www.relaxuj.cz
>
>

Dveře luhačovické Rezidence Ambra se otevřely

Dveře luhačovické Rezidence Ambra se otevřely
, , článek
1.7.2006 zahájila provoz Rezidence Ambra coby zařízení s nadstandardním systémem péče o seniory. V ČR ojedinělý projekt poskytuje dlouhodobé i krátkodobé pobyty v komfortním prostředí doplněné mnoha službami ohledně podpory zdraví a aktivního životního stylu.
K oblíbeným
reklama
Dne 1. července 2006 zahájila v lázeňském městě Luhačovice svůj provoz Rezidence Ambra, která představuje zařízení s nadstandardním systémem péče o seniory. V České republice ojedinělý projekt poskytuje seniorům dlouhodobé i krátkodobé pobyty v komfortním prostředí doplněné širokou škálou služeb, zejména v oblasti podpory zdraví a aktivního životního stylu. Základem celého projektu Rezidence Ambra je ubytování na vysoké úrovni v jednopokojových a dvoupokojových studiích, kvalitní stravovací služby včetně výběrové a dietní stravy, zdravotní služby a rozsáhlý program wellness služeb.

Posláním Rezidence Ambra je nabídnout seniorům aktivní naplnění života s důrazem na vlastní nezávislost a současně zázemí ve formě bydlení s bezvadně fungující infrastrukturou a souvisejícími službami,“ doplňuje Ing. Pavla Koubová, předsedkyně představenstva společnosti LEDAX a. s., která je provozovatelem Rezidence Ambra. „Rezidenti mohou na základě vlastního výběru využívat různé formy rehabilitací, procedur, volnočasových aktivit, vzdělávacích programů či přednášek. Mají příležitost konzultací s lékaři a dalšími odborníky v oblasti výživy a péče o zdraví,“ popisuje rozsah služeb Pavla Koubová.

Rezidence Ambra je umístěna v klidné části Luhačovic. Má k dispozici vlastní prostory pro kulturní a společenské vyžití a pro wellness a relaxaci, jako jsou bazén, balneo provoz či pohybové centrum. „Senioři, kteří mají zájem o dlouhodobý pobyt se mohou rozhodnout také na základě pobytu na zkoušku, v rámci kterého poznají prostředí i personál,“ dodává Pavla Koubová.


Ojedinělým zařízením je vana s magnetickým polem, která je určena pro bylinné, mořské a jiné koupele a zároveň slouží pro muzikoterapii, světelnou terapii a aromaterapii. Foto: FIDES POPULI

Vedle pronájmu bytového studia a služeb s pronájmem spojených, poskytuje Rezidence Ambra velký výběr služeb a to všechno pod jednou střechou. Služby jsou koncipovány tak, aby vybízely k relaxaci, zábavě, činorodé činnosti, sebevzdělávání, péči o zdraví a vitalitu. Poskytování služeb je zajištěno zaměstnanci, kteří jsou pečlivě vybráni s vysokou odbornou úrovní v oblasti stravování, zdravotnictví, ošetřovatelství, sociální péče, vzdělávání, cestování a kultury.

Druhou oblastí, které se Rezidence Ambra věnuje, jsou krátkodobé pobyty s nabídkou speciálních balíčků wellness a relaxačních služeb. Tyto na míru připravené programy jsou určeny pro jiné skupiny klientů, např. pro ženy či firemní klientelu. Třetí oblastí je potom nabídka konferenčních a vzdělávacích služeb.

Foto: FIDES POPULI
Nejnovější články
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová