www.relaxuj.cz
>

FESTWINE - večer s 350 vzorky vín a cimbálovou muzikou

FESTWINE - večer s 350 vzorky vín a cimbálovou muzikou
, , článek
Letos pořádá VINNÁ GALERIE již čtvrtý ročník mezinárodní soutěže vín FESTWINE, který je počtem přihlášených vzorků rekordní – je jich totiž přes 350. Přijďte je všechny ochutnat! Vyhlášení výsledků soutěže vín se bude konat 29. května 2008 v prostorách Vaňkovky - slévárny.
K oblíbeným
Další ročník Mezinárodní soutěže vín FESTWINE 2008 právě probíhá. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže FESTWINE a předávání ocenění s kulturním programem a ochutnávkou všech přihlášených vzorků vín se uskuteční ve čtvrtek 29. května 2008 od 18 hodin v Kulturním centru Slévárna v Galerii Vaňkovka (vchod naproti Wannieck Gallery) v Brně. Pro naši pohodu bude také venku připraveno zastřešené posezení. Občerstvení zajištěno. Všichni příchozí obdrží katalog s výsledky soutěže.

Přítomni budou účastníci soutěže, pozvaná odborná i laická veřejnost, hosté z řad kulturního a veřejného života a zástupci médií. Ceny budou předávat ředitel Vinařského fondu Jaroslav Machovec a ředitel Národního vinařského centra Pavel Krška. Večera se také zúčastní tvůrci a herci velmi úspěšné poetické komedie z vinařského prostředí BOBULE, která je letos zatím absolutně nejnavštěvovanějším filmem v českých kinech.

Večer moderuje Agentura Koráb, která také organizuje večery pro dospělé, karnevaly pro děti, předvánoční a mikulášské besídky,dětské dny aj.
Radim Koráb mob. 608 422 123

VINNÁ GALERIE
Lužánecká 16
Brno 60200
ing.Martina Vicanová
tel.545 210 133
mob.605 702 618
degustace@vinnagalerie.cz

Nejlépe ohodnocená vína: Champion
WinePartners CZ, s.r.o. – Sauvignon Blanc, Saint Clair, Marlborough 2006

Nejlépe hodnocená kolekce vín
Vingal s.r.o. Chardonnay Tapiz 2005
Vingal s.r.o. Chardonnay reserva Tapiz 2004
Vingal s.r.o. Merlot LaGarde 2006
Vingal s.r.o. Malbec LaGarde Altas Cumbres 2006

Pohár za nejvýše hodnocené víno v kategorii vín speciálních – kategorie F
Znovín Znojmo, a.s. – Tramín červený výběr z bobulí 2007
Znovín Znojmo, a.s. – Rulandské šedé vyběr z cibéb 2005
ZD Sedlec – Ryzlink vlašský ledové 2006
Oldřich Drápal – Rulandské šedé slámové 2005

Pohár za nejvýše ohodnocené zahraniční víno
Bon Vivant, s.r.o. Vina Carmen Reserve Syrah 2004

Pohár za nejvýše ohodnocené tuzemské víno
Znovín Znojmo, a.s. – Tramín červený výběr z bobulí 2007

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost a včas se nahlaste přímo ve Vinné galerii nebo na mail či telefon 545 210 133. Lístky doporučujeme zakoupit předem ve Vinné galerii.

Cena v předprodeji 250 Kč.
Cena na místě 300 Kč.

Srdečně zvou organizátoři soutěže – Vinná galerie

Titulní foto: Anka Lazarova
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář