www.relaxuj.cz
>
>

Dveře luhačovické Rezidence Ambra se otevřely

Dveře luhačovické Rezidence Ambra se otevřely
, , článek
1.7.2006 zahájila provoz Rezidence Ambra coby zařízení s nadstandardním systémem péče o seniory. V ČR ojedinělý projekt poskytuje dlouhodobé i krátkodobé pobyty v komfortním prostředí doplněné mnoha službami ohledně podpory zdraví a aktivního životního stylu.
K oblíbeným
reklama
Dne 1. července 2006 zahájila v lázeňském městě Luhačovice svůj provoz Rezidence Ambra, která představuje zařízení s nadstandardním systémem péče o seniory. V České republice ojedinělý projekt poskytuje seniorům dlouhodobé i krátkodobé pobyty v komfortním prostředí doplněné širokou škálou služeb, zejména v oblasti podpory zdraví a aktivního životního stylu. Základem celého projektu Rezidence Ambra je ubytování na vysoké úrovni v jednopokojových a dvoupokojových studiích, kvalitní stravovací služby včetně výběrové a dietní stravy, zdravotní služby a rozsáhlý program wellness služeb.

Posláním Rezidence Ambra je nabídnout seniorům aktivní naplnění života s důrazem na vlastní nezávislost a současně zázemí ve formě bydlení s bezvadně fungující infrastrukturou a souvisejícími službami,“ doplňuje Ing. Pavla Koubová, předsedkyně představenstva společnosti LEDAX a. s., která je provozovatelem Rezidence Ambra. „Rezidenti mohou na základě vlastního výběru využívat různé formy rehabilitací, procedur, volnočasových aktivit, vzdělávacích programů či přednášek. Mají příležitost konzultací s lékaři a dalšími odborníky v oblasti výživy a péče o zdraví,“ popisuje rozsah služeb Pavla Koubová.

Rezidence Ambra je umístěna v klidné části Luhačovic. Má k dispozici vlastní prostory pro kulturní a společenské vyžití a pro wellness a relaxaci, jako jsou bazén, balneo provoz či pohybové centrum. „Senioři, kteří mají zájem o dlouhodobý pobyt se mohou rozhodnout také na základě pobytu na zkoušku, v rámci kterého poznají prostředí i personál,“ dodává Pavla Koubová.


Ojedinělým zařízením je vana s magnetickým polem, která je určena pro bylinné, mořské a jiné koupele a zároveň slouží pro muzikoterapii, světelnou terapii a aromaterapii. Foto: FIDES POPULI

Vedle pronájmu bytového studia a služeb s pronájmem spojených, poskytuje Rezidence Ambra velký výběr služeb a to všechno pod jednou střechou. Služby jsou koncipovány tak, aby vybízely k relaxaci, zábavě, činorodé činnosti, sebevzdělávání, péči o zdraví a vitalitu. Poskytování služeb je zajištěno zaměstnanci, kteří jsou pečlivě vybráni s vysokou odbornou úrovní v oblasti stravování, zdravotnictví, ošetřovatelství, sociální péče, vzdělávání, cestování a kultury.

Druhou oblastí, které se Rezidence Ambra věnuje, jsou krátkodobé pobyty s nabídkou speciálních balíčků wellness a relaxačních služeb. Tyto na míru připravené programy jsou určeny pro jiné skupiny klientů, např. pro ženy či firemní klientelu. Třetí oblastí je potom nabídka konferenčních a vzdělávacích služeb.

Foto: FIDES POPULI
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová