www.relaxuj.cz
>

Předvánoční stresy s nákupy? Letos už ne! Jak jinak?

Předvánoční stresy s nákupy? Letos už ne! Jak jinak?
, , článek
Nekažte si krásnou dobu předvánoční! Už žádné stresové běhání před zavírací dobou po obchodním domě, jen abyste něco koupili. Žádné fronty! Bohatý výběr! Akční ceny!
K oblíbeným

Vánoce nemusí být jen o stresu! Naopak!Vyberte a nakupte dárky pod stromeček z pohodlí svého domova na internetových stránkách www.vanocni-darky.cz ! Nekažte si krásnou dobu předvánoční! Už žádné stresové běhání před zavírací dobou po obchodním domě, jen abyste něco koupili. Žádné fronty! Bohatý výběr! Akční ceny!

Vyberte to o  čem sníte Vy i Vaši nejbližší. Hledáte inspiraci? Potřebujete poradit? Chcete poslat dopis Ježíškovi? Jedinečné radytipy na dárky pod stromeček na jednom místě!.


Hledáte dáreček pro babičku či maminku? Chcete potěšit dědu či tatínka něčím zajímavým? Co pod stromeček pro dcerku či synka? Pro bratříčka nebo sestřičku? Pro děti? Potřebujete překvapit své přátele nebo Vaši rodinu?

Objevte, co se u nás skrývá!

Pro maminkuPro babičkuPro sestřičkuPro děti Pro přítelkyni
Pro tatínkaPro dědečkaPro bratříčkaPro přátelePro přítele

Soutěžte s Vánoční-dárky.cz!

Potřebujete se od předvánočních stresů odreagovat? Nejen u nás můžete najít skvělé dárky pro Vás a Vaše nejbližší. Zabavte se! nebo si zasoutěžte!

Můžete vyhrát opravdu hodnotné ceny. Tou nejzajímavější je poukázka v hodnotě 20.000 Kč od cestovní agentury eTravel.cz!

Tak a konečně vychutnávejte tu správnou vánoční idylku! Nastává čas adventní, proto nezapomeňte zapálit první svíčku na adventním věnci a v klidu se ponořte do adventního rozjímání!
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář