www.relaxuj.cz
>

Máte rádi čokoládu? Nechte ji blahodárně působit v Lázních Mšené...

Máte rádi čokoládu? Nechte ji blahodárně působit v Lázních Mšené...
, , článek
Že by čokoláda mohla být vhodná i pro jiné než vnitřní užití? Ano, v lázních Mšené to můžete zažít doslova na vlastní kůži a klidně i se svým partnerem či partnerkou.
K oblíbeným
reklama
Že by čokoláda mohla být vhodná i pro jiné než vnitřní užití? Ano, v lázních Mšené to můžete zažít doslova na vlastní kůži a klidně i se svým partnerem či partnerkou. Čokoládové kosmetické zábaly spočívají v potírání těla devadesátiprocentní čokoládou. Kakaové antioxydanty zpomalují stárnutí pleti a ve spojení se saunou tato procedura bude jedinečným prostředkem pro fyzickou i psychickou regeneraci.

Lázně Mšené, které byly založeny v 18. století, jsou slatinné lázně specializující se zejména na léčení pohybového ústrojí. Kromě klasických léčebných lázeňských pobytů a této čokoládové speciality nabízejí také beauty program pro ženy, víkend pro manažery nebo regenerační pobyt.

Lázně Mšené, to jsou lázně, kde na vás dýchne více než 200 let lázeňské tradice v kombinaci s rodinnou atmosférou a neustálou snahou jít s dobou. Mezi zdejší balneoprocedury patří různé druhy koupelí, zábalů a masáží. Kupříkladu Mšenská perlivá bylinná koupel, zábal z mořského bahna nebo ozónová masáž.
Lázně Mšené jsou blízko Prahy, jsou moderní a svým klientům vycházejí maximálně vstříc. Jejich cílem je to, aby pobyt v Mšených lázních byl opravdovým regeneračním zážitkem a zdrojem energie na dlouho dopředu…

Cena vybrané procedury: Čokoládový zábal (cca 2 hodiny) – 500 Kč

Adresa: Lázně Mšené, a.s., Lázeňská 62, 411 19 Mšené lázně
Telefon: 416 866 007
Email: lazne@msene.cz
Web: http://www.msene.cz/

Tento článek je částí článku pro magazínu Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová