www.relaxuj.cz
>
>

Hlasujte o nejlepší kreslené EKOfóry!

, , článek
Ekofór, to je životní prostředí v kreslených vtipech dětí a dospělých. Zúčastnit se můžete hlasování o Cenu veřejnosti.
K oblíbeným
reklama
Třetí ročník soutěže v tvorbě vtipných výtvarných děl s tematikou životního prostředí, Ekofór 2006, vyhlášený Hnutím Brontosaurus, byl uzavřen. Nejlepší práce uvidíte v internetové galerii, a  zapojit se můžete i do on-line hlasování o Cenu veřejnosti Ekofóru 2006. Hlasovat může až do konce srpna každý, podmínkou je pouze uvést platný email.Do uzávěrky, která proběhla 14. 4. 2006, přišlo v kategorii:

Ještěrka (kreslené vtipy autorů do 15 let) úctyhodných 487 kreslených vtipů,

Veleještěr 98 vtipů (autoři nad 15 let)

Lochneska (fotofór a fotomontáž) 37 vtipů. Z tohoto množství jsme vybrali v každé kategorii 25 vtipů, které se kvalifikovaly do dalšího boje.

V úterý 16. 5. 2006 se sešla odborná porota složená ze zástupců několika ekologických organizací, ministerstva životního prostředí a České unie karikaturistů, aby určila vítěze odborné poroty. Výsledky jsou však prozatím tajné a budou zveřejněny až na slavnostním vyhlášení na Mohelnickém dostavníku.


Kdy se dozvíte výsledky?Vyhlášení výsledků proběhne na festivalu Mohelnický dostavník v Mohelnici u Olomouce 2. 9. 2006. Vtipy hodnotí jak odborná porota, tak i široká veřejnost a na vítěze čekají poznávací zájezdy a další zajímavé ceny. Soutěž probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva Životního prostředí.

S ekofórem se můžete setkat v průbehu celého roku, a to na výstavách po celé České republice.


Nejbližší výstavy


26.- 28. 5. Bambiriáda Brno
28. 7.- 13. 8. Prázdniny v Telči

Máte-li zájem realizovat výstavu Ekofóru 2006, napište nám na adresu ekofor@brontosaurus.cz, volné termíny jsou ještě k dispozici:-).

Martin Perlík,
Hnutí Brontosaurus
Nejnovější články
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová