www.relaxuj.cz
>

FESTWINE - večer s 350 vzorky vín a cimbálovou muzikou

FESTWINE - večer s 350 vzorky vín a cimbálovou muzikou
, , článek
Letos pořádá VINNÁ GALERIE již čtvrtý ročník mezinárodní soutěže vín FESTWINE, který je počtem přihlášených vzorků rekordní – je jich totiž přes 350. Přijďte je všechny ochutnat! Vyhlášení výsledků soutěže vín se bude konat 29. května 2008 v prostorách Vaňkovky - slévárny.
K oblíbeným
reklama
Další ročník Mezinárodní soutěže vín FESTWINE 2008 právě probíhá. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže FESTWINE a předávání ocenění s kulturním programem a ochutnávkou všech přihlášených vzorků vín se uskuteční ve čtvrtek 29. května 2008 od 18 hodin v Kulturním centru Slévárna v Galerii Vaňkovka (vchod naproti Wannieck Gallery) v Brně. Pro naši pohodu bude také venku připraveno zastřešené posezení. Občerstvení zajištěno. Všichni příchozí obdrží katalog s výsledky soutěže.

Přítomni budou účastníci soutěže, pozvaná odborná i laická veřejnost, hosté z řad kulturního a veřejného života a zástupci médií. Ceny budou předávat ředitel Vinařského fondu Jaroslav Machovec a ředitel Národního vinařského centra Pavel Krška. Večera se také zúčastní tvůrci a herci velmi úspěšné poetické komedie z vinařského prostředí BOBULE, která je letos zatím absolutně nejnavštěvovanějším filmem v českých kinech.

Večer moderuje Agentura Koráb, která také organizuje večery pro dospělé, karnevaly pro děti, předvánoční a mikulášské besídky,dětské dny aj.
Radim Koráb mob. 608 422 123

VINNÁ GALERIE
Lužánecká 16
Brno 60200
ing.Martina Vicanová
tel.545 210 133
mob.605 702 618
degustace@vinnagalerie.cz

Nejlépe ohodnocená vína: Champion
WinePartners CZ, s.r.o. – Sauvignon Blanc, Saint Clair, Marlborough 2006

Nejlépe hodnocená kolekce vín
Vingal s.r.o. Chardonnay Tapiz 2005
Vingal s.r.o. Chardonnay reserva Tapiz 2004
Vingal s.r.o. Merlot LaGarde 2006
Vingal s.r.o. Malbec LaGarde Altas Cumbres 2006

Pohár za nejvýše hodnocené víno v kategorii vín speciálních – kategorie F
Znovín Znojmo, a.s. – Tramín červený výběr z bobulí 2007
Znovín Znojmo, a.s. – Rulandské šedé vyběr z cibéb 2005
ZD Sedlec – Ryzlink vlašský ledové 2006
Oldřich Drápal – Rulandské šedé slámové 2005

Pohár za nejvýše ohodnocené zahraniční víno
Bon Vivant, s.r.o. Vina Carmen Reserve Syrah 2004

Pohár za nejvýše ohodnocené tuzemské víno
Znovín Znojmo, a.s. – Tramín červený výběr z bobulí 2007

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost a včas se nahlaste přímo ve Vinné galerii nebo na mail či telefon 545 210 133. Lístky doporučujeme zakoupit předem ve Vinné galerii.

Cena v předprodeji 250 Kč.
Cena na místě 300 Kč.

Srdečně zvou organizátoři soutěže – Vinná galerie

Titulní foto: Anka Lazarova
Nejnovější články
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
Včera, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová
Být při práci kreativní? Údajně byste neměli poslouchat hudbu Být při práci kreativní? Údajně byste neměli poslouchat hudbu
Pokud při práci rádi posloucháte hudbu a jde o práci kreativní, možná byste měli zvážit, zda při ní poslouchat hudbu nebo nikoli. Vědci z několika univerzit totiž nově tvrdí, že poslouchání hudby negativně ovlivňuje verbální kreativní výkony.
5.3.2019, článek, Milan Šurkala
Vědci potvrdili svalovou paměť. "Use it or lose it" neplatí Vědci potvrdili svalovou paměť. "Use it or lose it" neplatí
Posilujete a bojíte se toho, že když na chvíli přestanete, veškerá snaha přijde vniveč? Vědci tvrdí, že známé pořekadlo "use it or lose it" zas tak úplně neplatí a opětovné posilování bude jednodušší, než by se mohlo zdát.
27.2.2019, článek, Milan Šurkala