Články
Doporučení  |  Diskuze
Cestování
Gurmán
Lázně
Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování
Styl a vzhled
Ostatní
O nás
Napište nám
Relaxuj na Facebooku
Relaxuj na Twitteru

Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou

, , článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Podle United Nations World Happiness Report 2019 se Finsko opět stalo nejšťastnějším národem na světě. Podle vlastních slov Finů za to může krásná příroda a fakt, že zatímco lidé v mnoha zemích při problémech letí za psychologem, Fin nazuje gumáky a jde do přírody. Země se tak nyní rozhodla, že tyto zážitky zprostředkuje i jiným, takže pokud se chcete zdarma dostat do Finska na krátký odpočinek a relax, můžete. Na stránce rentafinn.com se můžete přihlásit do soutěže se zajímavým názvem Rent a Finn, aneb "najmi si svého Fina".
 
Finsko
 
zdroj: DigiTrail Finland [public domain], přes Flickr
 
Celkem se do projektu zapojilo 8 Finů (případně dvojic), které budou výhercům soutěže průvodci po krajině. To může zahrnovat výlety do hor, návštěvu jezer, rybaření, sběr lesních plodů, saunování a mnoho dalších aktivit. Vaším úkolem je jen natočit krátké video o tom, kdo jste, jaký máte vztah k přírodě a proč byste chtěli navštívit Finsko. Poté stačí vyplnit formulář a odeslat jej do 14. dubna 2019.
 
Jezero ve Finsku
 
autor: SeppVei [Public domain]
 
Porota pak vybere 8 šťastných, které v průběhu letošního léta pozve do Finska na 3denní dovolenou, přičemž jim zaplatí i všechny výlohy. Má to však jeden háček, tyto návštěvy se budou filmovat a záběry pak mohou být použity pro další marketingové účely pro Visit Finland. Pokud budete chtít, v cestování po Finsku můžete samozřejmě pokračovat, ale už na své vlastní náklady. A pokud nechcete být součástí reklamní kampaně, můžete si do Finska zajet i sami i bez soutěže.
 
 Vývoj ceny testovaného produktu: