www.relaxuj.cz
>
>

Tisíc tváří ženy – výstava fotografií

Tisíc tváří ženy – výstava fotografií
, , článek
Pozvánka na výstavu portrétů žen z různých kontinentů od 14 českých profesionálních a amatérských fotografů.
K oblíbeným
reklama
Na výstavu Tisíc tváří ženy zveme všechny, které zajímá, jaké jsou ženy v Izraeli, Keňi, Japonsku, Číně, u nás a jinde ve světě.

Výstava Tisíc tváří ženy, kterou pořádá občanské sdružení Vysokoškolští humanisté ve spolupráci s Turistickým informačním centrem ve Vyškově, se zabývá tématy jako ženská obřízka, poruchy příjmu potravy či rovné příležitosti mužů a žen. Vše doplňují informační materiály.Jedná se o portréty žen z různých kontinentů od 14 českých profesionálních a amatérských fotografů.

Výstava se koná 20.11. - 1.12.2006 v Galerie TIC ve Vyškově na Moravě (Masarykovo náměstí 1).
Vstup volný.

Titulní foto: Miroslav Kopecký
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová