www.relaxuj.cz
>
>

Priessnitzovy lázně: Lázeňská tradice vítězí

Priessnitzovy lázně: Lázeňská tradice vítězí
, , článek
V nejsevernějším cípu Moravy leží lázně, které díky svému léčivému klimatu předčí světové velikány jako rakouský Bad Gastein nebo americký Carlsbad. Jsou to Priessnitzovy lázně v Jeseníku, ač malé velikosti, velké významem.
K oblíbeným
reklama
V nejsevernějším cípu Moravy leží lázně, které díky svému léčivému klimatu předčí světové velikány jako rakouský Bad Gastein nebo americký Carlsbad. Jsou to Priessnitzovy lázně v Jeseníku, ač malé velikosti, velké významem.

Právě zde můžete podstoupit jednu z nejmodernějších metod světového zdravotnictví - computerovou kineziologii. Tato metoda využívá prvky klasické západní, ale i východní medicíny, a výsledkem může být i upozornění na chybný návyk stravování, špatný pitný režim, svalovou a tělesnou disbalanci.

Čekají tu na vás speciální podzimní ozdravné pobyty. Co takhle si dát ráno perličkovou koupel, po snídani turistický výlet s průvodcem, odpoledne plavání v bazénu, medovou masáž a večer relaxaci v solné jeskyni?

Milovníci aktivního pohybu si mohou pobyt okořenit turistikou napříč jesenickou přírodou, ať už na kole nebo pěšky. Opravdoví fajnšmekři jsou zváni na nordic walking. Jde o chůzi po horách s běžeckými hůlkami v kombinaci speciálních dechových cvičení na bázi jógy.

Doporučujeme navštívit lázeňský dům Priessnitz, pojmenovaný po slavném zakladateli zdejších lázní Vincenci Priessnitzovi, kde o vás bude ve všech ohledech postaráno.

Cena vybrané procedury: detoxikační bahenní zábal Fitness Wrap (1 hodina) – 965 Kč

Adresa: Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova 12/299, 790 03 Jeseník
Telefon: 584 491 111
E-mail: rezervace@priessnitz.cz
Web: http://www.priessnitz.cz/

Tento článek je částí článku pro magazín Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová