www.relaxuj.cz
>

Nevinně nahá

Nevinně nahá
, , článek
Srdečně vás zveme na osvěžující výstavu aktů ve Vinné galerii. Od pátku 27. července až do 6. září - nové pokoukání u sklenky dobrého vína při fotografiích od Zbyňka Maděryče.
K oblíbeným
Fotograf Zbyněk Maděryč vystavuje v poslední době velmi sporadicky, jen v místech, která ho osobně zaujala. Originální prostředí Vinné galerie ho inspirovalo k vyzvětšování ukázek ze svých fotografických souborů zaměřených na ženský element v letní přírodě. Díky podpoře firem EPSON a BRENNA tady vystavuje práce z cest na Thassos, Rhodos, Istrii, Brač a Vysočinu.


Foto: Zbyněk Maděryč

Autor je radostným vychutnávačem dobrého vína již od svých čtyř let, kdy ho zasvěcoval stařeček Maděryč ve své búdě pod Nechorama, největším seskupení vinných sklepů v ČR. Vizuálnímu vychutnávání krásy ženy se věnuje od dvanácti let, od časů fotokroužku vedeného lidovým vypravěčem Břeťou Rychlíkem. První akt vytvořil s krásnou sousedkou Martinou v šestnácti letech, tyto fotografie nikdy nezveřejnil. Zato později vystavoval na více než dvě stě skupinových a sedmnáct autorských výstavách.

Toť cudně vše k výstavě "Nevinně nahá" ve Vinné galerii ....

Další fotografie k nahlédnutí na našich stránkách, ale to není úplně ono...

Během prázdnin otevřeno po-pá 14,00 - 21,00 hod.

Kontakt
VINNÁ GALERIE
Lužánecká 16
Brno 60200

Ing. Martina Vicanová
Tel.: 545 210 133
Mob.: 605 702 618
www.vinnagalerie.cz
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář