www.relaxuj.cz
>

Opravdové Vánoce s Vodafonem!

Opravdové Vánoce s Vodafonem!
, , článek
Dárek pro každého u Vodafonu! - Nechcete naletět na ty vábničky pro nové zákazníky? “Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají,” vždyť to znáte… Letošní Vánoce s Vodafonem jsou opravdové: žádné laciné návnady, žádné triky a když dárky, tak pro všechny!
K oblíbeným
reklama
O těchto Vánocích dostane "Dárek pro každého" - víkendové SMS do sítě Vodafone zdarma (běžné SMS od ledna do března 2007) opravdu každý z vás - jak stávající, tak nový zákazník; jak tarifní, tak zákazník s Vodafone kartou; jak firemní, tak nefiremní zákazník Vodafonu.

A to není vše!

Jestliže se rozhodnete pořídit si některý z Nabitých tarifů, můžete se těšit na dárek až v hodnotě 2.000 Kč pod názvem „Peníze na služby“ (využitelný dvěma způsoby).Ty z vás, kteří dáváte přednost předplaceným službám, zase potěší nová "Vodafone divoká karta" v hodnotě 200 Kč, ke které získáte po prvním dobití bonus 300 Kč. Volání s kartou je za 2,50 Kč (bez DPH) do sítě Vodafone.

Jednoduše, Vodafone letos nabídne stejné dárky pro všechny, a to i bez písemné smlouvy. Takže hezké Vánoce a nenaleťte!

Vánoční speciál na portálu Vodafone live!

Také máte tak rádi sváteční atmosféru? Tak proč si ji ještě nezpříjemnit vánoční tapetou nebo melodií do svého mobilu. Na portále Vodafone live! určitě najdete vaší oblíbenou. Stačí se pomocí Vodafone live! tlačítka na portál připojit a v kategorii "Hudba" nebo "Obrázky" vybrat tu pravou melodii, tapetu či pohlednici…

Více informací o opravdové vánoční nabídce na této stránce a zde o Vodafone live!.
Nejnovější články
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová