reklama
Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak
7.2.2007, PR článek , článek
Peníze hýbou světem, to je všeobecně známý fakt. Často si však bohužel neuvědomujeme, že ten svět vlastně tvoříme my a postupem času se stáváme „otroky svých peněz“. Jak se však vyhnout svíravému pocitu bezmoci, že zbývá polovina měsíce do výplaty a už teď nejsou peníze ani na rohlíky? Chcete mít své finance pod kontrolou? Nezávislá finanční poradkyně vám poradí, jak na to.
Dobroslava (9) | 22.2.200710:42
Jsem už starší osoba a mohu říci,jakým způsobem jsme si doma vedli přehled o financích. V papírnictví bývalo a ještě někde sešitobé vydání na celý rok.Uvádělý se příjmy a vydání bylo rozepsáno do spoustu položek. Stále a pravelná vydáníjako nájem,pojištění domácnosti,auta atd. a měsíčně­"potraviny,ošacení jenotl.členů rodiny,kultůra a mnoho dalšího. Nejdříve se to zdálo zdlouhavé a zbytačné.ale postupem doby jsme zjistili klady. Nákup potravin trvalých a věci spojených s úklidem jsme kupovali jednou za měsíc.Věci,které mělý krátkodobou spotřebu : masné výrobky ,mléko,pečivo dle potřeby.Byli jsme 5ti členná domácnost 4 muži a l žena,příjem byl pouze ode mne a manžela ­(ne velký­) a naučili jsme se hospodařit a ušetřit na další potřebné věci.Když jsme po našich dobrých zkušenostech později doporučili našim nevěstám to alespoň zkusit,zdálo se jim to příliš zdlouhavé. Ale pak ten údiv,kde jsou peníze.Není třeba u toho setrvat celý život­-jenom se naučit!
Odpovědět0  0
Alenka | 8.3.200710:20
Opravdu souhlasím s tímto příspěvkem. Taky mám podobnou zkušenost přímo na sobě. Dokud člověk neví, kam ty peníze jdou, tak se rozkutálejí a člověk se jen diví, jak je to možné, že na konci peněz zbývá ještě tolik měsíce :­-­) Nicméně potom, co jsem si udělala finanční bilanci, jsem hned věděla, kde ubrat a je to pak jen na vůli, jak to člověk dokáže ošéfovat. Musím však zdůraznit, že na tuto myšlenku mě přivedla právě má finanční poradkyně, které chci i tímto způsobem poděkovat, protože mi fakt otevřela oči. Pokud si vyberete opravdu dobrého fin. poradce, pak máte vyhráno. Já si na tu svou opravdu nemohu stěžovat. Ale nechci tu dělat ódy, ještě budu tady linčována, že dělám reklamu... :­-­)
Odpovědět0  0
Zip | 20.2.200713:22
Tohle je clanek nebo reklama? :­-­)­)
POkud to ma pusobit, ze to reklama neni, taks e to dost nepovedlo :­-­).

"Za kvalitní finanční poradenství se NEPLATÍ. Je ZDARMA­". Imho blbost, protoze poradce musi z neceho zit a pokud to dela zdarma, je jasne, ze je placeny z uzavrenych produktu a tudiz nehledi na zajmy zakaznika, ale sve. Navic, kdyz vse obeha, tak se tomu venuje naplno a kde pak vezme na to dobre obleceni? :­-­)­)
Odpovědět0  0
non_grata | 20.2.200715:57
Zipe, když někde vidím, že je to PR prezentace, tak se pak asi neptám, zda je to článek nebo reklama, ne?
Odpovědět0  0
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste (vpravo nahoře). Pokud nemáte profil, zaregistrujte se pro využívání dalších funkcí.