www.relaxuj.cz
>

Pozvánka na degustaci moravských vín

Pozvánka na degustaci moravských vín
, , článek
Srdečně zveme všechny milovníky moravských vín na předposlední degustaci před degustačními prázdninami - Vinařství Neoklas Šardice ve čtvrtek 28. června v 18 hodin do Vinné galerie.
K oblíbeným

Neoklas Šardice 28. června 2007 v 18 hodin


Společnost představí novou řadu vín pod značkou Augustiniánský sklep. Navazuje tak na dlouholetou tradici řádu brněnských Augustiniánů, kteří v Šardicích vysadili vinice a začali s výrobou odrůdových vín. Zaměřuje se na výrobu vysoce kvalitních vín a klasických sektů tou nejmodernější technologií, jakou je šetrné lisování v pneumatických lisech, u bílých vín reduktivní technologie řízeného kvašení.Pro zpestření degustace jsme zařadili na závěr sekt, který bude otevřen neobvyklým způsobem - SABRÁŽ, tedy tradiční starou metodou setnutí hrdla láhve šavlí.


Vzorky na degustaci:


  • Müller Thurgau
  • Sauvignon
  • Rulandské šedé výběr z hr.05
  • Tramín červený p.sběr 05
  • Muškát moravský výběr z hr. 05
  • Modrý portugal
  • Neronet
  • Frankovka rosé p.s.05
  • Cabernet sauvignon p.sběr 03
  • Sekt brut-kvašeno v láhvi

Vstupné: 150 Kč, sleva na vína v den degustace deset procent.
Rezervujte si prosím místa telefonicky nebo emailem.

Těšíme se na Vás
Vicanovi


Kontakt:
VINNÁ GALERIE
Lužánecká 16
Brno 60200

Ing. Martina Vicanová
tel.: 545 210 133
mob.: 605 702 618
www.vinnagalerie.cz

Titulní foto: Michaela Stejskalova
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář