Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak
Rubrika:

Styl a vzhled

Vše v rubrice | Jen články a recenze
Vrásky - tipy, jak se zbavit vrásek

Vrásky - tipy, jak se zbavit vrásek

Ať děláme, co děláme, vrásky se udělají každému. Otázkou pouze zůstává, kdy. Nejdříve se objevují vrásky kolem očí a mezi nosem a ústy a postupem doby se prohlubují. Takové „stárnoucí“ oblasti vzniknou v každém obličeji, ovšem kdy a v jaké míře se to stane, závisí na zděděných dispozicích, typu pleti a také na tom, jak člověk se svým dědictvím zachází.
29.6.2007, Zuzana Chromá
Přírodní kosmetika a péče o vlasy

Přírodní kosmetika a péče o vlasy

Stále více lidí trpí různými problémy s vlasy, ale málokdo si uvědomuje, jak velikou zátěž vlastně musí vydržet – barvení, trvalá, melírování, žehlení, kulmování, prodlužování a samozřejmě i dlouhodobé používání nevhodných vlasových preparátů. Kvalita vlasů tedy závisí jak na vnější péči, tak na zdravé životosprávě a psychické pohodě.
21.6.2007, Simona Grygárková
Modeling - svět modelek bez růžových brýlí

Modeling - svět modelek bez růžových brýlí

Kate Moss, Naomi Campbell, Claudia Schiffer, Cindy Crawford… vídáte je v prestižních časopisech, na billboardech a módních přehlídkách. Působí bezstarostně a étericky, jakoby jejich jediným smyslem bylo usmívat se, vrtět boky a vydělávat miliony dolarů. Omyl - za tímto pozlátkem se skrývá spousta dřiny, disciplíny a sebekázně. Stát se slavnou modelkou či miss je sen spousty dívek, ale jen některým se splní a stane se skutečností.
18.6.2007, Jana Charvátová1
Znáte svůj typ pleti?

Znáte svůj typ pleti?

Správná péče o pleť je nezbytná pro udržení mladistvého vzhledu. Abychom se dokázali dobře o naši pleť postarat, musíme vědět, jakým typem pleti jsme přírodou obdařeni. Existují hned čtyři základní typy pleti – suchá, mastná, normální a smíšená pleť. Dnes se seznámíme s tím, jak která pleť vypadá a jakými kosmetickými přípravky o ni pečovat.
11.6.2007, Zuzana Chromá
Není tuk jako tuk - vyhlášení 10 výherkyň soutěže

Není tuk jako tuk - vyhlášení 10 výherkyň soutěže

Dnes vyhlášujeme deset šťastných výherkyň soutěže: Bojujeme s mýty - Tuky nemusí být nepřítelem. Světoznámý odborník na výživu Hugh Sinclair prohlásil: „Většinu civilizačních chorob – srdeční onemocnění, záněty, rakovinu a kožní neduhy - způsobují poruchy metabolismu tuků.“
30.5.2007, Simona Grygárková, Zuzana Chromá
Aromaterapií ke krásné pleti

Aromaterapií ke krásné pleti

Naše pokožka je živá, v průběhu života se však neustále mění. Odráží se na ní stres, psychická pohoda či nepohoda, zdravotní stav, dědičná výbava, prostředí, strava a další. Všechny nepříznivé faktory sice neovlivníme, ale volbou správné kometiky, vyvážené stravy a pravidelného spánku dokážete zázraky.
18.5.2007, Simona Grygárková
Přivítejte jaro s kosmetikou značky Dove

Přivítejte jaro s kosmetikou značky Dove

Každý rok si s příchodem jara každá z nás říká, že je na čase dělat něco pro své tělo, abychom se cítily co nejlépe a mohly tak s klidem odhodit zimní svršky oblečení. Často si klademe otázku, co pro to máme udělat ...
14.5.2007, PR článek
Nahé líčení v šesti krocích

Nahé líčení v šesti krocích

Líčení je hra a je to o tom, jaký chcete o sobě vytvořit dojem, je to možnost, jak se v daný moment cítit více žensky. „Tento druh líčení volí obvykle lidé, kteří se běžně nelíčí, a kteří se ve výrazném líčení necítí dobře,“ komentuje kosmetička Jana Hotová. Dnes vám přinášíme postup, jak se přirozeně nalíčit v pohodlí domova.
30.4.2007, Eliška Tlustá
Buďte vidět na první pohled

