1.2.2006, Jan Krejza, článek

Je tu odpověď na článek "Jak si vybíráme muže"! Na co ženy při pohledu na typ Pentium 4 zapomínají? Zač může rozdílnost mužského a ženského hardwaru? Co umí program Heartbreaker?

reklama
zábavička | od: regfuck (1)  3.2.20067:57
Docela jsem se při čtení bavil. Koncem se zjistilo, že autor je další prachsprostý šovinista, což mě rázem vrhlo do euforie, neboť jsem z jeho pohledu superman a o software se mi starali­/y nejlepší progrmátoři­/rky.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Chtělo by to... | od: Martx  3.2.20067:14
...snad priste pripomenout, ze muzsky procesor je jednojadrovy s moznosti 2 vetveni a dospiva ke konecnemu cili. Zensky je jiz dokonalejsi, vicejadrovy s moznosti vetveni, ale zpravidla prinejmensim cast vetvi nedojde vubec k vysledku, avsak info o vykonanvani cinnosti stale vypisuje na obrazovku. V budoucich verzich toto dokola oznamuje prijemnym hlasem.
Je nutno nezapomenout, ze muzsky procesor pri silne zatezi zacina vykazovat chyby a pri prehrivani muze dochazet k jinym vysledkum. Odpovedi je snizeni frekvence procesoru, popr. tekute chlazeni, napr. pivem.
Zenske procesory vykazuji chyby i pri beznem provozu a lze se spolehnout, ze nejmene jedna z vetvi chybuje pravidelne, tedy lze. Detekce je stizena faktem, ze pokazde se jedna o vetev jinou.
Vhodnou kontrolou jsou detecni a benchmarkovaci programy, kontrolujici cely system. Ale pozor na program SiSoft Sandra, je rodu zenskeho a se zenskym procesorem by mohl vykazovat vysokou miru nekompatibility, zvlast, jedna­-li se o mladsi verzi softwaru a postarsi procesorovou jednotku.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Vaření | od: HH  2.2.200614:14
To s tím vařením naprosto sedí :D. Bohužel takto většina žen dělá naprosto všechno. NO FLAME
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.