www.relaxuj.cz
>
>

Medové pokušení v Karlových Varech

Medové pokušení v Karlových Varech
, , článek
V tomto světoznámém lázeňském městě s bohatou historií na vás čekají profesionálové, jež vám vyjdou vstříc v jakémkoli ohledu. Luxus a nejmodernější wellness, ale také lázeňství a tradice, to jsou Karlovy Vary.
K oblíbeným
reklama
Toužíte-li po opravdovém luxusu spojeném s lázeňskou tradicí, pak Karlovy Vary budou tou pravou volbou. V tomto světoznámém lázeňském městě s bohatou historií na vás čekají profesionálové, jež vám vyjdou vstříc v jakémkoli ohledu. Luxus a nejmodernější wellness, ale také lázeňství a tradice, to jsou Karlovy Vary.

Doporučujeme hotel Ambiente, který leží v centru lázeňské části města. Wellness a relaxační filozofie Vás bude doprovázet na každém kroku: zní příjemná hudba, hoří vonné svíčky a vstřícný personál je vám vždy po ruce.

Součástí hotelu je MediRelaxCentrum, kde mohou hosté využít kromě mnoha druhů masáží a koupelí s inovativními přísadami i největší novinky světa wellness jako infrakabina nebo parní kabina nebo také masáž horkými kameny, která svými účinky dokáže uspokojit i ty nejnáročnější.

Tato masáž vychází z učení o energetických drahách v lidském těle, meridiánech. Určitě si dokážete představit, jak příjemné je cítit teplo pravých lávových kamenů, které se pokládají na jednotlivá energetická centra těla a svojí vibrací a teplem uvolňují energetické dráhy ve Vašem těle.

Ojedinělou nabídkou hotelu je tzv. medový balíček, což je exkluzivní spojení medových procedur se specialitami na bázi medu. Med zjemní vaši kůži a bude blahodárně bude působit na vaše duševní rozpoložení. Jako pozornost hosté obdrží malý dárek, a to pravou medovinu, které vás zahřeje během dlouhých zimních večerů.

Hotel Ambiente, to je oáza klidu a rovnováhy, která vás jistě příjemně překvapí svými službami, atmosférou a  personálem. Rádi se sem budete vracet.

Cena vybrané procedury: Medový klasik (zahrnuje také ubytování na dvě noci) – 4500 Kč

Adresa: Wellness & Spa Hotel Ambiente, Moravská 1A, 360 01 Karlovy Vary
Telefon: 353 365 111
E-mail: info@premium-hotels.com

Tento článek je částí článku pro magazín Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová