www.relaxuj.cz
>
>

Priessnitzovy lázně: Lázeňská tradice vítězí

Priessnitzovy lázně: Lázeňská tradice vítězí
, , článek
V nejsevernějším cípu Moravy leží lázně, které díky svému léčivému klimatu předčí světové velikány jako rakouský Bad Gastein nebo americký Carlsbad. Jsou to Priessnitzovy lázně v Jeseníku, ač malé velikosti, velké významem.
K oblíbeným
reklama
V nejsevernějším cípu Moravy leží lázně, které díky svému léčivému klimatu předčí světové velikány jako rakouský Bad Gastein nebo americký Carlsbad. Jsou to Priessnitzovy lázně v Jeseníku, ač malé velikosti, velké významem.

Právě zde můžete podstoupit jednu z nejmodernějších metod světového zdravotnictví - computerovou kineziologii. Tato metoda využívá prvky klasické západní, ale i východní medicíny, a výsledkem může být i upozornění na chybný návyk stravování, špatný pitný režim, svalovou a tělesnou disbalanci.

Čekají tu na vás speciální podzimní ozdravné pobyty. Co takhle si dát ráno perličkovou koupel, po snídani turistický výlet s průvodcem, odpoledne plavání v bazénu, medovou masáž a večer relaxaci v solné jeskyni?

Milovníci aktivního pohybu si mohou pobyt okořenit turistikou napříč jesenickou přírodou, ať už na kole nebo pěšky. Opravdoví fajnšmekři jsou zváni na nordic walking. Jde o chůzi po horách s běžeckými hůlkami v kombinaci speciálních dechových cvičení na bázi jógy.

Doporučujeme navštívit lázeňský dům Priessnitz, pojmenovaný po slavném zakladateli zdejších lázní Vincenci Priessnitzovi, kde o vás bude ve všech ohledech postaráno.

Cena vybrané procedury: detoxikační bahenní zábal Fitness Wrap (1 hodina) – 965 Kč

Adresa: Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova 12/299, 790 03 Jeseník
Telefon: 584 491 111
E-mail: rezervace@priessnitz.cz
Web: http://www.priessnitz.cz/

Tento článek je částí článku pro magazín Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová