www.relaxuj.cz
>
>

Medové pokušení v Karlových Varech

Medové pokušení v Karlových Varech
, , článek
V tomto světoznámém lázeňském městě s bohatou historií na vás čekají profesionálové, jež vám vyjdou vstříc v jakémkoli ohledu. Luxus a nejmodernější wellness, ale také lázeňství a tradice, to jsou Karlovy Vary.
K oblíbeným
reklama
Toužíte-li po opravdovém luxusu spojeném s lázeňskou tradicí, pak Karlovy Vary budou tou pravou volbou. V tomto světoznámém lázeňském městě s bohatou historií na vás čekají profesionálové, jež vám vyjdou vstříc v jakémkoli ohledu. Luxus a nejmodernější wellness, ale také lázeňství a tradice, to jsou Karlovy Vary.

Doporučujeme hotel Ambiente, který leží v centru lázeňské části města. Wellness a relaxační filozofie Vás bude doprovázet na každém kroku: zní příjemná hudba, hoří vonné svíčky a vstřícný personál je vám vždy po ruce.

Součástí hotelu je MediRelaxCentrum, kde mohou hosté využít kromě mnoha druhů masáží a koupelí s inovativními přísadami i největší novinky světa wellness jako infrakabina nebo parní kabina nebo také masáž horkými kameny, která svými účinky dokáže uspokojit i ty nejnáročnější.

Tato masáž vychází z učení o energetických drahách v lidském těle, meridiánech. Určitě si dokážete představit, jak příjemné je cítit teplo pravých lávových kamenů, které se pokládají na jednotlivá energetická centra těla a svojí vibrací a teplem uvolňují energetické dráhy ve Vašem těle.

Ojedinělou nabídkou hotelu je tzv. medový balíček, což je exkluzivní spojení medových procedur se specialitami na bázi medu. Med zjemní vaši kůži a bude blahodárně bude působit na vaše duševní rozpoložení. Jako pozornost hosté obdrží malý dárek, a to pravou medovinu, které vás zahřeje během dlouhých zimních večerů.

Hotel Ambiente, to je oáza klidu a rovnováhy, která vás jistě příjemně překvapí svými službami, atmosférou a  personálem. Rádi se sem budete vracet.

Cena vybrané procedury: Medový klasik (zahrnuje také ubytování na dvě noci) – 4500 Kč

Adresa: Wellness & Spa Hotel Ambiente, Moravská 1A, 360 01 Karlovy Vary
Telefon: 353 365 111
E-mail: info@premium-hotels.com

Tento článek je částí článku pro magazín Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová