www.relaxuj.cz
>

Středověká parní lázeň v centru Prahy

Středověká parní lázeň v centru Prahy
, , článek
Luxus na dosah, to je stručný popis služeb pražského hotelu Hoffmeister, který leží na úpatí Pražského hradu. Postavil jej syn slavného spisovatele a výtvarníka Adolfa Hoffmeistera, který byl známým vyznavačem „savoir vivre“, což je v hotelu znát na každém kroku.
K oblíbeným
reklama
Čeká na vás opravdu velmi široká nabídka včetně nově zřízeného wellness centra, kde je samozřejmostí velký výběr masáží, kosmetických procedur nebo fyzioterapie, lákající především naprosto jedinečnou parní lázní.

Doporučujeme nevšední zážitek ve středověké parní lázni neboli stonebath. Pára vzniká zahřátím lávových kamenů až na 650°C, které jsou následně ponořeny do vodní lázně. Procedura se odehrává v unikátní jeskyni z 15. století, nalezené v prostorách hotelu Hoffmeister.

Lázeň není jenom výjimečným a naprosto relaxačním zážitkem, ale ideálně připraví tělo pro další procedury. Maximální teplota v prostorách jeskyně nepřekročí 59°C, proto můžete počítat s tím, že vaše tělo se zde maximálně prohřeje a uvolní.
Hotel Hoffmeister, to je to pravé místo uprostřed Prahy, kde vás očekávají.

Cena vybrané procedury: Stonebath – parní lázeň (30 min) – 600 Kč

Adresa: Hotel Hoffmeister Prague’s Personal Luxury Hotel, Pod Bruskou 7, Praha 1, 118 00
Telefon: +420 251 017 111
E-mail: hotel@hoffmeister.cz
Web: www.hoffmeister.cz

Tento článek je částí článku pro magazínu Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová