www.relaxuj.cz
>

Máte rádi čokoládu? Nechte ji blahodárně působit v Lázních Mšené...

Máte rádi čokoládu? Nechte ji blahodárně působit v Lázních Mšené...
, , článek
Že by čokoláda mohla být vhodná i pro jiné než vnitřní užití? Ano, v lázních Mšené to můžete zažít doslova na vlastní kůži a klidně i se svým partnerem či partnerkou.
K oblíbeným
reklama
Že by čokoláda mohla být vhodná i pro jiné než vnitřní užití? Ano, v lázních Mšené to můžete zažít doslova na vlastní kůži a klidně i se svým partnerem či partnerkou. Čokoládové kosmetické zábaly spočívají v potírání těla devadesátiprocentní čokoládou. Kakaové antioxydanty zpomalují stárnutí pleti a ve spojení se saunou tato procedura bude jedinečným prostředkem pro fyzickou i psychickou regeneraci.

Lázně Mšené, které byly založeny v 18. století, jsou slatinné lázně specializující se zejména na léčení pohybového ústrojí. Kromě klasických léčebných lázeňských pobytů a této čokoládové speciality nabízejí také beauty program pro ženy, víkend pro manažery nebo regenerační pobyt.

Lázně Mšené, to jsou lázně, kde na vás dýchne více než 200 let lázeňské tradice v kombinaci s rodinnou atmosférou a neustálou snahou jít s dobou. Mezi zdejší balneoprocedury patří různé druhy koupelí, zábalů a masáží. Kupříkladu Mšenská perlivá bylinná koupel, zábal z mořského bahna nebo ozónová masáž.
Lázně Mšené jsou blízko Prahy, jsou moderní a svým klientům vycházejí maximálně vstříc. Jejich cílem je to, aby pobyt v Mšených lázních byl opravdovým regeneračním zážitkem a zdrojem energie na dlouho dopředu…

Cena vybrané procedury: Čokoládový zábal (cca 2 hodiny) – 500 Kč

Adresa: Lázně Mšené, a.s., Lázeňská 62, 411 19 Mšené lázně
Telefon: 416 866 007
Email: lazne@msene.cz
Web: http://www.msene.cz/

Tento článek je částí článku pro magazínu Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.
Nejnovější články
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala