Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Tři dny u moře v Poděbradech

12.12.2006, Tereza Semotamová, článek
Zní to absurdně? Ano, zní, ale je to pravda. V Lázních Poděbrady totiž můžete podstoupit nejnovější hit balneoprocedur: pobyt v solné jeskyni.
Zní to absurdně? Ano, zní, ale je to pravda. V Lázních Poděbrady totiž můžete podstoupit nejnovější hit balneoprocedur: pobyt v solné jeskyni. Jedná se o působení kamenné soli a soli z Mrtvého moře v prostoru, ve kterém vládne unikátní mikroklima charakteristické výjimečnou bakteriologickou čistotou vzduchu a mnoha příznivě působícími chemickými prvky. Jedna hodina pobytu v solné jeskyni s obsahem soli z Mrtvého moře je srovnatelná s třídenním pobytem u moře.

To však není zdaleka vše, co na vás v Lázních Poděbrady čeká. Specializují se zde na léčbu kardiovaskulárních chorob a rehabilitaci stavů po operacích srdce a dále na wellness programy pro aktivní lidi, zejména ženy a seniory.

Je zde možnost vybrat si ze široké škály lázeňských procedur. Pro Poděbrady je specifická uhličitá koupel, která příznivě působí na rozšíření cév a snížení vysokého krevního tlaku.

Z regeneračních pobytů je třeba upozornit na speciality jako In-line skatingový pobyt, Pobyt s golfem, Dovolenou šitou na míru, pobyt Pretty woman nebo Dámský víkend, jejichž obsahem je vždy sportovní vyžití spojené s příjemnou relaxací a péčí o tělo.

Součástí nabídky Lázní Poděbrady je také velké spektrum rekondičních pobytů pro firmy a jejich zaměstnance a také vhodné podmínky pro kongresovou turistiku a školící programy.
Poděbrady jsou vhodným místem především pro ty, kdo chtějí aktivní odpočinek spojit s péčí o svoje tělo.

Cena vybrané procedury: Aromaterapeutická celotělová masáž (1 hodina) – 500Kč

Adresa: Lázně Poděbrady, a.s., Jiřího nám. 39, 290 33 Poděbrady
Telefon: 325 606 500
E-mail: ck@lazne-podebrady.cz
Web: http://www.lazne-podebrady.cz

Tento článek je částí článku pro magazín Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.