www.relaxuj.cz
>

Nevinně nahá

Nevinně nahá
, , článek
Srdečně vás zveme na osvěžující výstavu aktů ve Vinné galerii. Od pátku 27. července až do 6. září - nové pokoukání u sklenky dobrého vína při fotografiích od Zbyňka Maděryče.
K oblíbeným
reklama
Fotograf Zbyněk Maděryč vystavuje v poslední době velmi sporadicky, jen v místech, která ho osobně zaujala. Originální prostředí Vinné galerie ho inspirovalo k vyzvětšování ukázek ze svých fotografických souborů zaměřených na ženský element v letní přírodě. Díky podpoře firem EPSON a BRENNA tady vystavuje práce z cest na Thassos, Rhodos, Istrii, Brač a Vysočinu.


Foto: Zbyněk Maděryč

Autor je radostným vychutnávačem dobrého vína již od svých čtyř let, kdy ho zasvěcoval stařeček Maděryč ve své búdě pod Nechorama, největším seskupení vinných sklepů v ČR. Vizuálnímu vychutnávání krásy ženy se věnuje od dvanácti let, od časů fotokroužku vedeného lidovým vypravěčem Břeťou Rychlíkem. První akt vytvořil s krásnou sousedkou Martinou v šestnácti letech, tyto fotografie nikdy nezveřejnil. Zato později vystavoval na více než dvě stě skupinových a sedmnáct autorských výstavách.

Toť cudně vše k výstavě "Nevinně nahá" ve Vinné galerii ....

Další fotografie k nahlédnutí na našich stránkách, ale to není úplně ono...

Během prázdnin otevřeno po-pá 14,00 - 21,00 hod.

Kontakt
VINNÁ GALERIE
Lužánecká 16
Brno 60200

Ing. Martina Vicanová
Tel.: 545 210 133
Mob.: 605 702 618
www.vinnagalerie.cz
Nejnovější články
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová