www.relaxuj.cz
>
>

Penzion Kubíčkovi – relax v rodinném prostředí

Penzion Kubíčkovi – relax v rodinném prostředí
, , článek
Přijeďte si odpočinout v krásné přírodě, dopřát si lázeňské procedury, relaxační kúry a výlet po Vysočině. Těšit se můžete na floating, infra saunu, solárium, skořicové zábaly, lymfatické drenáže či sportovní a rekondiční masáže.
K oblíbeným
reklama
Penzion leží v turistické oblasti Vysočina na okraji Žďárských Vrchů ve městě Bystré. Podle ročního období ubytování si můžete vybrat výlety pěšky, na kole, na běžkách po okolí Bystrého a Vysočině, užít si relaxační a ozdravné pobyty, koupání, lyžování, jízdu na koních, rybaření, houbaření...

Penzion Kubíčkovi s relaxačním centrem vám nabízí mimo jiné i cenově zvýhodněné RELAX POBYTY. Přijeďte se ponořit do vody z Mrtvého moře - FLOATING nebo využít infra saunu, solárium, skořicové zábaly, lymfatické drenáže či sportovní a rekondiční masáže. Veškeré služby jsou poskytovány v místě pobytu. Ubytováni budete v pokojích s vlastním WC, sprchou a BTV. Více na www.penzionbystre.unet.cz


Nabízíme


  • Relax
  • Wellness
  • Floating
  • Skořicové zábaly
  • Lymfatické drenáže
  • Masáže
  • Solárium
  • Infra sauna


Floating


Simuluje prostředí Mrtvého moře, umožňuje beztížné plavání těla na hladině a spolu s teplotou lázně vytváří ideální podmínky pro rehabilitaci a regeneraci fyzických i duševních sil. Krevní tlak se stabilizuje, proud krve přináší více výživných a hojivých látek ke všem buňkám v těle, a urychluje tak odplavení odpadních látek. Následkem těchto blahodárných procesů spolu s hlubokou relaxací, uvolnění a dokonalou masáží svalů a páteře umožňuje floating zlepšení kondice a celkového zdravotního stavu.


Foto: penzionbystre.unet.cz

Ležíte v ideálním tvaru, ze všech stran hýčkáni stejnou teplotou, ať již vzduchu nad hladinou nebo magickým roztokem, a necháváte na sebe působit minerály z Mrtvého moře, masážní trysky a relaxační hudbu.

Floating nejčastěji využívají lidé s kožními onemocněními (lupenka, atopický ekzém), s poškozením pohybového aparátu (klouby, páteř, revmatické onemocnění, ischias), s poúrazovou nebo pooperační ztuhlostí kloubů, s depresemi, stresy, neurózami a únavovým syndromem, onemocnění dýchacích cest. Prostředí floatingové vany je vhodné pro příznivce jógy a meditačních technik.


Lymfatické drenáže


Účelem této procedury je především léčba celulitidy (zeštíhlení problematických partií a formování postavy, odbourávání podkožního tuku). Lymfatická drenáž slouží také ke zlepšení lymfatického toku, účinně pročistí tělo a podpoří funkčnost krevního oběhu. Při drenáži obličeje dochází k omlazování a zpevňování pleti obličeje, vyhlazování vrásek, odstraňování váčků pod očima, ochablých očních víček či dvojité brady. Lymfatická drenáž se využívá také k podpoře léčby akné a zbavení se pocitu těžkých, unavených nohou.


Infra sauna


Určená jak pro potící, tak i léčebné procedury. Je vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně. Lze doporučit pro kardiaky a nemocné hypertenzí nebo diabetiky. Výborné celkové léčebné účinky. Infračervený tepelný systém je již mnoho let využíván v medicíně.

Infračervené paprsky, které zajišťují teplo, jsou neviditelné a ohřívají pouze tělo. Teplo vniká hluboko pod povrch pokožky, a tím nastartuje mnoho zdraví prospěšných procesů. Stimuluje svaly a orgány, a jeho následkem je silné pocení. Povzbuzuje krevní oběh a látkovou výměnu. Tím dochází k odbourávání tukových buněk, cholesterolu, jedovatých látek a těžkých kovů. Přirozeným zdravým pocením v infrasauně při teplotě padesát pět stupňů Celsia (maximálně sedmdesát stupňů) dochází k hloubkovému pročištění.

Titulní foto: penzionbystre.unet.cz
Nejnovější články
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
Včera, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová
Být při práci kreativní? Údajně byste neměli poslouchat hudbu Být při práci kreativní? Údajně byste neměli poslouchat hudbu
Pokud při práci rádi posloucháte hudbu a jde o práci kreativní, možná byste měli zvážit, zda při ní poslouchat hudbu nebo nikoli. Vědci z několika univerzit totiž nově tvrdí, že poslouchání hudby negativně ovlivňuje verbální kreativní výkony.
5.3.2019, článek, Milan Šurkala
Vědci potvrdili svalovou paměť. "Use it or lose it" neplatí Vědci potvrdili svalovou paměť. "Use it or lose it" neplatí
Posilujete a bojíte se toho, že když na chvíli přestanete, veškerá snaha přijde vniveč? Vědci tvrdí, že známé pořekadlo "use it or lose it" zas tak úplně neplatí a opětovné posilování bude jednodušší, než by se mohlo zdát.
27.2.2019, článek, Milan Šurkala