www.relaxuj.cz
>

Není zima jako zima

, , článek
Letošní počasí si s námi pěkně zahrává. Po příliš dlouhé zimě nastává období, které by se dalo nazvat celoročně aprílovým. Po pár týdnech nesnesitelného vedra k padnutí přešlo počasí přes pár dní sněhu k období jara, kdy se probouzí nejen stromy, ale i včely. A kde se poděla letošní zima?
K oblíbeným
reklama
Milé čtenářky, milí čtenáři!

Letošní počasí si s námi pěkně zahrává. Po příliš dlouhé zimě nastává období, které by se dalo nazvat celoročně aprílovým. Po pár týdnech nesnesitelného vedra k padnutí přešlo počasí přes pár dní sněhu k období jara, kdy se probouzí nejen stromy, ale i včely. A kde se poděla letošní zima? Kdo se těšil na tu správnou silvestrovskou lyžovačku, mohl tak maximálně jezdit s pekáčem na blátě nebo utratit drahý peníz za zahraniční dovolenou na umělém sněhu.

Ale jako by to našemu šprýmařskému počasí nestačilo, přiletěl k nám zcela neohlášeně a bez pozvání dokonce i orkán. Zrovna si v poklidu sedím nad článkem popisujícím, jak vydělat peníze investováním do akcií, když mé smysly upoutá – a celý dojem z článku přehluší – mohutný větrný náraz do oken.

Co se děje? Bydlím sice na větrné hůrce, ale takový větrný atak je i pro zkušeného větroně dost :-) Snažím se opět zabrat do článku, ale poklidný zážitek ze čtení je ten tam. Burácení okenic a výstražné hvízdání nebere konce. Navíc začíná i pršet.

Tak si vzpomenu na chudáky bezdomovce, jak pravidelně mrznou jeden blok opodál a zhostí se mě svíravý pocit, když si uvědomím, jak snadné je v dnešní době se dostat na ulici. Po chvíli se mi ale uleví, když zjistím, že ležím ve vyhřáté postýlce se svým miláčkem, čtu si a jsem chráněná čtyřmi bytelnými stěnami. Nepříliš povzbudivý pocit mě však nepřejde, když následujícího dne vidím ve zprávách následky orkánu Kyrill, jak jej pojmenovali naši němečtí sousedi.

Počasí však stále nemá dost. Po ranním procitnutí nevěřícně zkoumám své sněhem zapadlé auto a prokřehle sahám po metličce na sníh. To však ještě netuším, že mě večer čeká velice povzbudivá procházka nočním Brnem díky kolapsu trolejbusové dopravy. Dopraváci byli i tuto zimu sněhem velice zaskočeni.

Těchto pár momentů mi stačilo na to, abych si uvědomila, jak důležité je mít zabezpečenou nejen sebe, ale i svůj majetek, že si budu vážit své práce a můj nejdůležitější poznatek - co nejdříve zainventuji do akcií :-)
Nejnovější články
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová