www.relaxuj.cz
>
>

Tři dny u moře v Poděbradech

Tři dny u moře v Poděbradech
, , článek
Zní to absurdně? Ano, zní, ale je to pravda. V Lázních Poděbrady totiž můžete podstoupit nejnovější hit balneoprocedur: pobyt v solné jeskyni.
K oblíbeným
reklama
Zní to absurdně? Ano, zní, ale je to pravda. V Lázních Poděbrady totiž můžete podstoupit nejnovější hit balneoprocedur: pobyt v solné jeskyni. Jedná se o působení kamenné soli a soli z Mrtvého moře v prostoru, ve kterém vládne unikátní mikroklima charakteristické výjimečnou bakteriologickou čistotou vzduchu a mnoha příznivě působícími chemickými prvky. Jedna hodina pobytu v solné jeskyni s obsahem soli z Mrtvého moře je srovnatelná s třídenním pobytem u moře.

To však není zdaleka vše, co na vás v Lázních Poděbrady čeká. Specializují se zde na léčbu kardiovaskulárních chorob a rehabilitaci stavů po operacích srdce a dále na wellness programy pro aktivní lidi, zejména ženy a seniory.

Je zde možnost vybrat si ze široké škály lázeňských procedur. Pro Poděbrady je specifická uhličitá koupel, která příznivě působí na rozšíření cév a snížení vysokého krevního tlaku.

Z regeneračních pobytů je třeba upozornit na speciality jako In-line skatingový pobyt, Pobyt s golfem, Dovolenou šitou na míru, pobyt Pretty woman nebo Dámský víkend, jejichž obsahem je vždy sportovní vyžití spojené s příjemnou relaxací a péčí o tělo.

Součástí nabídky Lázní Poděbrady je také velké spektrum rekondičních pobytů pro firmy a jejich zaměstnance a také vhodné podmínky pro kongresovou turistiku a školící programy.
Poděbrady jsou vhodným místem především pro ty, kdo chtějí aktivní odpočinek spojit s péčí o svoje tělo.

Cena vybrané procedury: Aromaterapeutická celotělová masáž (1 hodina) – 500Kč

Adresa: Lázně Poděbrady, a.s., Jiřího nám. 39, 290 33 Poděbrady
Telefon: 325 606 500
E-mail: ck@lazne-podebrady.cz
Web: http://www.lazne-podebrady.cz

Tento článek je částí článku pro magazín Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová