www.relaxuj.cz
>
>

Penzion Kubíčkovi – relax v rodinném prostředí

Penzion Kubíčkovi – relax v rodinném prostředí
, , článek
Přijeďte si odpočinout v krásné přírodě, dopřát si lázeňské procedury, relaxační kúry a výlet po Vysočině. Těšit se můžete na floating, infra saunu, solárium, skořicové zábaly, lymfatické drenáže či sportovní a rekondiční masáže.
reklama
Penzion leží v turistické oblasti Vysočina na okraji Žďárských Vrchů ve městě Bystré. Podle ročního období ubytování si můžete vybrat výlety pěšky, na kole, na běžkách po okolí Bystrého a Vysočině, užít si relaxační a ozdravné pobyty, koupání, lyžování, jízdu na koních, rybaření, houbaření...

Penzion Kubíčkovi s relaxačním centrem vám nabízí mimo jiné i cenově zvýhodněné RELAX POBYTY. Přijeďte se ponořit do vody z Mrtvého moře - FLOATING nebo využít infra saunu, solárium, skořicové zábaly, lymfatické drenáže či sportovní a rekondiční masáže. Veškeré služby jsou poskytovány v místě pobytu. Ubytováni budete v pokojích s vlastním WC, sprchou a BTV. Více na www.penzionbystre.unet.cz


Nabízíme


  • Relax
  • Wellness
  • Floating
  • Skořicové zábaly
  • Lymfatické drenáže
  • Masáže
  • Solárium
  • Infra sauna


Floating


Simuluje prostředí Mrtvého moře, umožňuje beztížné plavání těla na hladině a spolu s teplotou lázně vytváří ideální podmínky pro rehabilitaci a regeneraci fyzických i duševních sil. Krevní tlak se stabilizuje, proud krve přináší více výživných a hojivých látek ke všem buňkám v těle, a urychluje tak odplavení odpadních látek. Následkem těchto blahodárných procesů spolu s hlubokou relaxací, uvolnění a dokonalou masáží svalů a páteře umožňuje floating zlepšení kondice a celkového zdravotního stavu.


Foto: penzionbystre.unet.cz

Ležíte v ideálním tvaru, ze všech stran hýčkáni stejnou teplotou, ať již vzduchu nad hladinou nebo magickým roztokem, a necháváte na sebe působit minerály z Mrtvého moře, masážní trysky a relaxační hudbu.

Floating nejčastěji využívají lidé s kožními onemocněními (lupenka, atopický ekzém), s poškozením pohybového aparátu (klouby, páteř, revmatické onemocnění, ischias), s poúrazovou nebo pooperační ztuhlostí kloubů, s depresemi, stresy, neurózami a únavovým syndromem, onemocnění dýchacích cest. Prostředí floatingové vany je vhodné pro příznivce jógy a meditačních technik.


Lymfatické drenáže


Účelem této procedury je především léčba celulitidy (zeštíhlení problematických partií a formování postavy, odbourávání podkožního tuku). Lymfatická drenáž slouží také ke zlepšení lymfatického toku, účinně pročistí tělo a podpoří funkčnost krevního oběhu. Při drenáži obličeje dochází k omlazování a zpevňování pleti obličeje, vyhlazování vrásek, odstraňování váčků pod očima, ochablých očních víček či dvojité brady. Lymfatická drenáž se využívá také k podpoře léčby akné a zbavení se pocitu těžkých, unavených nohou.


Infra sauna


Určená jak pro potící, tak i léčebné procedury. Je vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně. Lze doporučit pro kardiaky a nemocné hypertenzí nebo diabetiky. Výborné celkové léčebné účinky. Infračervený tepelný systém je již mnoho let využíván v medicíně.

Infračervené paprsky, které zajišťují teplo, jsou neviditelné a ohřívají pouze tělo. Teplo vniká hluboko pod povrch pokožky, a tím nastartuje mnoho zdraví prospěšných procesů. Stimuluje svaly a orgány, a jeho následkem je silné pocení. Povzbuzuje krevní oběh a látkovou výměnu. Tím dochází k odbourávání tukových buněk, cholesterolu, jedovatých látek a těžkých kovů. Přirozeným zdravým pocením v infrasauně při teplotě padesát pět stupňů Celsia (maximálně sedmdesát stupňů) dochází k hloubkovému pročištění.

Titulní foto: penzionbystre.unet.cz
Nejnovější články
Tipy na deskové hry pro dlouhé zimní večery Tipy na deskové hry pro dlouhé zimní večery
Máte hravou náturu a nechcete hrát s přáteli jen žolíka a Člověče, nezlob se? V tom případě pro vás máme pár tipů na několik deskových a karetních her, které jsou zábavné a většinou i velmi jednoduché na pochopení.
25.12.2018, článek, Milan Šurkala
Cestování po Šanghaji: Longhua Temple, svatba i parky Cestování po Šanghaji: Longhua Temple, svatba i parky
Česko-čínská svatba, která byla primárním cílem našeho putování, se blížila. Sobotní ráno jsme tak využili k návštěvě Longhua Temple a zahrad okolo, nedělní odpoledne pak k návštěvě místních parků. A ke hledání kešek, samozřejmě.
23.11.2018, článek, Milan Šurkala
Cestování po Šanghaji: People's Square, český pivovar Cestování po Šanghaji: People's Square, český pivovar
Další den nás zavedl do People's Square a prohlídli jsme si i obrovské muzeum v Šanghaji. Poté, co jsme byli zklamání jedním z chrámů, chtěli jsme si spravit chuť "českým" pivem v české restauraci. No, nespravili.
15.5.2018, článek, Milan Šurkala
Cestování po Šanghaji: Bund a Shanghai Tower Cestování po Šanghaji: Bund a Shanghai Tower
Šanghaj je město mrakodrapů, které nejlépe uvidíte z Bundu, protějšího pobřeží. Panorama má rozhodně něco do sebe a nenechejte si ujít ani Shanghai Tower. Kde jinde můžete vidět mrakodrapům na střechu a projet se nejrychlejším výtahem na světě?
9.1.2018, článek, Milan Šurkala
Cestování po Šanghaji: čínská víza a trampoty první noci Cestování po Šanghaji: čínská víza a trampoty první noci
Další cesta nás zavede do Číny. Konkrétně navštívíme nejlidnatější město tohoto státu, Šanghaj. A proč zrovna Šanghaj? Věřte nebo ne, kamarád se zde ženil. Svatba v Číně, to si člověk nemůže nechat ujít.
10.7.2017, článek, Milan Šurkala2 komentáře