www.relaxuj.cz
>

Středověká parní lázeň v centru Prahy

Středověká parní lázeň v centru Prahy
, , článek
Luxus na dosah, to je stručný popis služeb pražského hotelu Hoffmeister, který leží na úpatí Pražského hradu. Postavil jej syn slavného spisovatele a výtvarníka Adolfa Hoffmeistera, který byl známým vyznavačem „savoir vivre“, což je v hotelu znát na každém kroku.
K oblíbeným
reklama
Čeká na vás opravdu velmi široká nabídka včetně nově zřízeného wellness centra, kde je samozřejmostí velký výběr masáží, kosmetických procedur nebo fyzioterapie, lákající především naprosto jedinečnou parní lázní.

Doporučujeme nevšední zážitek ve středověké parní lázni neboli stonebath. Pára vzniká zahřátím lávových kamenů až na 650°C, které jsou následně ponořeny do vodní lázně. Procedura se odehrává v unikátní jeskyni z 15. století, nalezené v prostorách hotelu Hoffmeister.

Lázeň není jenom výjimečným a naprosto relaxačním zážitkem, ale ideálně připraví tělo pro další procedury. Maximální teplota v prostorách jeskyně nepřekročí 59°C, proto můžete počítat s tím, že vaše tělo se zde maximálně prohřeje a uvolní.
Hotel Hoffmeister, to je to pravé místo uprostřed Prahy, kde vás očekávají.

Cena vybrané procedury: Stonebath – parní lázeň (30 min) – 600 Kč

Adresa: Hotel Hoffmeister Prague’s Personal Luxury Hotel, Pod Bruskou 7, Praha 1, 118 00
Telefon: +420 251 017 111
E-mail: hotel@hoffmeister.cz
Web: www.hoffmeister.cz

Tento článek je částí článku pro magazínu Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová