www.relaxuj.cz
>
>

Dveře luhačovické Rezidence Ambra se otevřely

Dveře luhačovické Rezidence Ambra se otevřely
, , článek
1.7.2006 zahájila provoz Rezidence Ambra coby zařízení s nadstandardním systémem péče o seniory. V ČR ojedinělý projekt poskytuje dlouhodobé i krátkodobé pobyty v komfortním prostředí doplněné mnoha službami ohledně podpory zdraví a aktivního životního stylu.
K oblíbeným
reklama
Dne 1. července 2006 zahájila v lázeňském městě Luhačovice svůj provoz Rezidence Ambra, která představuje zařízení s nadstandardním systémem péče o seniory. V České republice ojedinělý projekt poskytuje seniorům dlouhodobé i krátkodobé pobyty v komfortním prostředí doplněné širokou škálou služeb, zejména v oblasti podpory zdraví a aktivního životního stylu. Základem celého projektu Rezidence Ambra je ubytování na vysoké úrovni v jednopokojových a dvoupokojových studiích, kvalitní stravovací služby včetně výběrové a dietní stravy, zdravotní služby a rozsáhlý program wellness služeb.

Posláním Rezidence Ambra je nabídnout seniorům aktivní naplnění života s důrazem na vlastní nezávislost a současně zázemí ve formě bydlení s bezvadně fungující infrastrukturou a souvisejícími službami,“ doplňuje Ing. Pavla Koubová, předsedkyně představenstva společnosti LEDAX a. s., která je provozovatelem Rezidence Ambra. „Rezidenti mohou na základě vlastního výběru využívat různé formy rehabilitací, procedur, volnočasových aktivit, vzdělávacích programů či přednášek. Mají příležitost konzultací s lékaři a dalšími odborníky v oblasti výživy a péče o zdraví,“ popisuje rozsah služeb Pavla Koubová.

Rezidence Ambra je umístěna v klidné části Luhačovic. Má k dispozici vlastní prostory pro kulturní a společenské vyžití a pro wellness a relaxaci, jako jsou bazén, balneo provoz či pohybové centrum. „Senioři, kteří mají zájem o dlouhodobý pobyt se mohou rozhodnout také na základě pobytu na zkoušku, v rámci kterého poznají prostředí i personál,“ dodává Pavla Koubová.


Ojedinělým zařízením je vana s magnetickým polem, která je určena pro bylinné, mořské a jiné koupele a zároveň slouží pro muzikoterapii, světelnou terapii a aromaterapii. Foto: FIDES POPULI

Vedle pronájmu bytového studia a služeb s pronájmem spojených, poskytuje Rezidence Ambra velký výběr služeb a to všechno pod jednou střechou. Služby jsou koncipovány tak, aby vybízely k relaxaci, zábavě, činorodé činnosti, sebevzdělávání, péči o zdraví a vitalitu. Poskytování služeb je zajištěno zaměstnanci, kteří jsou pečlivě vybráni s vysokou odbornou úrovní v oblasti stravování, zdravotnictví, ošetřovatelství, sociální péče, vzdělávání, cestování a kultury.

Druhou oblastí, které se Rezidence Ambra věnuje, jsou krátkodobé pobyty s nabídkou speciálních balíčků wellness a relaxačních služeb. Tyto na míru připravené programy jsou určeny pro jiné skupiny klientů, např. pro ženy či firemní klientelu. Třetí oblastí je potom nabídka konferenčních a vzdělávacích služeb.

Foto: FIDES POPULI
reklama
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala