Články
Doporučení  |  Diskuze
Cestování
Gurmán
Lázně
Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování
Styl a vzhled
Ostatní
O nás
Napište nám
Relaxuj na Facebooku
Relaxuj na Twitteru

Pop galerie: Příjemná muzika za příjemnou cenu

, , článek
Pop galerie: Příjemná muzika za příjemnou cenu
Pod možným společným neformálním podtitulem „Příjemná muzika za příjemnou cenu“ nabízí firma Supraphon Music ediční řadu Pop Galerie! Vedle odkazů na písničkově velmi úrodná šedesátá léta se posluchači dočkají i ochutnávky popu, muzikálu, country či rocku následujících desetiletí.
Pop galerie: Příjemná muzika za příjemnou cenu
Za velmi vstřícných 149 Kč dostávají posluchači nově koncipované kompilace originálních nahrávek největších hitů a nejdůležitějších písní zpěvaček a zpěváků, jejichž stopa v historii naší populární hudby je nepochybná.Nejčastěji podle výběru samotných umělců, vždy kolem dvacítky skladeb, repertoárem často dotaženo až do současnosti. Někdy vydáváno v období významných životních výročí, ale vždycky s vylepšeným zvukem a v elegantní jednotné grafice - taková je tato galerie sympatických zvukových podobizen.

Bez stylových předsudků koncipovaná řada profilů zahrnuje domácí populár v širším slova smyslu. Vedle odkazů na písničkově velmi úrodná šedesátá léta se posluchači dočkají i ochutnávky popu, muzikálu, country či rocku následujících desetiletí.Dosavadních dvanáct úspěšných titulů této řady se pohybuje v silně melodické linii a v zaručené kvalitě interpretů ze zlatého fondu naší populární hudby.

Stylově často různí, ale místem v našich příjemných vzpomínkách nesporně propojení: originální nahrávky s vůní té doby najdete v supraphonské Pop Galerii!