradech
, , článek
Zní to absurdně? Ano, zní, ale je to pravda. V Lázních Poděbrady totiž můžete podstoupit nejnovější hit balneoprocedur: pobyt v solné jeskyni.
K oblíbeným
reklama
Zní to absurdně? Ano, zní, ale je to pravda. V Lázních Poděbrady totiž můžete podstoupit nejnovější hit balneoprocedur: pobyt v solné jeskyni. Jedná se o působení kamenné soli a soli z Mrtvého moře v prostoru, ve kterém vládne unikátní mikroklima charakteristické výjimečnou bakteriologickou čistotou vzduchu a mnoha příznivě působícími chemickými prvky. Jedna hodina pobytu v solné jeskyni s obsahem soli z Mrtvého moře je srovnatelná s třídenním pobytem u moře.

To však není zdaleka vše, co na vás v Lázních Poděbrady čeká. Specializují se zde na léčbu kardiovaskulárních chorob a rehabilitaci stavů po operacích srdce a dále na wellness programy pro aktivní lidi, zejména ženy a seniory.

Je zde možnost vybrat si ze široké škály lázeňských procedur. Pro Poděbrady je specifická uhličitá koupel, která příznivě působí na rozšíření cév a snížení vysokého krevního tlaku.

Z regeneračních pobytů je třeba upozornit na speciality jako In-line skatingový pobyt, Pobyt s golfem, Dovolenou šitou na míru, pobyt Pretty woman nebo Dámský víkend, jejichž obsahem je vždy sportovní vyžití spojené s příjemnou relaxací a péčí o tělo.

Součástí nabídky Lázní Poděbrady je také velké spektrum rekondičních pobytů pro firmy a jejich zaměstnance a také vhodné podmínky pro kongresovou turistiku a školící programy.
Poděbrady jsou vhodným místem především pro ty, kdo chtějí aktivní odpočinek spojit s péčí o svoje tělo.

Cena vybrané procedury: Aromaterapeutická celotělová masáž (1 hodina) – 500Kč

Adresa: Lázně Poděbrady, a.s., Jiřího nám. 39, 290 33 Poděbrady
Telefon: 325 606 500
E-mail: ck@lazne-podebrady.cz
Web: http://www.lazne-podebrady.cz

Tento článek je částí článku pro magazín Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová