www.relaxuj.cz
>

Burčák je tu!

Burčák je tu!
, , článek
Zahajujeme prodej BURČÁKU ve Vinné galerii od pondělí 27. 8. od 14 hodin. Srdečně Vás zve kolektiv Vinné galerie.
K oblíbeným

Degustace vín ze Španělska 30. 8. - Lar de Barros


Vítejte po prázdninách ve Vinné galerii. Nový „degustační“ rok začínáme ochutnávkou vín ze Španělska – vinařství Lar de Barros, ve čtvrtek 30. 8. v 18 hodin.
Právě dorazila nová vína a nové ročníky, tak je přijďte ochutnat:
  • Roble
  • Blanco Macabeo
  • Rosado Syrah
  • Tempranillo
  • Tempranillo, Reserva 2002 - zlatá medaile na soutěži Festwine
  • Chardonnay
  • Crianza
Sladká tečka na závěr:


Tauromaquio-Pedro Ximenéz-Cherry-zlatá medaile Festwine a Valtických Vinných trhů


Rezervujte si místa na mail nebo tel. 545 210 133.


Inspirujte se těmito víny a pojeďte s námi na výlet do Španělska, nejenom za tímto vinařstvím.


Zájezd - Putování po vinařstvích Španělska


Připravili jsme pro Vás zájezd do Španělska v době 7. - 12. 11. V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte prosím organizátorku tohoto prima výletu s Vinnou galerií – Elianu Toys z Argentiny na e-mail.

eliana@vinnagalerie.cz nebo tel. 607 746 190

Případné zájemce potřebujeme znát nejlépe během týdne 27.-31.8. kvůli včasné rezervaci letenek a tím také nižší ceny zájezdu.
Přeposíláme pozvání Eliany její "jadrnou" češtinou:


Mili kamarady. Moc dobre vite ze se konal 4.rok spolupraci Vinne Galerii s jednim vinarstvim ze Spanelska. Jedna se o jednoho vinarstvi ktery se jmenuje Lar de Barros z oblasti Extremadura. (Blizko mestecko Badajoz). 3. rok co ta vina jsou s nami zjiskavaji v Republice medaili. Napr. na jare tohoto roku jedna reserva od nich zjiskala zlatou a do konce byla Champion z celeho soutezi v kategorii tycha zahranicna vina.

Poprve jsme si rozhodli jet se tam podivat. Mate od vas jeste nekdo zajem na 5 denni vylet do Spanelska? Jihozapadni vinarska oblast Extremadura. 3/4 hvezdickovy hotely, dobre jidlo, a hodne vina, proste pohodicka..

Cena neni urcena jeste. Podle toho kolik lide se rozhodne jet a podle toho kam poletime. Pocitej te mezi 14/16.000 na osobu. 5 dny komplet vcetne letenky a popl. Proto by ted bylo co nejdulezitejsi abyste se rozhodli jestli o tom zajem je nebo ne. Letenky budou 100% nizkonakladovy a bohuzel nebude ani mozno rezervovat je , pouze je koupit.

Kdo se ozve behem 1 tydne bude mit zpet detaily o programu na kazdy den.
Diky a mej te se pekne

Zatim. BUENA SUERTE Y HASTA LUEGO

Eliana Toys
Nejnovější články
Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru? Vztahová koučka: jaké je seznamování v době koronaviru?
Podle psychologů může být samota nebezpečná, ale to nám asi dochází všem. Člověk je vztahová bytost. Pandemie může naše vztahy ale paradoxně dokonce posílit a pomoci nám najít životního partnera.
13.4.2021, článek, Pavlína Uhrinová6 komentářů
Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku Všeho s mírou: fitness trackery mohou negativně ovlivnit psychiku
I mnoho dobrého škodí. To je všeobecně dobře známá věc a znovu ji potvrdila i studie od Digital Health Generation. Ta zjistila, že zejména mladiství jsou náchylní na obsedantní chování v důsledku používání fitness trackerů.
29.9.2020, článek, Milan Šurkala3 komentáře
Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci Aerobním cvičením proti Alzheimerovi, potvrzují vědci
S vyšším věkem přichází i různé neduhy a člověk by se měl snažit proti nim bojovat. Jedním z problémů je zhoršující se výkon paměti a v horším případě i Alzheimerova nemoc. Dá se proti ní ale bojovat aerobním cvičením.
8.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně Západní Austrálie: hraniční kontrola a první kilometry na opačné straně
Po přesednutí v Dubaji konečně míříme na australský kontinent. Abychom to neměli tak jednoduché, čeká nás hraniční kontrola. Na zádrhely v ní se podíváme v dnešním díle, kdy si povíme i o prvních australských kilometrech na silnici.
1.6.2020, článek, Milan Šurkala
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář