Články  |  Doporučení  |  Diskuze
Cestování  |  Pohyb a zdraví
Psychologie
Relax a odpočinek
Saunování  |  Lázně
Styl a vzhled
Gurmán  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  TV Freak

Bahenní lázeň ve Velichovkách

19.12.2006, Jiří Zatloukal, článek
V překrásném podkrkonošském prostředí naleznete příjemné a poklidné místo pro strávení relaxačního nebo wellness pobytu. Tyto lázně mají více než stoletou tradici a jsou vyhlášené především pro svůj přírodní léčivý zdroj, který se zde nalézá.
Lázně Velichovky se nacházejí v turistickém regionu Východní Čechy. V překrásném podkrkonošském prostředí naleznete příjemné a poklidné místo pro strávení relaxačního nebo wellness pobytu. Tyto lázně mají více než stoletou tradici a jsou vyhlášené především pro svůj přírodní léčivý zdroj, který se zde nalézá.
Tímto přírodním ,,léčivým zlatem‘‘ je křídová slatinná zemina, která má svým složením ojedinělá na území ČR. Z ní jsou připravovány speciální koupele a zábaly, které pomáhají a léčí pohybový aparát. Kromě této unikátní léčebné procedury lázně nabízejí i mnoho dalších wellness procedur.

Mezi ty nejoblíbenější patří masáže horkými kameny, thajské masáže, amma masáže a aroma masáže. Trendy a novinky ve wellness jdou stále dál a dál a tak i v těchto lázních své služby neustále rozšiřují. Mezi horké novinky patří nově otevřený moderní balneoprovoz a luxusní kosmetické studio. Tyto služby ocení jak manažeři, tak ostatní klienti, kteří se rádi nechají hýčkat a rozmazlovat.

Specialitou Lázní Velichovky je čtyřdenní pobyt „Bahenní rošády“, vhodný především při potížích s pohybovým aparátem. Teplé bahno má pozitivní účinky na kůži, ale také výrazně povzbuzuje látkovou výměnu.
Lázně Velichovky jdou s dobou. Nechte se zlákat a navštivte Velichovky v Podkrkonoší…

Cena vybrané procedury: Bahenní rošády (čtyřdenní pobyt, ubytování v ceně) – od 4 799,- Kč

Adresa: Lázně Velichovky, a.s., Jaroměřská 100, 552 11 Velichovky
Telefon: 491 889 111
E-mail: info@velichovky.cz
Web: http://www.velichovky.cz/

Tento článek je částí článku pro magazínu Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.

Titulní foto: www.capro.cz/