www.relaxuj.cz
>

Nevinně nahá

Nevinně nahá
, , článek
Srdečně vás zveme na osvěžující výstavu aktů ve Vinné galerii. Od pátku 27. července až do 6. září - nové pokoukání u sklenky dobrého vína při fotografiích od Zbyňka Maděryče.
K oblíbeným
reklama
Fotograf Zbyněk Maděryč vystavuje v poslední době velmi sporadicky, jen v místech, která ho osobně zaujala. Originální prostředí Vinné galerie ho inspirovalo k vyzvětšování ukázek ze svých fotografických souborů zaměřených na ženský element v letní přírodě. Díky podpoře firem EPSON a BRENNA tady vystavuje práce z cest na Thassos, Rhodos, Istrii, Brač a Vysočinu.


Foto: Zbyněk Maděryč

Autor je radostným vychutnávačem dobrého vína již od svých čtyř let, kdy ho zasvěcoval stařeček Maděryč ve své búdě pod Nechorama, největším seskupení vinných sklepů v ČR. Vizuálnímu vychutnávání krásy ženy se věnuje od dvanácti let, od časů fotokroužku vedeného lidovým vypravěčem Břeťou Rychlíkem. První akt vytvořil s krásnou sousedkou Martinou v šestnácti letech, tyto fotografie nikdy nezveřejnil. Zato později vystavoval na více než dvě stě skupinových a sedmnáct autorských výstavách.

Toť cudně vše k výstavě "Nevinně nahá" ve Vinné galerii ....

Další fotografie k nahlédnutí na našich stránkách, ale to není úplně ono...

Během prázdnin otevřeno po-pá 14,00 - 21,00 hod.

Kontakt
VINNÁ GALERIE
Lužánecká 16
Brno 60200

Ing. Martina Vicanová
Tel.: 545 210 133
Mob.: 605 702 618
www.vinnagalerie.cz
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová