www.relaxuj.cz

Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit

Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
, , inzerce
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
K oblíbeným
Redakce Relaxuj není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.
 
Opakovaná mírná zátěž organizmu formou přehřátí na 39°C, vystřídaného prudkým zchlazením, přispívá ke snížení únavy svalstva, k rozproudění krevního oběhu a lymfatického systému, posílení imunity a zpomalení stárnutí. V průběhu pobytu v sauně se z organizmu vyplaví toxiny a metabolický odpad. Saunování přispívá také ke zlepšení fyzické kondice, uvolnění psychiky a má silný relaxační účinek.
 
Infrasauna je ideální domácí wellness centrum. Velkou výhodou jsou kompaktní rozměry, díky kterým je možné infrasaunu umístit i do malého bytu. Zajímavá je i velmi nízká energetická náročnost – jedno saunování v infrasauně je energeticky srovnatelné se spotřebou napařovací žehličky. Nemusíte se tedy obávat, že se vám relaxace v sauně prodraží díky poplatkům za elektrickou energii. Oceníte také přijatelnou cenu a jednoduchou montáž – infrasaunu složí a zprovozní dvě osoby během jedné až dvou hodin. Není nutné objednávat k montáži žádné řemeslníky.
 
Zdroj obrázku: Pixabay.com
 
Při výběru infrasauny se setkáte s nabídkou modelů pro jednoho i různé varianty saun pro více osob, pokud máte dostatek prostoru a hledáte saunu pro relaxaci celé rodiny. Větší infrasauny jsou příležitostí pro saunování společně s dětmi, které si díky tomu zvyknou na pravidelnou relaxaci. Skvělé je i saunování s přáteli, za kterým už nebudete muset jezdit někam do wellness centra. Naopak, saunovací večírky pro přátele můžete organizovat v pohodlí domova.
 
Relaxaci v infrasauně si můžete ozvláštnit pomocí vonných esencí, které se nakapou do odpařovacích mističek. Působením tepla se do vzduchu uvolňuje vůně esenciálních olejů, která promění saunování na aromaterapeutický zážitek.

Zdroj obrázku: Marimex.cz
 
Interiér infrasauny je možné vybavit konektory pro připojení mp3 přehrávače nebo mobilu. Audiosystém tak pomocí relaxační hudby posune vaše saunování na vyšší úroveň.
 
Další vychytávkou pro vylepšení infrasauny je ionizátor vzduchu, který vzduch v sauně obohatí o záporně nabité ionty. Takto upravený vzduch podporuje krevní oběh a tvorbu kyslíku v tkáních. Současně likviduje viry, bakterie a plísně, takže zmírňuje alergie. K dispozici jsou i speciální voňavé náplně do ionizátoru, které saunování promění na zážitek. Ten můžete ještě vylepšit použitím saunových solných lamp a světelnou terapií ve formě barevného LED osvětlení.
 
Pokud se rozhodnete pořídit si domů infrasaunu, zkuste navštívit Sauna Centrum MARIMEX, kde si můžete infrasaunu také vyzkoušet a vybrat si ten nejvhodnější model, který bude plně vyhovovat vašim představám o rodinné relaxaci.
reklama
Nejnovější články
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek