Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

S Vodafonem na cestách I.

28.6.2006, PR článek , článek
V průběhu tohoto týdne najdete v rychlokurzu Vodafonu všechny důležité informace o mobilním telefonu a mobilních službách pro léto, dovolenou a cestování.

OBSAH RYCHLOKURZU: Najdete zde informace o tom:


1. co je nová služba Vodafone live! a
2. jak si s ní na cestách můžete ulehčit nebo užít život!,
3. jak správně na roaming a
4. jak pečovat o svého mobilního miláčka v létě.


SOUTĚŽ: Kromě toho můžete celý týden soutěžit v našem kvízu o Vodafone live! telefon Motorola SLVR L7, prostřednictvím kterého můžete službu Vodafone live! velmi snadno využívat.

Lekce 1.
Co je vlastně ta Vodafone live! služba?

I vy jste se už někdy ptali, co je vlastně WAPový portál, jak jej nastavit, jak s ním pracovat, na co to využívat a kolik se za to vůbec platí..? Na všechny tyto otázky teď můžete zapomenout s novou ucelenou službou Vodafone live!.

Ta Vám nabídne opravdu pohodlnou a pro každého z vás dostupnou zkušenost ve využívání mobilního portálu – malého internetu v mobilním telefonu. Prostřednictvím přednastaveného Vodafone live! telefonu se (bez jakéhokoliv nastavování) pouze pomocí 1 kliknutí na Vodafone live! tlačítko rychle a snadno na portál dostanete.

Najdete na něm spoustu praktických informací pro každý den i volný čas: zprávy, jízdní řády, počasí, sport, kulturní tipy, ale též hry, obrázky, melodie atd.

Prohlížení menu a náhledy zpráv jsou zcela zdarma a před přečtením nebo stáhnutím konkrétního obsahu (zprávy, počasí, vyzváněcí tóny, atd.) vždy znáte jeho cenu předem. Takže vůbec nemusíte mít strach z překročení plánovaných výdajů.

K tomu si první měsíc můžete portál zkoušet v rozsahu nabídky „Vodafone live! promo“ zcela zdarma! Tak proč byste si to vlastně nevyzkoušeli? Zítra se dozvíte víc o tom, jaké konkrétní služby Vám u cestování pomůžou a kde je najdete. Vše, co vás o Vodafone live! zajímá, najdete na live.vodafone.cz.


Vyhrajte

Motorolu SLVR L7

!


Magazín Relaxuj ve spolupráci se společností Vodafone připravil soutěž o mobilní telefon Motorola SLVR L7 v hodnotě 5.577,- Kč. Pro získání ceny stačí odpovědět na pár otázek a mít trochu štěstí při losování :-)Než začnete odpovídat na otázky, je nutné se přihlásit, případně registrovat. V případě výhry vás budeme kontaktovat mailem. Výsledky zveřejníme v našem magazínu po skončení soutěže, 8. července.