www.relaxuj.cz
>
>

Tisíc tváří ženy – výstava fotografií

Tisíc tváří ženy – výstava fotografií
, , článek
Pozvánka na výstavu portrétů žen z různých kontinentů od 14 českých profesionálních a amatérských fotografů.
K oblíbeným
reklama
Na výstavu Tisíc tváří ženy zveme všechny, které zajímá, jaké jsou ženy v Izraeli, Keňi, Japonsku, Číně, u nás a jinde ve světě.

Výstava Tisíc tváří ženy, kterou pořádá občanské sdružení Vysokoškolští humanisté ve spolupráci s Turistickým informačním centrem ve Vyškově, se zabývá tématy jako ženská obřízka, poruchy příjmu potravy či rovné příležitosti mužů a žen. Vše doplňují informační materiály.Jedná se o portréty žen z různých kontinentů od 14 českých profesionálních a amatérských fotografů.

Výstava se koná 20.11. - 1.12.2006 v Galerie TIC ve Vyškově na Moravě (Masarykovo náměstí 1).
Vstup volný.

Titulní foto: Miroslav Kopecký
Nejnovější články
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová