www.relaxuj.cz
>

Bahenní lázeň ve Velichovkách

Bahenní lázeň ve Velichovkách
, , článek
V překrásném podkrkonošském prostředí naleznete příjemné a poklidné místo pro strávení relaxačního nebo wellness pobytu. Tyto lázně mají více než stoletou tradici a jsou vyhlášené především pro svůj přírodní léčivý zdroj, který se zde nalézá.
K oblíbeným
reklama
Lázně Velichovky se nacházejí v turistickém regionu Východní Čechy. V překrásném podkrkonošském prostředí naleznete příjemné a poklidné místo pro strávení relaxačního nebo wellness pobytu. Tyto lázně mají více než stoletou tradici a jsou vyhlášené především pro svůj přírodní léčivý zdroj, který se zde nalézá.
Tímto přírodním ,,léčivým zlatem‘‘ je křídová slatinná zemina, která má svým složením ojedinělá na území ČR. Z ní jsou připravovány speciální koupele a zábaly, které pomáhají a léčí pohybový aparát. Kromě této unikátní léčebné procedury lázně nabízejí i mnoho dalších wellness procedur.

Mezi ty nejoblíbenější patří masáže horkými kameny, thajské masáže, amma masáže a aroma masáže. Trendy a novinky ve wellness jdou stále dál a dál a tak i v těchto lázních své služby neustále rozšiřují. Mezi horké novinky patří nově otevřený moderní balneoprovoz a luxusní kosmetické studio. Tyto služby ocení jak manažeři, tak ostatní klienti, kteří se rádi nechají hýčkat a rozmazlovat.

Specialitou Lázní Velichovky je čtyřdenní pobyt „Bahenní rošády“, vhodný především při potížích s pohybovým aparátem. Teplé bahno má pozitivní účinky na kůži, ale také výrazně povzbuzuje látkovou výměnu.
Lázně Velichovky jdou s dobou. Nechte se zlákat a navštivte Velichovky v Podkrkonoší…

Cena vybrané procedury: Bahenní rošády (čtyřdenní pobyt, ubytování v ceně) – od 4 799,- Kč

Adresa: Lázně Velichovky, a.s., Jaroměřská 100, 552 11 Velichovky
Telefon: 491 889 111
E-mail: info@velichovky.cz
Web: http://www.velichovky.cz/

Tento článek je částí článku pro magazínu Proč ne?! Hospodářských novin, který vyšel 16. listopadu 2006.

Titulní foto: www.capro.cz/
Nejnovější články
Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole Unlock! Zahrajte si karetní únikovku i doma na stole
Máte rádi únikovky a všechny ve vašem okolí jste už rozlouskli? Pak pro vás Space Cowboys mají únikovky v podobě deskové karetní hry Unlock! Dnešní recenze se podívá na to, zda se i na běžném stole dají hrát hry tohoto typu.
27.6.2019, recenze, Milan Šurkala
Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama! Vztahová koučka: Koňský koule si platíš sama!
Voňavý parfém – 1200 Kč, řasenka vytvářející neodolatelné řasy – 250 Kč, neslíbatelná rtěnka – 190 Kč, halenka vybraná s maximální péčí 600 Kč, jízdenka na mhd 32 Kč. Zkušenosti z nepovedeného rande? - K nezaplacení. Na všechno ostatní je tady MasterCard.
23.5.2019, článek, Pavlína Uhrinová
Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev Cestování po Šanghaji: Yu Garden, Jing'an a maglev
Je tu poslední den v Šanghaji. V ten jsme navštívili starobylou Yuyuan Garden s velkým tržištěm, Jing'an Temple a znovu jsme se byli posilnit českým jídlem. A co by to byla za návštěva Šanghaje, kdybychom na letiště nejeli maglevem? 430 km/h! 
15.5.2019, článek, Milan Šurkala
10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku 10 důvodů, proč si pořídit nafukovací vířivku
Milujete relaxaci v prohřáté vodní lázni mezi bublinkami? Líbila by se vám možnost užívat si tuto slast pravidelně v pohodlí domova? Nafukovací vířivka je pro vás to pravé. Tady je 10 důvodů proč.
10.5.2019, inzerce, PR článek
Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou Finsko nabízí cestu ke štěstí: soutěž o 3denní dovolenou
Finsko bylo opět vyhlášeno nejšťastnějším národem na světě i díky své nádherné přírodě. Země se chce o svou cestu ke štěstí podělit, a tak spustila soutěž o 8 třídenních dovolených s finskými průvodci.
1.4.2019, článek, Milan Šurkala