www.relaxuj.cz
>

Přivítejte jaro s kosmetikou značky Dove

Přivítejte jaro s kosmetikou značky Dove
, , článek
Každý rok si s příchodem jara každá z nás říká, že je na čase dělat něco pro své tělo, abychom se cítily co nejlépe a mohly tak s klidem odhodit zimní svršky oblečení. Často si klademe otázku, co pro to máme udělat ...
reklama

Sluníčko začíná sílit, pojďme mu sebevědomě naproti


Každý rok si s příchodem jara každá z nás říká, že je na čase dělat něco pro své tělo, abychom se cítily co nejlépe, a mohly tak s klidem odhodit zimní svršky oblečení. Často si klademe otázku: Co pro to máme udělat, aby pro nás jaro bylo období plné krásných momentů a užívaly si ho v plné radosti a spokojenosti?

Jedno je jisté - nechceme se procházet rozkvetlou krajinou a cítit se nepříjemně a nejistě.

Po přestávce, kdy jsme se schovávaly do vrstev oblečení a naše tělo jsme zanedbávaly, je načase ho zase probudit k životu a dodat mu ten jarní nádech.
K tomu je zapotřebí nejen pohyb, ale i dostatečná péče o pokožku.

Zimní měsíce bohužel nepřinášejí jen sníh a chlad, ale také suchou pleť, která tím trpí. V chladných měsících se pokožka stává náchylnější k podráždění a je méně hydratovaná. Proto je nejvyšší čas dodat jí tu správnou péči.

Tak jako se probouzí ze zimního spánku příroda, i my si musíme uvědomit, že na jaře bychom se měly ukázat v naší plné, přirozené kráse. K tomu je potřeba vyzařovat vnitřním klidem, pohodou, radostí – jednoduše cítit se sama sebou.

Měly bychom tedy udělat všechno proto, abychom si mohly užít jara dosyta a roznášet kolem sebe dobrou náladu.

Kosmetika Dove je na trhu s novými výrobky, které dodají pokožce tu nejlepší péči, která Vás na jaro připraví a Vy se budete cítit tak, jak si zasloužíte.

Značka Dove se rozhodla počátkem jara vrátit ke kořenům krásné pokožky a ujistit tak všechny ženy, že žádná kouzelná přísada či zázračná složka v kosmetických přípravcích, ale především hydratace, stojí za 90% krásné pokožky. Hydrataci, která je pro zdravou pokožku tak naprosto zásadní, zaručují právě výrobky Dove.

Rok 2007 bude ve znamení přirozenosti, skutečné účinnosti a kvality Dove výrobků a v neposlední řadě ve znamení opravdové krásy. Symboliku všeho výše zmíněného se Dove podařilo vyjádřit dvěmi slůvky KAPKA HYDRATACE.

Od března 2007 se budete moci v obchodech setkat se sprchovými gely a pěnami do koupele Dove v nových atraktivních, praktických a stylově čistých obalech ve tvaru KAPKY. Účinnost, která i nadále zachovává pokožku po koupeli přirozeně krásnou se nemění.

Dove připravil zásadní změnu i v případě výrobků Dove krémových tablet. Nový obal - Dove – „TRUHLA POKLADŮ“ – je praktický na otevírání.

Nový, více zaoblený tvar mnohem lépe dělí tabletu od vlhkosti na umyvadle a tím zabraňuje nepříjemnému rozpouštění vaší oblíbené Dove krémové tablety.

Dove tělová mléka Vám dodají hydrataci potřebnou k jedinečně svěží, hladké a pevné pokožce. Součástí Dove tělových mlék jsou dermatologicky testované složky, které napomáhají odstraňovat zrohovatělé buňky, jenž se na pokožce hromadí a vytváří nerovný povrch. Tělová mléka značky Dove tuto nerovnost potlačují.

Nejnovější články
Ze života vztahové koučky: penis na seznamce Ze života vztahové koučky: penis na seznamce
Když mi vztah víc bere než dává, odcházím. Vztahová koučka bez chlapa, no to je teda bomba Pavlíno! „Už ti dávno není dvacet, co teď budeš dělat“? Oblíbená otázka mojí mámy. Musím hledat, nic jiného mi nezbyde...
14.2.2019, článek, Pavlína Uhrinová2 komentáře
Měsíc na Bali: Canggu a Pura Tanah Lot Měsíc na Bali: Canggu a Pura Tanah Lot
Rozhodli jsme se s rodinou strávit měsíční dovolenou na Bali. Byla to naše vysněná destinace, a tak jsme si začátkem prosince sbalili kufry a vyrazili na Vánoce do tepla s vidinou měsíčního dobrodružství v tropickém ráji.
11.2.2019, článek, Jana Bártová
Tipy na deskové hry pro dlouhé zimní večery Tipy na deskové hry pro dlouhé zimní večery
Máte hravou náturu a nechcete hrát s přáteli jen žolíka a Člověče, nezlob se? V tom případě pro vás máme pár tipů na několik deskových a karetních her, které jsou zábavné a většinou i velmi jednoduché na pochopení.
25.12.2018, článek, Milan Šurkala
Cestování po Šanghaji: Longhua Temple, svatba i parky Cestování po Šanghaji: Longhua Temple, svatba i parky
Česko-čínská svatba, která byla primárním cílem našeho putování, se blížila. Sobotní ráno jsme tak využili k návštěvě Longhua Temple a zahrad okolo, nedělní odpoledne pak k návštěvě místních parků. A ke hledání kešek, samozřejmě.
23.11.2018, článek, Milan Šurkala
Cestování po Šanghaji: People's Square, český pivovar Cestování po Šanghaji: People's Square, český pivovar
Další den nás zavedl do People's Square a prohlídli jsme si i obrovské muzeum v Šanghaji. Poté, co jsme byli zklamání jedním z chrámů, chtěli jsme si spravit chuť "českým" pivem v české restauraci. No, nespravili.
15.5.2018, článek, Milan Šurkala