www.relaxuj.cz
>
>

Hlasujte o nejlepší kreslené EKOfóry!

, , článek
Ekofór, to je životní prostředí v kreslených vtipech dětí a dospělých. Zúčastnit se můžete hlasování o Cenu veřejnosti.
K oblíbeným
reklama
Třetí ročník soutěže v tvorbě vtipných výtvarných děl s tematikou životního prostředí, Ekofór 2006, vyhlášený Hnutím Brontosaurus, byl uzavřen. Nejlepší práce uvidíte v internetové galerii, a  zapojit se můžete i do on-line hlasování o Cenu veřejnosti Ekofóru 2006. Hlasovat může až do konce srpna každý, podmínkou je pouze uvést platný email.Do uzávěrky, která proběhla 14. 4. 2006, přišlo v kategorii:

Ještěrka (kreslené vtipy autorů do 15 let) úctyhodných 487 kreslených vtipů,

Veleještěr 98 vtipů (autoři nad 15 let)

Lochneska (fotofór a fotomontáž) 37 vtipů. Z tohoto množství jsme vybrali v každé kategorii 25 vtipů, které se kvalifikovaly do dalšího boje.

V úterý 16. 5. 2006 se sešla odborná porota složená ze zástupců několika ekologických organizací, ministerstva životního prostředí a České unie karikaturistů, aby určila vítěze odborné poroty. Výsledky jsou však prozatím tajné a budou zveřejněny až na slavnostním vyhlášení na Mohelnickém dostavníku.


Kdy se dozvíte výsledky?Vyhlášení výsledků proběhne na festivalu Mohelnický dostavník v Mohelnici u Olomouce 2. 9. 2006. Vtipy hodnotí jak odborná porota, tak i široká veřejnost a na vítěze čekají poznávací zájezdy a další zajímavé ceny. Soutěž probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva Životního prostředí.

S ekofórem se můžete setkat v průbehu celého roku, a to na výstavách po celé České republice.


Nejbližší výstavy


26.- 28. 5. Bambiriáda Brno
28. 7.- 13. 8. Prázdniny v Telči

Máte-li zájem realizovat výstavu Ekofóru 2006, napište nám na adresu ekofor@brontosaurus.cz, volné termíny jsou ještě k dispozici:-).

Martin Perlík,
Hnutí Brontosaurus
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová