Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Dveře luhačovické Rezidence Ambra se otevřely

25.7.2006, Relaxuj -REL-, článek
1.7.2006 zahájila provoz Rezidence Ambra coby zařízení s nadstandardním systémem péče o seniory. V ČR ojedinělý projekt poskytuje dlouhodobé i krátkodobé pobyty v komfortním prostředí doplněné mnoha službami ohledně podpory zdraví a aktivního životního stylu.
Dne 1. července 2006 zahájila v lázeňském městě Luhačovice svůj provoz Rezidence Ambra, která představuje zařízení s nadstandardním systémem péče o seniory. V České republice ojedinělý projekt poskytuje seniorům dlouhodobé i krátkodobé pobyty v komfortním prostředí doplněné širokou škálou služeb, zejména v oblasti podpory zdraví a aktivního životního stylu. Základem celého projektu Rezidence Ambra je ubytování na vysoké úrovni v jednopokojových a dvoupokojových studiích, kvalitní stravovací služby včetně výběrové a dietní stravy, zdravotní služby a rozsáhlý program wellness služeb.

Posláním Rezidence Ambra je nabídnout seniorům aktivní naplnění života s důrazem na vlastní nezávislost a současně zázemí ve formě bydlení s bezvadně fungující infrastrukturou a souvisejícími službami,“ doplňuje Ing. Pavla Koubová, předsedkyně představenstva společnosti LEDAX a. s., která je provozovatelem Rezidence Ambra. „Rezidenti mohou na základě vlastního výběru využívat různé formy rehabilitací, procedur, volnočasových aktivit, vzdělávacích programů či přednášek. Mají příležitost konzultací s lékaři a dalšími odborníky v oblasti výživy a péče o zdraví,“ popisuje rozsah služeb Pavla Koubová.

Rezidence Ambra je umístěna v klidné části Luhačovic. Má k dispozici vlastní prostory pro kulturní a společenské vyžití a pro wellness a relaxaci, jako jsou bazén, balneo provoz či pohybové centrum. „Senioři, kteří mají zájem o dlouhodobý pobyt se mohou rozhodnout také na základě pobytu na zkoušku, v rámci kterého poznají prostředí i personál,“ dodává Pavla Koubová.


Ojedinělým zařízením je vana s magnetickým polem, která je určena pro bylinné, mořské a jiné koupele a zároveň slouží pro muzikoterapii, světelnou terapii a aromaterapii. Foto: FIDES POPULI

Vedle pronájmu bytového studia a služeb s pronájmem spojených, poskytuje Rezidence Ambra velký výběr služeb a to všechno pod jednou střechou. Služby jsou koncipovány tak, aby vybízely k relaxaci, zábavě, činorodé činnosti, sebevzdělávání, péči o zdraví a vitalitu. Poskytování služeb je zajištěno zaměstnanci, kteří jsou pečlivě vybráni s vysokou odbornou úrovní v oblasti stravování, zdravotnictví, ošetřovatelství, sociální péče, vzdělávání, cestování a kultury.

Druhou oblastí, které se Rezidence Ambra věnuje, jsou krátkodobé pobyty s nabídkou speciálních balíčků wellness a relaxačních služeb. Tyto na míru připravené programy jsou určeny pro jiné skupiny klientů, např. pro ženy či firemní klientelu. Třetí oblastí je potom nabídka konferenčních a vzdělávacích služeb.

Foto: FIDES POPULI