Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Masáž jako na břehu moře

2.5.2006, FIA , článek
PR článek – Vyzkoušeli jsme masážní kabinu pro relaxaci svalů, detoxikaci těla i kvalitní odpočinek. Mořské pohlazení prostřednictvím suché vodní masáže. Stačí zavřít oči a zaposlouchat se do šumění mořských vln.

Relaxační kabina


Jestli se těšíte na léto a koupání tak jako já, musím vám doporučit masáž skoro jako z mořských vln. Relaxaci, vskutku královskou, vám poskytne vodní regenerační masáž. Za všemi těmi báječnými pocity ovšem nemusíte cestovat až k moři a namáčet se ve vodě. Jedná se o tzv. novou generaci suché vodní masáže dostupnou i u nás.
Kde byla spatřena?


Na trhu je relaxační masážní kabina, která prostřednictvím pulsace vodního tlaku přes voděvzdornou folii provede masáž celého vašeho těla nebo jen cílenou masáž jeho některé části. Na předvedení relaxační kabiny na vlastní kůži jsem se opravdu těšila a musím přiznat, že kromě zvědavosti mne k tomu vedlo hlavně vlastní tělo, zmučené celodenním pochodem po expozici mezinárodní výstavy. Na veletrhu Mobitex, který nedávno proběhl v Brně, jsem měla možnost vyzkoušet jeden z programů oné 265 cm dlouhé, 110 cm široké a 270 kg vážící kabiny.


Jaký pocit vyvolala?


Program (pro účely prezentace) trval pouhých několik minut. Zážitek však stál za to. Uklidňující relaxační hudba mi broukala do sluchátek a pulsující, ale zkrocená voda, mi masírovala tělo. Chvílemi jsem sundávala sluchátka, abych si vychutnala zvuky, jež voda vydává. Připomínaly mi totiž mořský příboj, a to je určitě jeden z nejpůsobivějších přírodních hlasů, jaké znám. Byl to skutečně báječný pocit i zážitek a po skončení oné krátké procedury se mi ani nechtělo vracet zpět do každodenní reality.Pokud i vy chcete zažít něco takového, můžete si pohodlí vodních masážních trysek vychutnat oblečení, v soukromí a bez přímého kontaktu s vodou. Pečovat o vás bude 28 počítačově řízených trysek, jenž provádí simulaci ruční masáže a přitom se vás nemusí nikdo ani dotknout, to vše lze podniknout, pro utišení bolesti a zmírnění napětí svalů. Váš komfort zaručí elektronicky ovládaný kryt kabiny umožňující snadné spočinutí na podložce. Voděodolná zábranná folie se přizpůsobuje uživateli tak, aby poskytla příjemný pocit z celkové povrchové masáže vždy na všech stranách těla.


Komu a kdy může prospívat?


Relaxační masážní kabina bude prospěšná vždy, když budete potřebovat:
  • intenzivní masáž pro povzbuzení těla
  • stimulaci zad, krku a ramenou
  • masáž skupiny svalů
  • povzbuzuje a aktivuje lymfatický systém
  • a samozřejmě dokáže tělo jak povzbudit, tak uklidnit.
  • v neposlední řadě má význam v boji proti celulitidě a zabraňuje ukládání tukových polštářů


Trocha technických údajů


Pulsující vodní trysky jsou nastavitelné a pro maximální efekt může být pulsace proměnlivá nezávisle na tlaku vody. Provozní napětí je 220 – 230 V, 50/60 Hz, 14 Amper. Frekvence pohybu trysek je definována od 2 cyklů za vteřinu, až po 15 cyklů za vteřinu. Nastavení času masáže začíná na 2 minutách.
Kam se vypravit pro více informací nebo přímo na prezentaci?


Společnost, která masážní relaxační kabinu představila, nabízí možnost prohlídky i předvedení ve svém sídle. Pro ty, kteří chtějí onen elektronicko-masážní zázrak vyzkoušet, nabízím kontakt:


I.B.C. a.s. PACOV, 395 01, ul. Žižkova 1089.
  • Telefonicky si můžete dohodnout osobní schůzku s prezentací celého zařízení, a to na čísle: 565 444 266, 569 579 040, 728 932 219,
  • popřípadě pošlete e-mail na adresu: rvymazal@ibc-pacov.cz.

Pokud ovšem nechcete investovat do tohoto zařízení nebo nemáte dostatek prostoru pro jeho umístění, zkuste vyhledat nejbližší relaxační centrum a poptat se, zda podobné kabiny neprovozují. Přeji vám úžasný a dlouhotrvající zážitek.

Tento článek je PR prezentací.