www.relaxuj.cz
>
>

Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou

Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
, , článek
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
K oblíbeným
Podle United Nations World Happiness Report 2019 se Finsko opět stalo nejšťastnějším národem na světě. Podle vlastních slov Finů za to může krásná příroda a fakt, že zatímco lidé v mnoha zemích při problémech letí za psychologem, Fin nazuje gumáky a jde do přírody. Země se tak nyní rozhodla, že tyto zážitky zprostředkuje i jiným, takže pokud se chcete zdarma dostat do Finska na krátký odpočinek a relax, můžete. Na stránce rentafinn.com se můžete přihlásit do soutěže se zajímavým názvem Rent a Finn, aneb "najmi si svého Fina".
 
Finsko
 
zdroj: DigiTrail Finland [public domain], přes Flickr
 
Celkem se do projektu zapojilo 8 Finů (případně dvojic), které budou výhercům soutěže průvodci po krajině. To může zahrnovat výlety do hor, návštěvu jezer, rybaření, sběr lesních plodů, saunování a mnoho dalších aktivit. Vaším úkolem je jen natočit krátké video o tom, kdo jste, jaký máte vztah k přírodě a proč byste chtěli navštívit Finsko. Poté stačí vyplnit formulář a odeslat jej do 14. dubna 2019.
 
Jezero ve Finsku
 
autor: SeppVei [Public domain]
 
Porota pak vybere 8 šťastných, které v průběhu letošního léta pozve do Finska na 3denní dovolenou, přičemž jim zaplatí i všechny výlohy. Má to však jeden háček, tyto návštěvy se budou filmovat a záběry pak mohou být použity pro další marketingové účely pro Visit Finland. Pokud budete chtít, v cestování po Finsku můžete samozřejmě pokračovat, ale už na své vlastní náklady. A pokud nechcete být součástí reklamní kampaně, můžete si do Finska zajet i sami i bez soutěže.
 
 Vývoj ceny testovaného produktu:
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář