Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Medové pokušení v Karlových Varech

5.12.2006, Jiří Zatloukal, článek
V tomto světoznámém lázeňském městě s bohatou historií na vás čekají profesionálové, jež vám vyjdou vstříc v jakémkoli ohledu. Luxus a nejmodernější wellness, ale také lázeňství a tradice, to jsou Karlovy Vary.
Toužíte-li po opravdovém luxusu spojeném s lázeňskou tradicí, pak Karlovy Vary budou tou pravou volbou. V tomto světoznámém lázeňském městě s bohatou historií na vás čekají profesionálové, jež vám vyjdou vstříc v jakémkoli ohledu. Luxus a nejmodernější wellness, ale také lázeňství a tradice, to jsou Karlovy Vary.

Doporučujeme hotel Ambiente, který leží v centru lázeňské části města. Wellness a relaxační filozofie Vás bude doprovázet na každém kroku: zní příjemná hudba, hoří vonné svíčky a vstřícný personál je vám vždy po ruce.

Součástí hotelu je MediRelaxCentrum, kde mohou hosté využít kromě mnoha druhů masáží a koupelí s inovativními přísadami i největší novinky světa wellness jako infrakabina nebo parní kabina nebo také masáž horkými kameny, která svými účinky dokáže uspokojit i ty nejnáročnější.

Tato masáž vychází z učení o energetických drahách v lidském těle, meridiánech. Určitě si dokážete představit, jak příjemné je cítit teplo pravých lávových kamenů, které se pokládají na jednotlivá energetická centra těla a svojí vibrací a teplem uvolňují energetické dráhy ve Vašem těle.

Ojedinělou nabídkou hotelu je tzv. medový balíček, což je exkluzivní spojení medových procedur se specialitami na bázi medu. Med zjemní vaši kůži a bude blahodárně bude působit na vaše duševní rozpoložení. Jako pozornost hosté obdrží malý dárek, a to pravou medovinu, které vás zahřeje během dlouhých zimních večerů.

Hotel Ambiente, to je oáza klidu a rovnováhy, která vás jistě příjemně překvapí svými službami, atmosférou a  personálem. Rádi se sem budete vracet.

Cena vybrané procedury: Medový klasik (zahrnuje také ubytování na dvě noci) – 4500 Kč

Adresa: Wellness & Spa Hotel Ambiente, Moravská 1A, 360 01 Karlovy Vary
Telefon: 353 365 111
E-mail: info@premium-hotels.com

Tento článek je částí článku pro magazín Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.