www.relaxuj.cz
>
>

Penzion Kubíčkovi – relax v rodinném prostředí

Penzion Kubíčkovi – relax v rodinném prostředí
, , článek
Přijeďte si odpočinout v krásné přírodě, dopřát si lázeňské procedury, relaxační kúry a výlet po Vysočině. Těšit se můžete na floating, infra saunu, solárium, skořicové zábaly, lymfatické drenáže či sportovní a rekondiční masáže.
K oblíbeným
reklama
Penzion leží v turistické oblasti Vysočina na okraji Žďárských Vrchů ve městě Bystré. Podle ročního období ubytování si můžete vybrat výlety pěšky, na kole, na běžkách po okolí Bystrého a Vysočině, užít si relaxační a ozdravné pobyty, koupání, lyžování, jízdu na koních, rybaření, houbaření...

Penzion Kubíčkovi s relaxačním centrem vám nabízí mimo jiné i cenově zvýhodněné RELAX POBYTY. Přijeďte se ponořit do vody z Mrtvého moře - FLOATING nebo využít infra saunu, solárium, skořicové zábaly, lymfatické drenáže či sportovní a rekondiční masáže. Veškeré služby jsou poskytovány v místě pobytu. Ubytováni budete v pokojích s vlastním WC, sprchou a BTV. Více na www.penzionbystre.unet.cz


Nabízíme


  • Relax
  • Wellness
  • Floating
  • Skořicové zábaly
  • Lymfatické drenáže
  • Masáže
  • Solárium
  • Infra sauna


Floating


Simuluje prostředí Mrtvého moře, umožňuje beztížné plavání těla na hladině a spolu s teplotou lázně vytváří ideální podmínky pro rehabilitaci a regeneraci fyzických i duševních sil. Krevní tlak se stabilizuje, proud krve přináší více výživných a hojivých látek ke všem buňkám v těle, a urychluje tak odplavení odpadních látek. Následkem těchto blahodárných procesů spolu s hlubokou relaxací, uvolnění a dokonalou masáží svalů a páteře umožňuje floating zlepšení kondice a celkového zdravotního stavu.


Foto: penzionbystre.unet.cz

Ležíte v ideálním tvaru, ze všech stran hýčkáni stejnou teplotou, ať již vzduchu nad hladinou nebo magickým roztokem, a necháváte na sebe působit minerály z Mrtvého moře, masážní trysky a relaxační hudbu.

Floating nejčastěji využívají lidé s kožními onemocněními (lupenka, atopický ekzém), s poškozením pohybového aparátu (klouby, páteř, revmatické onemocnění, ischias), s poúrazovou nebo pooperační ztuhlostí kloubů, s depresemi, stresy, neurózami a únavovým syndromem, onemocnění dýchacích cest. Prostředí floatingové vany je vhodné pro příznivce jógy a meditačních technik.


Lymfatické drenáže


Účelem této procedury je především léčba celulitidy (zeštíhlení problematických partií a formování postavy, odbourávání podkožního tuku). Lymfatická drenáž slouží také ke zlepšení lymfatického toku, účinně pročistí tělo a podpoří funkčnost krevního oběhu. Při drenáži obličeje dochází k omlazování a zpevňování pleti obličeje, vyhlazování vrásek, odstraňování váčků pod očima, ochablých očních víček či dvojité brady. Lymfatická drenáž se využívá také k podpoře léčby akné a zbavení se pocitu těžkých, unavených nohou.


Infra sauna


Určená jak pro potící, tak i léčebné procedury. Je vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně. Lze doporučit pro kardiaky a nemocné hypertenzí nebo diabetiky. Výborné celkové léčebné účinky. Infračervený tepelný systém je již mnoho let využíván v medicíně.

Infračervené paprsky, které zajišťují teplo, jsou neviditelné a ohřívají pouze tělo. Teplo vniká hluboko pod povrch pokožky, a tím nastartuje mnoho zdraví prospěšných procesů. Stimuluje svaly a orgány, a jeho následkem je silné pocení. Povzbuzuje krevní oběh a látkovou výměnu. Tím dochází k odbourávání tukových buněk, cholesterolu, jedovatých látek a těžkých kovů. Přirozeným zdravým pocením v infrasauně při teplotě padesát pět stupňů Celsia (maximálně sedmdesát stupňů) dochází k hloubkovému pročištění.

Titulní foto: penzionbystre.unet.cz
reklama
Nejnovější články
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala