www.relaxuj.cz
>

Burčák je tu!

Burčák je tu!
, , článek
Zahajujeme prodej BURČÁKU ve Vinné galerii od pondělí 27. 8. od 14 hodin. Srdečně Vás zve kolektiv Vinné galerie.
K oblíbeným
reklama

Degustace vín ze Španělska 30. 8. - Lar de Barros


Vítejte po prázdninách ve Vinné galerii. Nový „degustační“ rok začínáme ochutnávkou vín ze Španělska – vinařství Lar de Barros, ve čtvrtek 30. 8. v 18 hodin.
Právě dorazila nová vína a nové ročníky, tak je přijďte ochutnat:
  • Roble
  • Blanco Macabeo
  • Rosado Syrah
  • Tempranillo
  • Tempranillo, Reserva 2002 - zlatá medaile na soutěži Festwine
  • Chardonnay
  • Crianza
Sladká tečka na závěr:


Tauromaquio-Pedro Ximenéz-Cherry-zlatá medaile Festwine a Valtických Vinných trhů


Rezervujte si místa na mail nebo tel. 545 210 133.


Inspirujte se těmito víny a pojeďte s námi na výlet do Španělska, nejenom za tímto vinařstvím.


Zájezd - Putování po vinařstvích Španělska


Připravili jsme pro Vás zájezd do Španělska v době 7. - 12. 11. V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte prosím organizátorku tohoto prima výletu s Vinnou galerií – Elianu Toys z Argentiny na e-mail.

eliana@vinnagalerie.cz nebo tel. 607 746 190

Případné zájemce potřebujeme znát nejlépe během týdne 27.-31.8. kvůli včasné rezervaci letenek a tím také nižší ceny zájezdu.
Přeposíláme pozvání Eliany její "jadrnou" češtinou:


Mili kamarady. Moc dobre vite ze se konal 4.rok spolupraci Vinne Galerii s jednim vinarstvim ze Spanelska. Jedna se o jednoho vinarstvi ktery se jmenuje Lar de Barros z oblasti Extremadura. (Blizko mestecko Badajoz). 3. rok co ta vina jsou s nami zjiskavaji v Republice medaili. Napr. na jare tohoto roku jedna reserva od nich zjiskala zlatou a do konce byla Champion z celeho soutezi v kategorii tycha zahranicna vina.

Poprve jsme si rozhodli jet se tam podivat. Mate od vas jeste nekdo zajem na 5 denni vylet do Spanelska? Jihozapadni vinarska oblast Extremadura. 3/4 hvezdickovy hotely, dobre jidlo, a hodne vina, proste pohodicka..

Cena neni urcena jeste. Podle toho kolik lide se rozhodne jet a podle toho kam poletime. Pocitej te mezi 14/16.000 na osobu. 5 dny komplet vcetne letenky a popl. Proto by ted bylo co nejdulezitejsi abyste se rozhodli jestli o tom zajem je nebo ne. Letenky budou 100% nizkonakladovy a bohuzel nebude ani mozno rezervovat je , pouze je koupit.

Kdo se ozve behem 1 tydne bude mit zpet detaily o programu na kazdy den.
Diky a mej te se pekne

Zatim. BUENA SUERTE Y HASTA LUEGO

Eliana Toys
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová