www.relaxuj.cz
>

Buďte vidět na první pohled

Buďte vidět na první pohled
, , článek
Jedna z prvních věcí, která muže na ženě upoutá, je obličej. Nepodceňujme první dojem – vytváří se několik sekund a zbavujeme se ho i několik let. Chcete snadno a rychle získat oslnivý výraz vašich očí? Představujeme vám trvalou na řasy – rozjasní pohled a opticky zvětší vaše oči.
K oblíbeným
reklama

K čemu je trvalá na řasy dobrá


Péče o oblast očí a očního okolí je důležitou součástí úpravy ženy. Vždyť se říká, oko je oknem do duše. Proto je úprava očního okolí, ať už se jedná o úpravu řas nebo úpravu obočí, velmi důležitá. Trvalou na řasy docílíme zvýraznění tvaru oka.

Pokud chcete zvýraznit řasy, rozjasnit pohled a opticky zvětšit vaše oči, zkuste trvalou na řasy. Především pomáhá ženám, které mají velmi krátké řasy, nebo naopak dlouhé rovné. „Před chvílí jsem dávala trvalou na řasy jedné ženě s rovnými řasami a po aplikaci odešla s řasami jako panenka,“ říká kosmetička Jana Hotová. Trvalá na řasy je vhodná pro jakoukoliv délku řas.


Upravené řasy jako doplněk naší image


V kosmetickém salónu vám k trvalé na řasy nabídnou i barvení řas. Barvení způsobí, že se cítíte upraveněji a odpadne vám starost s líčením řas řasenkou. Řasy se nejčastěji barví na černo, případně s přidáním modré barvy, kdy vznikne takzvaná havraní černá. Krásně tmavé řasy bez použití řasenky vydrží tři týdny, což přivítáte zejména na dovolené u moře či na horách. Trvalá s barvením řas vytváří velmi pěkný efekt a při správném zacházení neničí řasy.


Trvalá je vhodná pro slavnostní příležitosti


Když máte v plánu například večírek, svatbu nebo jinou akci, na které vám záleží, můžete zkusit aplikaci trvalé na řasy. „Někdo chodí pravidelně, dost žen si také nechá udělat trvalou na řasy, když jede na dovolenou do hor nebo k moři, aby se nemuseli líčit,“ říká kosmetička Jana Hotová.


Můj zážitek s trvalou


Na aplikaci trvalé na řasy jsem byla dost zvědavá. Vleže při zavřených očích mi kosmetička nejprve aplikovala lepidlo, kterým přichytila speciální malou natáčku na řasy. Na natáčku natočila řasy a poté nanesla roztok, podobný tomu, který se aplikuje na vlasy při trvalé. Tato látka mi poté způsobila malé podráždění očí, které však brzy odeznělo. Pro zvýraznění účinku mi kosmetička přikryla oči folií. Díky vzniklému teplu trvalá lépe působila. Pod folií se zavřenýma očima se příjemně relaxovalo. Asi po dvaceti minutách kosmetička folii sundala a následovala trochu nepříjemná část, kdy vyjmula řasy z natáčky. Poté už jsem se mohla jít podívat na sebe do zrcadla, jak vše dopadlo, a byla jsem výsledkem opravdu mile překvapená. Celá aplikace trvalé na řasy trvala přibližně hodinu.


A jak dlouho vám vydrží tato krása?


Výrobci uvádí, že řasy zůstanou v požadovaném tvaru dva až tři měsíce. Nicméně kosmetička Jana Hotová k tomu dodává: „Vydrží to měsíc i déle, je to dost individuální. Těm, kteří chodí pravidelně, trvalá po další aplikaci déle drží“, říká Jana. Není-li na řasách trvalá již patrná, lze učinit další návštěvu kosmetického salónu, zhruba po dvou měsících.


Jak pečovat o řasy po trvalé


Líčíte-li trvalené řasy, je nutné je, stejně jako oční okolí, jemně odličovat regeneračním olejem. Večer je dobré použít bezbarvou gelovou řasenku, která jim dodá výživu.

Titulní foto: Stanislav Perov
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová