www.relaxuj.cz
>

Opravdové Vánoce s Vodafonem!

Opravdové Vánoce s Vodafonem!
, , článek
Dárek pro každého u Vodafonu! - Nechcete naletět na ty vábničky pro nové zákazníky? “Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají,” vždyť to znáte… Letošní Vánoce s Vodafonem jsou opravdové: žádné laciné návnady, žádné triky a když dárky, tak pro všechny!
K oblíbeným
reklama
O těchto Vánocích dostane "Dárek pro každého" - víkendové SMS do sítě Vodafone zdarma (běžné SMS od ledna do března 2007) opravdu každý z vás - jak stávající, tak nový zákazník; jak tarifní, tak zákazník s Vodafone kartou; jak firemní, tak nefiremní zákazník Vodafonu.

A to není vše!

Jestliže se rozhodnete pořídit si některý z Nabitých tarifů, můžete se těšit na dárek až v hodnotě 2.000 Kč pod názvem „Peníze na služby“ (využitelný dvěma způsoby).



Ty z vás, kteří dáváte přednost předplaceným službám, zase potěší nová "Vodafone divoká karta" v hodnotě 200 Kč, ke které získáte po prvním dobití bonus 300 Kč. Volání s kartou je za 2,50 Kč (bez DPH) do sítě Vodafone.

Jednoduše, Vodafone letos nabídne stejné dárky pro všechny, a to i bez písemné smlouvy. Takže hezké Vánoce a nenaleťte!

Vánoční speciál na portálu Vodafone live!

Také máte tak rádi sváteční atmosféru? Tak proč si ji ještě nezpříjemnit vánoční tapetou nebo melodií do svého mobilu. Na portále Vodafone live! určitě najdete vaší oblíbenou. Stačí se pomocí Vodafone live! tlačítka na portál připojit a v kategorii "Hudba" nebo "Obrázky" vybrat tu pravou melodii, tapetu či pohlednici…

Více informací o opravdové vánoční nabídce na této stránce a zde o Vodafone live!.
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová