www.relaxuj.cz
>

Buďte vidět na první pohled

Buďte vidět na první pohled
, , článek
Jedna z prvních věcí, která muže na ženě upoutá, je obličej. Nepodceňujme první dojem – vytváří se několik sekund a zbavujeme se ho i několik let. Chcete snadno a rychle získat oslnivý výraz vašich očí? Představujeme vám trvalou na řasy – rozjasní pohled a opticky zvětší vaše oči.
K oblíbeným
reklama

K čemu je trvalá na řasy dobrá


Péče o oblast očí a očního okolí je důležitou součástí úpravy ženy. Vždyť se říká, oko je oknem do duše. Proto je úprava očního okolí, ať už se jedná o úpravu řas nebo úpravu obočí, velmi důležitá. Trvalou na řasy docílíme zvýraznění tvaru oka.

Pokud chcete zvýraznit řasy, rozjasnit pohled a opticky zvětšit vaše oči, zkuste trvalou na řasy. Především pomáhá ženám, které mají velmi krátké řasy, nebo naopak dlouhé rovné. „Před chvílí jsem dávala trvalou na řasy jedné ženě s rovnými řasami a po aplikaci odešla s řasami jako panenka,“ říká kosmetička Jana Hotová. Trvalá na řasy je vhodná pro jakoukoliv délku řas.


Upravené řasy jako doplněk naší image


V kosmetickém salónu vám k trvalé na řasy nabídnou i barvení řas. Barvení způsobí, že se cítíte upraveněji a odpadne vám starost s líčením řas řasenkou. Řasy se nejčastěji barví na černo, případně s přidáním modré barvy, kdy vznikne takzvaná havraní černá. Krásně tmavé řasy bez použití řasenky vydrží tři týdny, což přivítáte zejména na dovolené u moře či na horách. Trvalá s barvením řas vytváří velmi pěkný efekt a při správném zacházení neničí řasy.


Trvalá je vhodná pro slavnostní příležitosti


Když máte v plánu například večírek, svatbu nebo jinou akci, na které vám záleží, můžete zkusit aplikaci trvalé na řasy. „Někdo chodí pravidelně, dost žen si také nechá udělat trvalou na řasy, když jede na dovolenou do hor nebo k moři, aby se nemuseli líčit,“ říká kosmetička Jana Hotová.


Můj zážitek s trvalou


Na aplikaci trvalé na řasy jsem byla dost zvědavá. Vleže při zavřených očích mi kosmetička nejprve aplikovala lepidlo, kterým přichytila speciální malou natáčku na řasy. Na natáčku natočila řasy a poté nanesla roztok, podobný tomu, který se aplikuje na vlasy při trvalé. Tato látka mi poté způsobila malé podráždění očí, které však brzy odeznělo. Pro zvýraznění účinku mi kosmetička přikryla oči folií. Díky vzniklému teplu trvalá lépe působila. Pod folií se zavřenýma očima se příjemně relaxovalo. Asi po dvaceti minutách kosmetička folii sundala a následovala trochu nepříjemná část, kdy vyjmula řasy z natáčky. Poté už jsem se mohla jít podívat na sebe do zrcadla, jak vše dopadlo, a byla jsem výsledkem opravdu mile překvapená. Celá aplikace trvalé na řasy trvala přibližně hodinu.


A jak dlouho vám vydrží tato krása?


Výrobci uvádí, že řasy zůstanou v požadovaném tvaru dva až tři měsíce. Nicméně kosmetička Jana Hotová k tomu dodává: „Vydrží to měsíc i déle, je to dost individuální. Těm, kteří chodí pravidelně, trvalá po další aplikaci déle drží“, říká Jana. Není-li na řasách trvalá již patrná, lze učinit další návštěvu kosmetického salónu, zhruba po dvou měsících.


Jak pečovat o řasy po trvalé


Líčíte-li trvalené řasy, je nutné je, stejně jako oční okolí, jemně odličovat regeneračním olejem. Večer je dobré použít bezbarvou gelovou řasenku, která jim dodá výživu.

Titulní foto: Stanislav Perov
Nejnovější články
Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji Západní Austrálie: s leteckou zastávkou v Dubaji
Vydali jsme se na další velkou cestu, se kterou se s vámi podělíme a přidáváme ji jako tip i pro vaši dovolenou. Tentokrát to bude opomíjený západ Austrálie. Cesta tam je ale dlouhá, a tak si uděláme několikahodinovou leteckou přestávku v Dubaji.
7.8.2019, článek, Milan Šurkala
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek