www.relaxuj.cz
>

Přivítejte jaro s kosmetikou značky Dove

Přivítejte jaro s kosmetikou značky Dove
, , článek
Každý rok si s příchodem jara každá z nás říká, že je na čase dělat něco pro své tělo, abychom se cítily co nejlépe a mohly tak s klidem odhodit zimní svršky oblečení. Často si klademe otázku, co pro to máme udělat ...
K oblíbeným
reklama

Sluníčko začíná sílit, pojďme mu sebevědomě naproti


Každý rok si s příchodem jara každá z nás říká, že je na čase dělat něco pro své tělo, abychom se cítily co nejlépe, a mohly tak s klidem odhodit zimní svršky oblečení. Často si klademe otázku: Co pro to máme udělat, aby pro nás jaro bylo období plné krásných momentů a užívaly si ho v plné radosti a spokojenosti?

Jedno je jisté - nechceme se procházet rozkvetlou krajinou a cítit se nepříjemně a nejistě.

Po přestávce, kdy jsme se schovávaly do vrstev oblečení a naše tělo jsme zanedbávaly, je načase ho zase probudit k životu a dodat mu ten jarní nádech.
K tomu je zapotřebí nejen pohyb, ale i dostatečná péče o pokožku.

Zimní měsíce bohužel nepřinášejí jen sníh a chlad, ale také suchou pleť, která tím trpí. V chladných měsících se pokožka stává náchylnější k podráždění a je méně hydratovaná. Proto je nejvyšší čas dodat jí tu správnou péči.

Tak jako se probouzí ze zimního spánku příroda, i my si musíme uvědomit, že na jaře bychom se měly ukázat v naší plné, přirozené kráse. K tomu je potřeba vyzařovat vnitřním klidem, pohodou, radostí – jednoduše cítit se sama sebou.

Měly bychom tedy udělat všechno proto, abychom si mohly užít jara dosyta a roznášet kolem sebe dobrou náladu.

Kosmetika Dove je na trhu s novými výrobky, které dodají pokožce tu nejlepší péči, která Vás na jaro připraví a Vy se budete cítit tak, jak si zasloužíte.

Značka Dove se rozhodla počátkem jara vrátit ke kořenům krásné pokožky a ujistit tak všechny ženy, že žádná kouzelná přísada či zázračná složka v kosmetických přípravcích, ale především hydratace, stojí za 90% krásné pokožky. Hydrataci, která je pro zdravou pokožku tak naprosto zásadní, zaručují právě výrobky Dove.

Rok 2007 bude ve znamení přirozenosti, skutečné účinnosti a kvality Dove výrobků a v neposlední řadě ve znamení opravdové krásy. Symboliku všeho výše zmíněného se Dove podařilo vyjádřit dvěmi slůvky KAPKA HYDRATACE.

Od března 2007 se budete moci v obchodech setkat se sprchovými gely a pěnami do koupele Dove v nových atraktivních, praktických a stylově čistých obalech ve tvaru KAPKY. Účinnost, která i nadále zachovává pokožku po koupeli přirozeně krásnou se nemění.

Dove připravil zásadní změnu i v případě výrobků Dove krémových tablet. Nový obal - Dove – „TRUHLA POKLADŮ“ – je praktický na otevírání.

Nový, více zaoblený tvar mnohem lépe dělí tabletu od vlhkosti na umyvadle a tím zabraňuje nepříjemnému rozpouštění vaší oblíbené Dove krémové tablety.

Dove tělová mléka Vám dodají hydrataci potřebnou k jedinečně svěží, hladké a pevné pokožce. Součástí Dove tělových mlék jsou dermatologicky testované složky, které napomáhají odstraňovat zrohovatělé buňky, jenž se na pokožce hromadí a vytváří nerovný povrch. Tělová mléka značky Dove tuto nerovnost potlačují.

Nejnovější články
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek