Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Máte rádi čokoládu? Nechte ji blahodárně působit v Lázních Mšené...

7.12.2006, Tereza Semotamová, článek
Že by čokoláda mohla být vhodná i pro jiné než vnitřní užití? Ano, v lázních Mšené to můžete zažít doslova na vlastní kůži a klidně i se svým partnerem či partnerkou.
Že by čokoláda mohla být vhodná i pro jiné než vnitřní užití? Ano, v lázních Mšené to můžete zažít doslova na vlastní kůži a klidně i se svým partnerem či partnerkou. Čokoládové kosmetické zábaly spočívají v potírání těla devadesátiprocentní čokoládou. Kakaové antioxydanty zpomalují stárnutí pleti a ve spojení se saunou tato procedura bude jedinečným prostředkem pro fyzickou i psychickou regeneraci.

Lázně Mšené, které byly založeny v 18. století, jsou slatinné lázně specializující se zejména na léčení pohybového ústrojí. Kromě klasických léčebných lázeňských pobytů a této čokoládové speciality nabízejí také beauty program pro ženy, víkend pro manažery nebo regenerační pobyt.

Lázně Mšené, to jsou lázně, kde na vás dýchne více než 200 let lázeňské tradice v kombinaci s rodinnou atmosférou a neustálou snahou jít s dobou. Mezi zdejší balneoprocedury patří různé druhy koupelí, zábalů a masáží. Kupříkladu Mšenská perlivá bylinná koupel, zábal z mořského bahna nebo ozónová masáž.
Lázně Mšené jsou blízko Prahy, jsou moderní a svým klientům vycházejí maximálně vstříc. Jejich cílem je to, aby pobyt v Mšených lázních byl opravdovým regeneračním zážitkem a zdrojem energie na dlouho dopředu…

Cena vybrané procedury: Čokoládový zábal (cca 2 hodiny) – 500 Kč

Adresa: Lázně Mšené, a.s., Lázeňská 62, 411 19 Mšené lázně
Telefon: 416 866 007
Email: lazne@msene.cz
Web: http://www.msene.cz/

Tento článek je částí článku pro magazínu Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.