Buďte vidět na první pohled

Jedna z prvních věcí, která muže na ženě upoutá, je obličej. Nepodceňujme první dojem – vytváří se několik sekund a zbavujeme se ho i několik let. Chcete snadno a rychle získat oslnivý výraz vašich očí? Představujeme vám trvalou na řasy – rozjasní pohled a opticky zvětší vaše oči.
14.3.2007, Eliška Tlustá
Vůně – vizitka naší osobnosti II

Vůně – vizitka naší osobnosti II

Jemné pohrávání si s vůněmi bylo již odedávna součástí milostných hrátek mezi ženami a muži. Zajímá vás, jak vůně působí na psychiku člověka? Ponořte se do světa vůní, kde vše je dovoleno a s vůní květin přichází i prosluněné léto.
2.3.2007, Zuzana Chromá
Vůně – vizitka naší osobnosti I

Vůně – vizitka naší osobnosti I

Vůně, ať už správně či nesprávně zvolená, se stále více stává neoddělitelnou složkou osobnosti člověka. Symbolizuje jeho individualitu a styl, spoluvytváří jeho image, podílí se na jeho úspěchu, odráží jeho společenský status.
26.2.2007, Zuzana Chromá9
Gelové nehty – záchrana dobré image

Gelové nehty – záchrana dobré image

Toužíte po krásných a dokonalých nehtech, kterými oslníte své okolí, ale není vám shůry dáno je mít? Pokud vás již nebaví mít stále krátké a neupravené nehty, vyzkoušejte gelové nehty – přibyde vám krásný doplněk a získáte i větší sebevědomí. Manikérka Veronika Richterová radí, jak na to.
5.2.2007, Eliška Tlustá2
Není převlek jako převlek

Není převlek jako převlek

Jít se podívat na travesti show už v dnešní době není nic neobvyklého. Tedy alespoň doufám… O tom, jaké to je – převlékat se, tančit a zpívat, jsem si povídala se slečnou Miluškou. Tedy vlastně s panem Milanem, ale není to nakonec jedno?
29.1.2007, Vaclava Medalová Hůdová
Okouzlete svým večerním líčením

Okouzlete svým večerním líčením

Chystáte se na večeři nebo večírek a chcete zapůsobit na přátele či svého milého? S přehledem se o to postará vaše správné večerní nalíčení. Nezapomeňte, že musí být výraznější než to denní. Hlavní pravidlo však zní: Zdůrazněte buď oči, nebo jen ústa, nikdy ne obojí – dojem elegantní ženy by byl rázem ten tam.
26.1.2007, Zuzana Chromá2
Čichám, čichám... Aneb jak vybrat tu správnou vůni pod stromeček

Čichám, čichám... Aneb jak vybrat tu správnou vůni pod stromeček

Vůně jsou přirozenou součástí našeho života. Podvědomě ovlivňují naše chování, naše sympatie či antipatii k dané osobě. Potěšte sebe i svou drahou polovičku koupí příjemného parfému, který vám svou květinovou, dřevitou či orientální vůní znevšední zamračený den.
29.11.2006, Jana Kalousová
Není tuk jako tuk

Není tuk jako tuk

Světoznámý odborník na výživu Hugh Sinclair prohlásil: „Většinu civilizačních chorob – srdeční onemocnění, záněty, rakovinu a kožní neduhy - způsobují poruchy metabolismu tuků.“ A právě jak s tímto defektem bojovat vám radí odborník na slovo vzatý - MuDr. David Frej.
13.11.2006, Simona Grygárková2
Dej mi ruku, dám ti svou!

Dej mi ruku, dám ti svou!

Manikúra – věc stejně potřebná a zásadní jako je zubní pasta, šampon na vlasy, deodorant, make-up anebo toaletní papír. Podívejte se na své ruce a zeptejte se samy sebe, co byste pro své ruce mohly a také měly udělat?
30.10.2006, Jana Kalousová
Bronzová pleť „forever“

Bronzová pleť „forever“

Podařilo se vám nachytat bronz na mořském vzduchu nebo pod rozpáleným červencovým sluncem v našich končinách? Vaše pokožka má nádherně zlatavý nádech. Co teď, aby opálení co nejdéle vydrželo? Dopřejte jí dokonalou „poopalovací“ péči.
11.8.2006, Simona Polcarová
Móda na letošní léto

Móda na letošní léto

Léto je v plném proudu a módní trendy na sebe nenechají dlouho čekat. Letos si návrháři pohráli se stylem padesátých let a Marilyn Monroe. Letošní léto bude totiž horké, rozfoukané a sexy. Do popředí se dostávají široké a řasené sukně, výstřihy do „véčka“ a šaty ve stylu empíru.
13.7.2006, Simona Polcarová
Co byste měli vědět před návštěvou solária

Co byste měli vědět před návštěvou solária

V tomto článku se dozvíte, co před návštěvou solária ano, a co ne. Věděli jste, že není vhodné se před soláriem sprchovat a používat parfém? Dozvíte se také, co je to opalovací kúra a kolik do roka si jich můžete dopřát.
13.6.2006, Simona Polcarová5
Jde to i bez paprsků - pořiďte si samoopalovací nástřik!

