www.relaxuj.cz
>

Přivítejte jaro s kosmetikou značky Dove

Přivítejte jaro s kosmetikou značky Dove
, , článek
Každý rok si s příchodem jara každá z nás říká, že je na čase dělat něco pro své tělo, abychom se cítily co nejlépe a mohly tak s klidem odhodit zimní svršky oblečení. Často si klademe otázku, co pro to máme udělat ...
K oblíbeným
reklama

Sluníčko začíná sílit, pojďme mu sebevědomě naproti


Každý rok si s příchodem jara každá z nás říká, že je na čase dělat něco pro své tělo, abychom se cítily co nejlépe, a mohly tak s klidem odhodit zimní svršky oblečení. Často si klademe otázku: Co pro to máme udělat, aby pro nás jaro bylo období plné krásných momentů a užívaly si ho v plné radosti a spokojenosti?

Jedno je jisté - nechceme se procházet rozkvetlou krajinou a cítit se nepříjemně a nejistě.

Po přestávce, kdy jsme se schovávaly do vrstev oblečení a naše tělo jsme zanedbávaly, je načase ho zase probudit k životu a dodat mu ten jarní nádech.
K tomu je zapotřebí nejen pohyb, ale i dostatečná péče o pokožku.

Zimní měsíce bohužel nepřinášejí jen sníh a chlad, ale také suchou pleť, která tím trpí. V chladných měsících se pokožka stává náchylnější k podráždění a je méně hydratovaná. Proto je nejvyšší čas dodat jí tu správnou péči.

Tak jako se probouzí ze zimního spánku příroda, i my si musíme uvědomit, že na jaře bychom se měly ukázat v naší plné, přirozené kráse. K tomu je potřeba vyzařovat vnitřním klidem, pohodou, radostí – jednoduše cítit se sama sebou.

Měly bychom tedy udělat všechno proto, abychom si mohly užít jara dosyta a roznášet kolem sebe dobrou náladu.

Kosmetika Dove je na trhu s novými výrobky, které dodají pokožce tu nejlepší péči, která Vás na jaro připraví a Vy se budete cítit tak, jak si zasloužíte.

Značka Dove se rozhodla počátkem jara vrátit ke kořenům krásné pokožky a ujistit tak všechny ženy, že žádná kouzelná přísada či zázračná složka v kosmetických přípravcích, ale především hydratace, stojí za 90% krásné pokožky. Hydrataci, která je pro zdravou pokožku tak naprosto zásadní, zaručují právě výrobky Dove.

Rok 2007 bude ve znamení přirozenosti, skutečné účinnosti a kvality Dove výrobků a v neposlední řadě ve znamení opravdové krásy. Symboliku všeho výše zmíněného se Dove podařilo vyjádřit dvěmi slůvky KAPKA HYDRATACE.

Od března 2007 se budete moci v obchodech setkat se sprchovými gely a pěnami do koupele Dove v nových atraktivních, praktických a stylově čistých obalech ve tvaru KAPKY. Účinnost, která i nadále zachovává pokožku po koupeli přirozeně krásnou se nemění.

Dove připravil zásadní změnu i v případě výrobků Dove krémových tablet. Nový obal - Dove – „TRUHLA POKLADŮ“ – je praktický na otevírání.

Nový, více zaoblený tvar mnohem lépe dělí tabletu od vlhkosti na umyvadle a tím zabraňuje nepříjemnému rozpouštění vaší oblíbené Dove krémové tablety.

Dove tělová mléka Vám dodají hydrataci potřebnou k jedinečně svěží, hladké a pevné pokožce. Součástí Dove tělových mlék jsou dermatologicky testované složky, které napomáhají odstraňovat zrohovatělé buňky, jenž se na pokožce hromadí a vytváří nerovný povrch. Tělová mléka značky Dove tuto nerovnost potlačují.

Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová