19.10.2006, Zuzana Kobíková, článek

V tomto seriálu se budeme věnovat tarotu jakožto nástroji osobní transformace a „sebe-terapie“, při které nejde o to, dozvědět se něco o své budoucnosti, ale dozvědět se něco o sobě samém, naučit se více spoléhat na svou intuici, věřit svým úsudkům. V konkrétních životních situacích mohou vyložené karty přinést vhled do problému a naznačit další cestu.

reklama
super | od: vedma  19.10.200611:31
Ďakujem Vám za zaradenie Tarotu. Ja sama sa mu venujem už 3 roky aktívne, dokonca po strate zamestnania sa tým živím. Tarot pri správnom pochopení skutočne dokáže odpovedař na všetky otázky, čo potvrdzujú aj klienti, ktorí sa vracajú a potvrdzujú mi výklad. Verím, že mnohým ľuďom ukážete nové obzory k riešeniu ich problémov. Veľa zdaru.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
taroty | od: ge (2)  19.10.200610:06
Taroty mam rada.Dostala som sa k nim uplne nahodne.Kolegyna si kupila dvoje , tak ja som si jedny zobrala, ze si ich pozriem a uz som ich nepustila z ruk.Az po pol roku prace s nimi som jej ich zaplatila. Mne osobne velmi pomohli.Ked niekto povie vyvesti mi z nich, ja poviem , ze z nich len citam.Momenalne s nimi nepracujem­- som v pohode a nepotrebujem ich.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.