Jde to i bez paprsků - pořiďte si samoopalovací nástřik!

Na slunce se letos spolehnout nelze, nehřeje a neopaluje. A tak je tu článek pro všechny, kteří nechtějí své tělo vystavit záři paprsků, ať už přírodních nebo umělých - seznámení s novými možnostmi samoopalovacích prostředků a metod, které zdraví neuškodí a vzhledu přidají.
30.5.2006, FIA 1
Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Pod názvem Mer & sens se skrývá ošetření obličeje a těla horkými a studenými kameny z hlubin země a z mořského dna. Při masáži se začíná s čedičovými kameny, které mají schopnost udržet dlouho vysokou teplotu a odvádět z těla toxiny.
22.5.2006, Simona Polcarová
Připravte svou pokožku na horké slunce v soláriu

Připravte svou pokožku na horké slunce v soláriu

Dopřejte vaší kůži zaslouženou léčebnou kůru solária. Stejně jako slunění venku vyžaduje i opalování v soláriu svou speciální kosmetiku. Protože i zde platí pravidlo: "Všeho moc škodí."
11.5.2006, Simona Polcarová
Dámy a pánové, nechte na hlavě...

Dámy a pánové, nechte na hlavě...

Jestliže jste si dobře vědomi, že korunou krásy každého z nás jsou zdravé a upravené vlasy, zvažte, zda i v módě neplatí něco podobného. Zkrátka, pokud chceme být in, nestačí jen šaty a boty, ale i dobře padnoucí pokrývka hlavy.
9.3.2006, Simona Polcarová
Dotek plesové sezóny

Dotek plesové sezóny

Veselé i vážné čtení o začátku plesové sezóny a hlavně o tom, jak to vše přežít bez zdravotní újmy. Člověk nemusí být hvězdou plesu nebo večírku, ale všude kam vkročí, by se měl cítit dobře. Tak je to tady. Plesová sezóna v plném proudu. Pánové oprášili obleky, dámy postávaly před zrcadlem a zkoušely si šaty. Výsledky byly mnohdy obdivuhodné, jindy spíš nešťastné. Není smutnějšího pohledu než na muže, co se ošívá v těsném obleku (tohle známe i z politické scény) nebo na ženu, která se snaží napresovat do šatů, ze kterých „vyrostla“ už loni. Co bývá ale obvykle zásadní korunou plesové sezóny jsou lidské modely nasoukané do plesových oděvů, jež přikryjí náležitě bytelnými bundami.
7.3.2006, FIA
I vaše nohy si zaslouží pedikúru bez skalpelu

I vaše nohy si zaslouží pedikúru bez skalpelu

Nohy jako v bavlnce… Ten příjemný pocit můžete zažít nejen, když vklouznete z lyžáků do sněhulí, ale také po dobře provedené pedikúře. Hitem 21. století se stala suchá pedikúra – bezpečná a bez skalpelu.
22.2.2006, Simona Polcarová
Královnou plesu snadno a rychle

Královnou plesu snadno a rychle

Plesová sezona je v plném proudu a vás pohled do šatníku přivádí k pláči? Snadná pomoc. Chcete-li být i letos královnou večera, stačí vsadit na jednoduchost, eleganci a vše vyšperkovat zajímavými doplňky.
20.2.2006, Simona Polcarová1
Účesům pro letošní zimu vládnou barvy přírody a rozvernost

Účesům pro letošní zimu vládnou barvy přírody a rozvernost

V účesové tvorbě vedou letošní zimu techniky střihu, díky kterým vlasy vypadají decentně rozčepýřeně, střapatě i neuspořádaně. Výsledný účes má působit vždy svěže, aniž by se zdálo, že je jeho úprava a údržba náročná.
10.1.2006, Simona Polcarová
V zimě je pro vaši pleť nejdůležitější hydratace

V zimě je pro vaši pleť nejdůležitější hydratace

Slůvko hydratace se v zimním období skloňuje v kosmetických salonech ve všech pádech. Naše pokožka si právě v chladných dnech zasluhuje dokonalou péči a ošetření, aby pleť netrpěla vysoušením.
2.1.2006, Simona Polcarová