Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

S Vodafonem na cestách II.

29.6.2006, PR článek , článek
Na portálu Vodafone live! najdete užitečné informace pro cestování: jaké bude počasí, jízdní řády vlaků, autobusů i odlety a přílety letadel, kurzovní lístek, světový čas, slovníky a spoustu zábavy na dlouhé cesty.
10 tipů, jak si se službou Vodafone live! můžete ulehčit nebo zpříjemnit dovolenou či cestování


1. tip: Kam na dovolenou?


Chcete se nechat inspirovat, kam letos na dovolenou? Vstupte jedním kliknutím do světa Vodafone live! a v části “Zprávy a počasí / Další zprávy/ Cestování” najdete tipy a novinky o cestování v ČR a v zahraničí.


2. tip: Jaké bude počasí?


Na portálu Vodafone live! v sekci „Zprávy a počasí“ můžete snadno a rychle zjistit, jestli se vám vyplatí jít na výlet k jezeru, na houby, nebo si udělat romantický den pod peřinou.


3. tip: Jak se tam vůbec dostaneme?


Nahlédněte na portál Vodafone live! do sekce “Informace a služby”, kde najdete všechny „Jízdní řády“ autobusů a vlaků, včetně městské hromadné dopravy.


4. tip: Jakou cestou půjdeme?


Najděte si na portálu Vodafone live! informace o stavu dálnic a dopravní situaci, ať někde na cestě k vytoužené dovolené neuvíznete. Naleznete je v sekci “Informace a služby/Dopravní informace“.
5. tip: Za kolik měníme eura?


Zjistěte si na portálu Vodafone live! aktuální kurzy měn (Kurzovní lístek v sekci „Informace a služby“) a hned si peníze přepočítejte v Konvertoru měn (v sekci „Informace a služby/ Užitečné pomůcky“).


6. tip: Ta cesta je ale dlouhá!


Zdá se vám už vaše cesta příliš dlouhá a nudíte se? Zabavte se s Vodafone live! V sekci „Zábava“ si můžete přečíst vtipy, horoskopy, udělat si test nebo si v sekci „Hry a aplikace“zahrát jednu z široké nabídky mobilních her.


7. tip: Kolik je tady vlastně hodin?


Cestujete přes různá časová pásma a už jste zmatení, jaký je vlastně čas? Zkontrolujte si časový rozdíl v aplikaci „Světový čas“ v rámci sekce „Informace a služby/ Užitečné pomůcky“.


8. tip: Jak se to řekne?


Na portálu Vodafone live! najdete v sekci „Informace a služby/ Užitečné pomůcky“ různé „Slovníky“, které Vám pomohou se bez problémů dorozumět v cizí zemi.


9. tip: Kdo vyhrál ten zápas?


Nemusíte se bát, že na cestách ztratíte přehled o sportovním dění. V sekci „Sport“ najdete všechny důležité výsledky oblíbených sportů. Fotbalu, hokeje a dokonce i motosportu.


10. tip: Kdy přiletíme z dovolené?


Na portálu Vodafone live! v sekci “Informace a služby” najdete všechny aktuální přílety a odlety letadel. Příště se dozvíte, jak správně na roaming a pozítří, jak pečovat o svého mobilního miláčka v létě. Vše, co vás o Vodafone live! zajímá, najdete na live.vodafone.cz.Magazín Relaxuj ve spolupráci se společností Vodafone připravil soutěž o mobilní Vodafone live! telefon Motorola SLVR L7 v hodnotě 5.577,- Kč, který má specialní tlačítko pro rychlý a snadný vstup na portál Vodafone live!. Pro získání ceny stačí odpovědět na pár otázek a mít trochu štěstí při losování :)

Než začnete odpovídat na otázky, je nutné se přihlásit, případně registrovat. V případě výhry vás budeme kontaktovat e-mailem. Výsledky zveřejníme 8. července.