www.relaxuj.cz
>

Buďte vidět na první pohled

Buďte vidět na první pohled
, , článek
Jedna z prvních věcí, která muže na ženě upoutá, je obličej. Nepodceňujme první dojem – vytváří se několik sekund a zbavujeme se ho i několik let. Chcete snadno a rychle získat oslnivý výraz vašich očí? Představujeme vám trvalou na řasy – rozjasní pohled a opticky zvětší vaše oči.
reklama

K čemu je trvalá na řasy dobrá


Péče o oblast očí a očního okolí je důležitou součástí úpravy ženy. Vždyť se říká, oko je oknem do duše. Proto je úprava očního okolí, ať už se jedná o úpravu řas nebo úpravu obočí, velmi důležitá. Trvalou na řasy docílíme zvýraznění tvaru oka.

Pokud chcete zvýraznit řasy, rozjasnit pohled a opticky zvětšit vaše oči, zkuste trvalou na řasy. Především pomáhá ženám, které mají velmi krátké řasy, nebo naopak dlouhé rovné. „Před chvílí jsem dávala trvalou na řasy jedné ženě s rovnými řasami a po aplikaci odešla s řasami jako panenka,“ říká kosmetička Jana Hotová. Trvalá na řasy je vhodná pro jakoukoliv délku řas.


Upravené řasy jako doplněk naší image


V kosmetickém salónu vám k trvalé na řasy nabídnou i barvení řas. Barvení způsobí, že se cítíte upraveněji a odpadne vám starost s líčením řas řasenkou. Řasy se nejčastěji barví na černo, případně s přidáním modré barvy, kdy vznikne takzvaná havraní černá. Krásně tmavé řasy bez použití řasenky vydrží tři týdny, což přivítáte zejména na dovolené u moře či na horách. Trvalá s barvením řas vytváří velmi pěkný efekt a při správném zacházení neničí řasy.


Trvalá je vhodná pro slavnostní příležitosti


Když máte v plánu například večírek, svatbu nebo jinou akci, na které vám záleží, můžete zkusit aplikaci trvalé na řasy. „Někdo chodí pravidelně, dost žen si také nechá udělat trvalou na řasy, když jede na dovolenou do hor nebo k moři, aby se nemuseli líčit,“ říká kosmetička Jana Hotová.


Můj zážitek s trvalou


Na aplikaci trvalé na řasy jsem byla dost zvědavá. Vleže při zavřených očích mi kosmetička nejprve aplikovala lepidlo, kterým přichytila speciální malou natáčku na řasy. Na natáčku natočila řasy a poté nanesla roztok, podobný tomu, který se aplikuje na vlasy při trvalé. Tato látka mi poté způsobila malé podráždění očí, které však brzy odeznělo. Pro zvýraznění účinku mi kosmetička přikryla oči folií. Díky vzniklému teplu trvalá lépe působila. Pod folií se zavřenýma očima se příjemně relaxovalo. Asi po dvaceti minutách kosmetička folii sundala a následovala trochu nepříjemná část, kdy vyjmula řasy z natáčky. Poté už jsem se mohla jít podívat na sebe do zrcadla, jak vše dopadlo, a byla jsem výsledkem opravdu mile překvapená. Celá aplikace trvalé na řasy trvala přibližně hodinu.


A jak dlouho vám vydrží tato krása?


Výrobci uvádí, že řasy zůstanou v požadovaném tvaru dva až tři měsíce. Nicméně kosmetička Jana Hotová k tomu dodává: „Vydrží to měsíc i déle, je to dost individuální. Těm, kteří chodí pravidelně, trvalá po další aplikaci déle drží“, říká Jana. Není-li na řasách trvalá již patrná, lze učinit další návštěvu kosmetického salónu, zhruba po dvou měsících.


Jak pečovat o řasy po trvalé


Líčíte-li trvalené řasy, je nutné je, stejně jako oční okolí, jemně odličovat regeneračním olejem. Večer je dobré použít bezbarvou gelovou řasenku, která jim dodá výživu.

Titulní foto: Stanislav Perov
Nejnovější články
Ze života vztahové koučky: penis na seznamce Ze života vztahové koučky: penis na seznamce
Když mi vztah víc bere než dává, odcházím. Vztahová koučka bez chlapa, no to je teda bomba Pavlíno! „Už ti dávno není dvacet, co teď budeš dělat“? Oblíbená otázka mojí mámy. Musím hledat, nic jiného mi nezbyde...
14.2.2019, článek, Pavlína Uhrinová2 komentáře
Měsíc na Bali: Canggu a Pura Tanah Lot Měsíc na Bali: Canggu a Pura Tanah Lot
Rozhodli jsme se s rodinou strávit měsíční dovolenou na Bali. Byla to naše vysněná destinace, a tak jsme si začátkem prosince sbalili kufry a vyrazili na Vánoce do tepla s vidinou měsíčního dobrodružství v tropickém ráji.
11.2.2019, článek, Jana Bártová
Tipy na deskové hry pro dlouhé zimní večery Tipy na deskové hry pro dlouhé zimní večery
Máte hravou náturu a nechcete hrát s přáteli jen žolíka a Člověče, nezlob se? V tom případě pro vás máme pár tipů na několik deskových a karetních her, které jsou zábavné a většinou i velmi jednoduché na pochopení.
25.12.2018, článek, Milan Šurkala
Cestování po Šanghaji: Longhua Temple, svatba i parky Cestování po Šanghaji: Longhua Temple, svatba i parky
Česko-čínská svatba, která byla primárním cílem našeho putování, se blížila. Sobotní ráno jsme tak využili k návštěvě Longhua Temple a zahrad okolo, nedělní odpoledne pak k návštěvě místních parků. A ke hledání kešek, samozřejmě.
23.11.2018, článek, Milan Šurkala
Cestování po Šanghaji: People's Square, český pivovar Cestování po Šanghaji: People's Square, český pivovar
Další den nás zavedl do People's Square a prohlídli jsme si i obrovské muzeum v Šanghaji. Poté, co jsme byli zklamání jedním z chrámů, chtěli jsme si spravit chuť "českým" pivem v české restauraci. No, nespravili.
15.5.2018, článek, Milan Šurkala