Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Darujte svým blízkým unikátní vánoční dárek

22.11.2006, Relaxuj -REL-, článek
Blíží se Vánoce, tedy čas klidu, pohody a také dárků pod stromečkem. Vaši blízcí jsou jistě po celém roce unavení a touží po relaxaci a odpočinku. Doba určená pro volný čas je čím dál menší a menší, volnočasové činnosti je proto třeba náležitě plánovat a hlavně vybírat. Stačí pár kliknutí a všechny dárky máte nakoupené.
Většina z nás asi dnes řeší problém, co darovat svým blízkým o vánocích pod stromeček. Jednou z možností může být unikátní prožitek či třeba netradiční dovolená (například prodloužený relaxační víkend). A právě s takovou nabídkou přichází Shop Relaxuj, který pro vás připravil více než 200 unikátních nabídek na trávení volného času. Najdete zde beauty pobyty, léčebné pobyty, relaxační pobyty, sportovní pobyty, wellness pobyty a v neposlední řadě také zážitkovou turistiku.

Dárkový poukaz Shopu Relaxuj je určen právě pro případy, kdy chcete někoho ze svých blízkých potěšit, ale zároveň také překvapit. Předvánoční shon k jeho koupi a darování přímo vybízí. Poukaz můžete věnovat buď na konkrétní přesně vybraný zážitek, nebo v libovolné peněžité částce, kdy si obdarovaný sám, vybere o jaký zážitek má zájem.


Krása především


První ze jmenovaných bude tím pravým pro vaši přítelkyni, manželku, matku či tchýni. Beauty pobyty většinou zahrnují kosmetické a regenerační kúry, ale také masáže a další wellness procedury a dle přání i sportovní aktivity.Co takhle dopřát manželce kompletní kosmetickou péči pro ruce a nohy přírodní francouzskou kosmetikou Yves Rocher? Nebo masáž ve stylu jávské princezny, floating neboli stav beztíže, který blahodárně působí na tělo i duši? Anebo co takhle dopřát si společně masáž jávskými kameny, které krásně prohřejí vaše unavené údy?
Lázně jsou dnes především wellness


Pokud jsou tyto procedury příliš krátké a myslíte, že vaše manželka si zaslouží delší ozdravný pobyt, zakupte jí klasický lázeňský léčebný pobyt. Lázně dnes totiž nejsou jenom lázně, tedy chůze po kolonádě, lázeňské oplatky, pitné kúry a uhličité koupele. Mnoho českých lázní jde s dobou, své areály zrenovovalo a nabízí speciální wellness balíčky.

Ať už vaše manželka bude mít možnost pobavit se během dámské jízdy s kamarádkami na Šumavě nebo zbavit se vrásek díky antiagingovému (neboli protistárnoucímu) pobytu v tradičním lázeňském středisku Karlovy Vary, načerpat energii z termálních pramenů ve slovenské Slizčí nebo dopřát si slatinný obklad v příjemném prostředí Luhačovic, se všemi službami bude jistě spokojena.

Tak neváhejte a udělejte svým blízkým radost. Budou se cítit lépe a Váš zájem o pohodu těla i duše, těmito procedurami dosaženou, jistě ocení!


Jízda hummerem, rally na autodromu nebo nahrávací studio


Nezapomeňte ani na své kamarády. Fajnšmekři by jistě rádi zkusili jízdu Hummerem. Jedná se o adrenalinový zážitek v opravdovém terénu s ukázkou maximálních možností daného typu vozu. Pro ty, kteří Hummer vyzkoušeli a mají chuť na něco nového, doporučujeme takzvanou obojživelnou šestikolku. Pobyt ve vodě či na suchu, nic z toho pro ni není problém.Ti z vašich kamarádů, kteří milují rally, zase rádi zasednou do Škody Octavie a využijí hodiny k tomu, aby si vyzkoušeli, jaké to asi je jet takový závod rally po šotolinové dráze na autodromu.To však zdaleka není všechno. Čekají na vás další speciality jako kurz potápění, jízda na divoké vodě hydrospeed pro plavecky zdatné a pro vaše hudebně nadšené kamarády možnost pronajmout si nahrávací studio. Alespoň na chvíli se tak budou moci stát slavnou hudební hvězdou a své pěvecké pokusy také zdokumentovat.

Zážitková turistika je možná také pro dva. Co takhle vyhlídkový let balónem nebo vrtulníkem pro vás a vaši drahou polovičku? To by vaše manželka jistě nečekala!Chcete-li svým milovaným udělat radost, vyberte pro ně něco výjimečného a zároveň stylového. Shop Relaxuj vám výjimečné a stylové dárky nabízí pod jednou střechou. Stačí několikrát kliknout a dárky na Vánoce máte nakoupené…