www.relaxuj.cz
>
>

Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou

Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
, , článek
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
K oblíbeným
reklama
Podle United Nations World Happiness Report 2019 se Finsko opět stalo nejšťastnějším národem na světě. Podle vlastních slov Finů za to může krásná příroda a fakt, že zatímco lidé v mnoha zemích při problémech letí za psychologem, Fin nazuje gumáky a jde do přírody. Země se tak nyní rozhodla, že tyto zážitky zprostředkuje i jiným, takže pokud se chcete zdarma dostat do Finska na krátký odpočinek a relax, můžete. Na stránce rentafinn.com se můžete přihlásit do soutěže se zajímavým názvem Rent a Finn, aneb "najmi si svého Fina".
 
Finsko
 
zdroj: DigiTrail Finland [public domain], přes Flickr
 
Celkem se do projektu zapojilo 8 Finů (případně dvojic), které budou výhercům soutěže průvodci po krajině. To může zahrnovat výlety do hor, návštěvu jezer, rybaření, sběr lesních plodů, saunování a mnoho dalších aktivit. Vaším úkolem je jen natočit krátké video o tom, kdo jste, jaký máte vztah k přírodě a proč byste chtěli navštívit Finsko. Poté stačí vyplnit formulář a odeslat jej do 14. dubna 2019.
 
Jezero ve Finsku
 
autor: SeppVei [Public domain]
 
Porota pak vybere 8 šťastných, které v průběhu letošního léta pozve do Finska na 3denní dovolenou, přičemž jim zaplatí i všechny výlohy. Má to však jeden háček, tyto návštěvy se budou filmovat a záběry pak mohou být použity pro další marketingové účely pro Visit Finland. Pokud budete chtít, v cestování po Finsku můžete samozřejmě pokračovat, ale už na své vlastní náklady. A pokud nechcete být součástí reklamní kampaně, můžete si do Finska zajet i sami i bez soutěže.
 
 Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová
Být při práci kreativní? Údajně byste neměli poslouchat hudbu Být při práci kreativní? Údajně byste neměli poslouchat hudbu
Pokud při práci rádi posloucháte hudbu a jde o práci kreativní, možná byste měli zvážit, zda při ní poslouchat hudbu nebo nikoli. Vědci z několika univerzit totiž nově tvrdí, že poslouchání hudby negativně ovlivňuje verbální kreativní výkony.
5.3.2019, článek, Milan Šurkala