reklama
Články
Doporučení  |  Diskuze
Cestování
Gurmán
Lázně
Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování
Styl a vzhled
Ostatní
O nás
Napište nám
Relaxuj na Facebooku
Relaxuj na Twitteru

Pop galerie: Příjemná muzika za příjemnou cenu

, , článek
Pod možným společným neformálním podtitulem „Příjemná muzika za příjemnou cenu“ nabízí firma Supraphon Music ediční řadu Pop Galerie! Vedle odkazů na písničkově velmi úrodná šedesátá léta se posluchači dočkají i ochutnávky popu, muzikálu, country či rocku následujících desetiletí.
Za velmi vstřícných 149 Kč dostávají posluchači nově koncipované kompilace originálních nahrávek největších hitů a nejdůležitějších písní zpěvaček a zpěváků, jejichž stopa v historii naší populární hudby je nepochybná.Nejčastěji podle výběru samotných umělců, vždy kolem dvacítky skladeb, repertoárem často dotaženo až do současnosti. Někdy vydáváno v období významných životních výročí, ale vždycky s vylepšeným zvukem a v elegantní jednotné grafice - taková je tato galerie sympatických zvukových podobizen.

Bez stylových předsudků koncipovaná řada profilů zahrnuje domácí populár v širším slova smyslu. Vedle odkazů na písničkově velmi úrodná šedesátá léta se posluchači dočkají i ochutnávky popu, muzikálu, country či rocku následujících desetiletí.Dosavadních dvanáct úspěšných titulů této řady se pohybuje v silně melodické linii a v zaručené kvalitě interpretů ze zlatého fondu naší populární hudby.

Stylově často různí, ale místem v našich příjemných vzpomínkách nesporně propojení: originální nahrávky s vůní té doby najdete v supraphonské Pop Galerii!

reklama