www.relaxuj.cz
>

Bahenní lázeň ve Velichovkách

Bahenní lázeň ve Velichovkách
, , článek
V překrásném podkrkonošském prostředí naleznete příjemné a poklidné místo pro strávení relaxačního nebo wellness pobytu. Tyto lázně mají více než stoletou tradici a jsou vyhlášené především pro svůj přírodní léčivý zdroj, který se zde nalézá.
K oblíbeným
reklama
Lázně Velichovky se nacházejí v turistickém regionu Východní Čechy. V překrásném podkrkonošském prostředí naleznete příjemné a poklidné místo pro strávení relaxačního nebo wellness pobytu. Tyto lázně mají více než stoletou tradici a jsou vyhlášené především pro svůj přírodní léčivý zdroj, který se zde nalézá.
Tímto přírodním ,,léčivým zlatem‘‘ je křídová slatinná zemina, která má svým složením ojedinělá na území ČR. Z ní jsou připravovány speciální koupele a zábaly, které pomáhají a léčí pohybový aparát. Kromě této unikátní léčebné procedury lázně nabízejí i mnoho dalších wellness procedur.

Mezi ty nejoblíbenější patří masáže horkými kameny, thajské masáže, amma masáže a aroma masáže. Trendy a novinky ve wellness jdou stále dál a dál a tak i v těchto lázních své služby neustále rozšiřují. Mezi horké novinky patří nově otevřený moderní balneoprovoz a luxusní kosmetické studio. Tyto služby ocení jak manažeři, tak ostatní klienti, kteří se rádi nechají hýčkat a rozmazlovat.

Specialitou Lázní Velichovky je čtyřdenní pobyt „Bahenní rošády“, vhodný především při potížích s pohybovým aparátem. Teplé bahno má pozitivní účinky na kůži, ale také výrazně povzbuzuje látkovou výměnu.
Lázně Velichovky jdou s dobou. Nechte se zlákat a navštivte Velichovky v Podkrkonoší…

Cena vybrané procedury: Bahenní rošády (čtyřdenní pobyt, ubytování v ceně) – od 4 799,- Kč

Adresa: Lázně Velichovky, a.s., Jaroměřská 100, 552 11 Velichovky
Telefon: 491 889 111
E-mail: info@velichovky.cz
Web: http://www.velichovky.cz/

Tento článek je částí článku pro magazínu Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.

Titulní foto: www.capro.cz/
Nejnovější články
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala
Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal Vztahová koučka: úchylný fotograf se nekonal
Pamatujete si na server libimseti? To byl hit! Bodování kluků, vzkazy, první lásky. To napětí a vzrušení, když mi ve schránce blikla zpráva. Že by to byl jeden z těch sympaťáků, kterého jsem anonymně obodovala nejnižší možnou známkou? Nebyl…
26.3.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit Infrasauna v bytě: relax, který si můžete dovolit
Po celodenní aktivitě si zasloužíte chvíle odpočinku. Skvělým způsobem, jak relaxovat, je saunování. Pozitivní účinky termoterapie jsou totiž všeobecně známy. A takovou relaxaci si můžete dovolit díky infrasauně i v pohodlí svého domova.
21.3.2019, inzerce, PR článek
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro vás mohou mít v Polsku řešení. Otevřou zde totiž nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Spot a nabídne rekordní hloubku až 45 metrů.
18.3.2019, článek, Milan Šurkala
Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai Měsíc na Bali: Vánoce v Padangbai
Po necelých pěti dnech jsme opustili Canggu, kde se nám zkrátka nelíbilo, a přesunuli jsme se na jihovýchod ostrova do přístavu Padangbai. Ten je vyhlášený především krásnými potápěčskými lokalitami.
11.3.2019, článek, Jana Bártová