www.relaxuj.cz
>

Profesionálové v hýčkání: Chateau Mcely

Profesionálové v hýčkání: Chateau Mcely
, , článek
Tento zámecký hotel, který zahájil první sezónu v květnu tohoto roku, se může pochlubit překrásnými interiéry, službami a vybavením, které budou splňovat požadavky i těch nejnáročnějších hostů.
K oblíbeným
reklama
Pokud hledáte místo, kde vás opravdu budou hýčkat po všech stránkách, pak byste měli zavítat do Chateau Mcely. Tento zámecký hotel, který zahájil první sezónu v květnu tohoto roku, se může pochlubit překrásnými interiéry, službami a vybavením, které budou splňovat požadavky i těch nejnáročnějších hostů.

Zámek Mcely, původně venkovské sídlo šlechtického rodu Thurn-Taxisů ze 17. století, je od centra Prahy vzdálen necelou hodinku cesty autem. Nachází se uprostřed Svatojiřského lesa na Viničním vrchu, jenž se tyčí nad vesničkou Mcely, v těsném sousedství přírodního parku Jabkenice.
Představte si tu rozkoš: po příjemné procházce ve Svatojiřském lese si nahříváte unavené svalstvo ve venkovní vířivce, popíjíte šampaňské a u toho počítáte, kolik barevných odstínů může mít podzimní anglický park…

Následně se můžete nechat hýčkat aroma masáží či tradiční thajskou masáží v relaxačním centru.

Doporučujeme i fantastický výhled na hvězdnou oblohu ze střešní observatoře.

Do Chateau Mcely si můžete přijet jen tak odpočinout nebo zde pořádat firemní akci, konferenci, svatbu či lov přičemž příjemný personál vám bude vždy k dispozici.

Mezi lákadla podzimní sezóny patří Oslava kouzelného vína "Beaujolais Nouveau", na které navížínaváží romantické adventní víkendy a přivítání roku 2007.

Proto neváhejte a nechte se hýčkat profesionály, pro které opravdu platí „náš zákazník-náš pán“.
Cena vybrané procedury:
90minutová aromamasáž (orientální aromaterapie v kombinaci s akupresurou) – 1900 Kč

Adresa: CHATEAU MCELY (CLUB HOTEL & FOREST RETREAT), Mcely 61, 289 36
Telefon: +420 325 600 000, +420 736 754 730
E-mail: Chateau@ChateauMcely.com

Web: http://chateaumcely.com/cz/

Tento článek je částí článku pro magazínu Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala