www.relaxuj.cz
>
>

Hlasujte o nejlepší kreslené EKOfóry!

, , článek
Ekofór, to je životní prostředí v kreslených vtipech dětí a dospělých. Zúčastnit se můžete hlasování o Cenu veřejnosti.
K oblíbeným
reklama
Třetí ročník soutěže v tvorbě vtipných výtvarných děl s tematikou životního prostředí, Ekofór 2006, vyhlášený Hnutím Brontosaurus, byl uzavřen. Nejlepší práce uvidíte v internetové galerii, a  zapojit se můžete i do on-line hlasování o Cenu veřejnosti Ekofóru 2006. Hlasovat může až do konce srpna každý, podmínkou je pouze uvést platný email.Do uzávěrky, která proběhla 14. 4. 2006, přišlo v kategorii:

Ještěrka (kreslené vtipy autorů do 15 let) úctyhodných 487 kreslených vtipů,

Veleještěr 98 vtipů (autoři nad 15 let)

Lochneska (fotofór a fotomontáž) 37 vtipů. Z tohoto množství jsme vybrali v každé kategorii 25 vtipů, které se kvalifikovaly do dalšího boje.

V úterý 16. 5. 2006 se sešla odborná porota složená ze zástupců několika ekologických organizací, ministerstva životního prostředí a České unie karikaturistů, aby určila vítěze odborné poroty. Výsledky jsou však prozatím tajné a budou zveřejněny až na slavnostním vyhlášení na Mohelnickém dostavníku.


Kdy se dozvíte výsledky?Vyhlášení výsledků proběhne na festivalu Mohelnický dostavník v Mohelnici u Olomouce 2. 9. 2006. Vtipy hodnotí jak odborná porota, tak i široká veřejnost a na vítěze čekají poznávací zájezdy a další zajímavé ceny. Soutěž probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva Životního prostředí.

S ekofórem se můžete setkat v průbehu celého roku, a to na výstavách po celé České republice.


Nejbližší výstavy


26.- 28. 5. Bambiriáda Brno
28. 7.- 13. 8. Prázdniny v Telči

Máte-li zájem realizovat výstavu Ekofóru 2006, napište nám na adresu ekofor@brontosaurus.cz, volné termíny jsou ještě k dispozici:-).

Martin Perlík,
Hnutí Brontosaurus
reklama
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala