www.relaxuj.cz
>

Profesionálové v hýčkání: Chateau Mcely

Profesionálové v hýčkání: Chateau Mcely
, , článek
Tento zámecký hotel, který zahájil první sezónu v květnu tohoto roku, se může pochlubit překrásnými interiéry, službami a vybavením, které budou splňovat požadavky i těch nejnáročnějších hostů.
K oblíbeným
reklama
Pokud hledáte místo, kde vás opravdu budou hýčkat po všech stránkách, pak byste měli zavítat do Chateau Mcely. Tento zámecký hotel, který zahájil první sezónu v květnu tohoto roku, se může pochlubit překrásnými interiéry, službami a vybavením, které budou splňovat požadavky i těch nejnáročnějších hostů.

Zámek Mcely, původně venkovské sídlo šlechtického rodu Thurn-Taxisů ze 17. století, je od centra Prahy vzdálen necelou hodinku cesty autem. Nachází se uprostřed Svatojiřského lesa na Viničním vrchu, jenž se tyčí nad vesničkou Mcely, v těsném sousedství přírodního parku Jabkenice.
Představte si tu rozkoš: po příjemné procházce ve Svatojiřském lese si nahříváte unavené svalstvo ve venkovní vířivce, popíjíte šampaňské a u toho počítáte, kolik barevných odstínů může mít podzimní anglický park…

Následně se můžete nechat hýčkat aroma masáží či tradiční thajskou masáží v relaxačním centru.

Doporučujeme i fantastický výhled na hvězdnou oblohu ze střešní observatoře.

Do Chateau Mcely si můžete přijet jen tak odpočinout nebo zde pořádat firemní akci, konferenci, svatbu či lov přičemž příjemný personál vám bude vždy k dispozici.

Mezi lákadla podzimní sezóny patří Oslava kouzelného vína "Beaujolais Nouveau", na které navížínaváží romantické adventní víkendy a přivítání roku 2007.

Proto neváhejte a nechte se hýčkat profesionály, pro které opravdu platí „náš zákazník-náš pán“.
Cena vybrané procedury:
90minutová aromamasáž (orientální aromaterapie v kombinaci s akupresurou) – 1900 Kč

Adresa: CHATEAU MCELY (CLUB HOTEL & FOREST RETREAT), Mcely 61, 289 36
Telefon: +420 325 600 000, +420 736 754 730
E-mail: Chateau@ChateauMcely.com

Web: http://chateaumcely.com/cz/

Tento článek je částí článku pro magazínu Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová