Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Přivítejte jaro s kosmetikou značky Dove

14.5.2007, PR článek , článek
Každý rok si s příchodem jara každá z nás říká, že je na čase dělat něco pro své tělo, abychom se cítily co nejlépe a mohly tak s klidem odhodit zimní svršky oblečení. Často si klademe otázku, co pro to máme udělat ...

Sluníčko začíná sílit, pojďme mu sebevědomě naproti


Každý rok si s příchodem jara každá z nás říká, že je na čase dělat něco pro své tělo, abychom se cítily co nejlépe, a mohly tak s klidem odhodit zimní svršky oblečení. Často si klademe otázku: Co pro to máme udělat, aby pro nás jaro bylo období plné krásných momentů a užívaly si ho v plné radosti a spokojenosti?

Jedno je jisté - nechceme se procházet rozkvetlou krajinou a cítit se nepříjemně a nejistě.

Po přestávce, kdy jsme se schovávaly do vrstev oblečení a naše tělo jsme zanedbávaly, je načase ho zase probudit k životu a dodat mu ten jarní nádech.
K tomu je zapotřebí nejen pohyb, ale i dostatečná péče o pokožku.

Zimní měsíce bohužel nepřinášejí jen sníh a chlad, ale také suchou pleť, která tím trpí. V chladných měsících se pokožka stává náchylnější k podráždění a je méně hydratovaná. Proto je nejvyšší čas dodat jí tu správnou péči.

Tak jako se probouzí ze zimního spánku příroda, i my si musíme uvědomit, že na jaře bychom se měly ukázat v naší plné, přirozené kráse. K tomu je potřeba vyzařovat vnitřním klidem, pohodou, radostí – jednoduše cítit se sama sebou.

Měly bychom tedy udělat všechno proto, abychom si mohly užít jara dosyta a roznášet kolem sebe dobrou náladu.

Kosmetika Dove je na trhu s novými výrobky, které dodají pokožce tu nejlepší péči, která Vás na jaro připraví a Vy se budete cítit tak, jak si zasloužíte.

Značka Dove se rozhodla počátkem jara vrátit ke kořenům krásné pokožky a ujistit tak všechny ženy, že žádná kouzelná přísada či zázračná složka v kosmetických přípravcích, ale především hydratace, stojí za 90% krásné pokožky. Hydrataci, která je pro zdravou pokožku tak naprosto zásadní, zaručují právě výrobky Dove.

Rok 2007 bude ve znamení přirozenosti, skutečné účinnosti a kvality Dove výrobků a v neposlední řadě ve znamení opravdové krásy. Symboliku všeho výše zmíněného se Dove podařilo vyjádřit dvěmi slůvky KAPKA HYDRATACE.

Od března 2007 se budete moci v obchodech setkat se sprchovými gely a pěnami do koupele Dove v nových atraktivních, praktických a stylově čistých obalech ve tvaru KAPKY. Účinnost, která i nadále zachovává pokožku po koupeli přirozeně krásnou se nemění.

Dove připravil zásadní změnu i v případě výrobků Dove krémových tablet. Nový obal - Dove – „TRUHLA POKLADŮ“ – je praktický na otevírání.

Nový, více zaoblený tvar mnohem lépe dělí tabletu od vlhkosti na umyvadle a tím zabraňuje nepříjemnému rozpouštění vaší oblíbené Dove krémové tablety.

Dove tělová mléka Vám dodají hydrataci potřebnou k jedinečně svěží, hladké a pevné pokožce. Součástí Dove tělových mlék jsou dermatologicky testované složky, které napomáhají odstraňovat zrohovatělé buňky, jenž se na pokožce hromadí a vytváří nerovný povrch. Tělová mléka značky Dove tuto nerovnost potlačují.