Články
Doporučení  |  Diskuze
Cestování
Gurmán
Lázně
Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování
Styl a vzhled
Ostatní
O nás
Napište nám
Relaxuj na Facebooku
Relaxuj na Twitteru

Doporučujeme knihu: K sebedůvěře krok za krokem

, , článek
Doporučujeme knihu: K sebedůvěře krok za krokem
V mimořádně čtivé knížce se seznámíte se strategiemi, které vám pomohou získat zdravou a oprávněnou víru v sebe sama – sebedůvěru. Naučíte se, jak získat pozitivní vztah k sobě samému, jak se lépe poznat a jak porozumět ostatním, dozvíte se, jaké chyby děláte ve své komunikaci, co si počít s trémou a jak se ubránit manipulaci.
Doporučujeme knihu: K sebedůvěře krok za krokem
V mimořádně čtivé a zajímavé knížce se seznámíte s jedinečnými způsoby a strategiemi, které vám pomohou získat zdravou a oprávněnou víru v sebe sama – sebedůvěru. Dozvíte se, jak rozvinout své schopnosti sebemotivace, zdravého dosahování cílů, efektivního řešení problémů a důležité schopnosti komunikovat v životě tak, abyste dosáhli toho, co nejvíce potřebujete.Naučíte se, jak získat pozitivní vztah k sobě samému, jak se lépe poznat a jak porozumět ostatním, dozvíte se, jaké chyby děláte ve své komunikaci, co si počít s trémou, jak se bránit manipulaci a co skrývá umění vyjednávat.

Výklad je obohacen příklady, rozhovory z praxe a návody na praktická procvičení rad v reálném životě. Kniha je určena všem, kteří mají zájem o svůj osobní rozvoj a chtějí získat zdravou sebedůvěru.


O autorovi


Doc. RNDr. Ivan Kupka, PhD. (1958)
Od ukončení vysokoškolského studia působí – s roční přestávkou – na Univerzitě Komenského v Bratislavě, kde se věnuje matematické analýze. Jeden rok také učil matematiku na l’Université de Bretagne Occidentale ve Francii. Ve Francii a Belgii absolvoval kurzy neurolingvistického programování.

Léta se zajímá o různé stránky komunikace. Mezi předměty jeho zájmu patří efektivní metody studia, motivace, tvorby a také mezilidská komunikace, zpracovávání informací, internet. Vedl semináře věnované komunikačním technikám neurolingvistického programování a efektivnímu studiu jazyků. Je autorem první slovenské učebnice neurolingvistického programovaní. Publikoval vědecké články z oblasti teorie selektorů a topologie. Působil jako internetový publicista pro elektronické časopisy.

Jeho velkým koníčkem jsou jazyky. Pod pseudonymem Martin Abel vydal knihu Chcete úspešne študovať jazyky?. Získal státní zkoušku z angličtiny, působil jako tlumočník a překladatel z francouzštiny. Kromě francouzštiny a angličtiny čte i knihy v němčině, španělštině a italštině. K autorovým zálibám patří knihy, poezie, antikvariáty, psychologie, jóga, šachy a kytara. Je ženatý, má dvě dcery.

autor: Ivan Kupka
ISBN: 80-247-1676-3
počet stran: 180
formát: A5
vazba: V2
prodejní cena včetně DPH: 169 Kč